Tiguan?

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
true, tehnicno gledano je bil na Anetu skoraj eno leto. A se ni prodajal kot nujno. Zame da avto pije 10 litrov ze zgodovina in nepotreben strosek. mogoce kdaj v prihodnosti spet ko bomo razmetavali z denarjem.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik Earnhardt pravi:
Qashqai je tudi meni zelo vsec avtomobil. Zadeli so tombulo, saj je še vedno razprodan do julija (vsaj take info imam).

Deda ga je naroču avgusta pride aprila:D
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
KSZ

No danes sem sel se malo pogledat tiguvana. Prtljaznik je kar velik, edino ima visok rob za nakladanje. Pa tudi zadaj "ni naslonjala". V narekovajih zato, ker naslon je ubistvu odprtina za smuce. Torej se imas naslon za roke dol, imas odprto luknjo v prtljaznik. Pa zadaj sta dva nosilca za piksne. Smotano uglavnem. Armaturka je dolgocasna do amena, crnobel ekran od radia pa klime pa tega, lahko bi bili bolj izvirni. Sedezi nimajo nobenega stranskega oprijema. Zadaj je klop ravna kot v daewoo nubiri, edino sedisca so prevlecena z nekaksnim drsecim blagom.

Skratka avto mi sploh ni vsec, no vsaj ne za tako ceno kot ga ponujajo.

Nevem pa, kaksna oprema je bila v avtu, mogoce so bogatejse opremljeni boljsi. Ta naj bi stal nov 32.000EUR

LP
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
zelo dobra alternativa je citroen c-crosser. je pa malenkost večji, ima 7 sedežev pa 2k€ dražji. drugače pa v isti razred spadajo še bmw x3, nissan x-trail, land rover freelander, toyota rav4, ... izbire je veliko no.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.942
5.024
113
Turbobich, Avgusta ste naročili Qaškaja pa ga dobite komaj aprila... Ne razumem kako lahko človek čaka skoraj eno leto na avto. Saj avto kupiš takrat ko ga rabiš, in ne za eno leto naprej.

Drugače pa če si ogledam tega Tiguana, res ni kaj prida extra. Čisto povprečen, tako kot santaFe (upam da nisem užalil voznike Hyundaja
smile-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Turbobich, Avgusta ste naročili Qaškaja pa ga dobite komaj aprila... Ne razumem kako lahko človek čaka skoraj eno leto na avto. Saj avto kupiš takrat ko ga rabiš, in ne za eno leto naprej.

Ne pozabi, da je dedek pač ga vrjetno videl v oglasih, ve, da bo naslednje leto menjal avto, šel naročit,
in res po enem letu menja avto, brez da je nanj čakal en dan.

Od punce baka je naročla rumsterja tolko naprej, da nismo bli ziher če se bo do takrat zivela. Hec, ampak
"naročla" ga je vsaj leto prej. V avtohisi so ji rekli naj pride čez pol leta naročevat.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
vozil ene 14dni nazaj uno "offroad odbijači 2.0 TDI" varianto
super avto - kolega pravi da v Avstriji če ga naročiš ga dobiš JAN 2009 (!!! 9!!!!!) da je vse razprodano
28K baje da je dobra cena in da kupcev (zaenkrat) ne manjka
motila me je "lučka" ki "zavija" se je treba navadit, pa da je treba ob avtomatski ročni dat GAS da s prostim tekom ne "sprosti" zavore

primerjali smo ga s top opremo honde CRV 2.2 in sta si kar podobna na prvi pogled (parkirali smo ju skupaj)

pogon je baje razočaral proti passatovemu stalnemu, vsaj kar so znanci sprobali - mogoče s primerno obutvijo saj so bile gume zimske (ja, ZIMSKE s snežinko in M+S znakom vred) ampak ne prav posebej močno lamelirane

motor me je navdušil posebej s svojo tihostjo, CR pač...
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.661
501
113
41
povsod malo
Moja ex ga misli kupt kot "mestni avto" ja vem
bonk.gif
jebat ga ima že vulvota XC90, C70 in VW Tuarega v glavnem vse nekam veliko tale Tiguan pa ne tič ne miš.
Ko je razbila Tuarega so ji dali kot nadomestnega tega Tiguana in je bil čist fajn za vozt sam mene je blo slabo zard tistega vonja po novem avtu.
Drugače pa hoče đipa in pika.
Twingo ji ni bil všeč zaradi armaturke, Smarta noče ker je premejčkn, X3 ji je grd...
 

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Moja ex ga misli kupt kot "mestni avto" ja vem
bonk.gif
jebat ga ima že vulvota XC90, C70 in VW Tuarega v glavnem vse nekam veliko tale Tiguan pa ne tič ne miš.
Ko je razbila Tuarega so ji dali kot nadomestnega tega Tiguana in je bil čist fajn za vozt sam mene je blo slabo zard tistega vonja po novem avtu.
Drugače pa hoče đipa in pika.
Twingo ji ni bil všeč zaradi armaturke, Smarta noče ker je premejčkn, X3 ji je grd...
Dejte mu tisto titulo nazaj.
crazy1.gif