Tiguan?

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Zanimivo mi je, da se še nihče ni razpisal kaj o tem VW, ki je nekaj tednov že tudi na slovenskem trgu. Ali ni zanimiv? Zakaj pa ne? Saj je čisto lušen avtoček
wink-1.gif
.
LP!
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Nobene posebne navdušenosti ni, kar naenkrat jih bo pa povsod polno. Tako kot se je zgodilo tudi s Touranom, ki tudi ni oral ledine med enoprostorci, prej nasprotno. Folk kupuje, saj je VW
zmaga.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Jaz sem samo sedel v njem, pa se mi zdi cisto predrag avto za to kar ponuja (vsaj glede prvega vtisa).
Pa se notri je tipicen VW, nic posebnega.
Bodo pa poznavalci kaj vec napsali
wink-1.gif


LP
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Lusten, samo z obliko se kar nekako izgubi med ostalimi. Ja, ne kupujes avta, da bi izstopal, sam vseen, nic posebnega mi ni na njem.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Noben Vw ne izstopa z obliko, še Touareg ne. To je načrtno tako, skrbno premišljena taktika tovarne
zmaga.gif
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Razlike bo najbrž malo več, saj je na linku prikazan Tiguan med bolje opremljenimi (18" gume, strešno okno, avtomaski menjalnik, ...). Čisto solidnega Tiguana se da dobiti že za kakih 30.000€.
LP!
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
uradno se zacne prodaja konec januarja, na cesti so bolj kot ne testna in vozila od prodajalcev. Za 2008 jih je za Slo. namenjenih samo 350, verjetno jih je pol ze "prodanih"..tako da...Predvidevamo da bo večji bum 2009

jaz cakam na GLK-ja
wink-1.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Company pravi:
Razlike bo najbrž malo več, saj je na linku prikazan Tiguan med bolje opremljenimi (18" gume, strešno okno, avtomaski menjalnik, ...). Čisto solidnega Tiguana se da dobiti že za kakih 30.000€.
LP!

Ja glej opremo.

LP
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Osebno sem sicer naklonjen avtom (razen izjem), ki jih "pridela" VAG. Za Tiguana pa ne najdem nobene posebne pohvale. Armaturna plosca je enako grda kot pri Golfu +, na zunaj ni nic posebnega (tako lahko te je za prezreti kot v kaksnem Santa Feju), cena za tak avto (dodatna oprema) se mi zdi absolutno previsoka (za isti denar dobim ze dobro opremljenega Mercedesa C s turbodizlom v nosu).

Ce ima kdo kaksno pozitivno stvar o tem avtu za povedat naj jo prosim pove, ker jaz ne najdem niti ene
smile-1.gif
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Grdi privzdignjeni golf, nothing interesting.

Da o ceni ne govorimo, posebej primerna za mesarje ki gredo na leasing.
 

Speedy

Pripravnik
31. jul 2007
724
0
16
37
CENTAR LJ
No avto na testih dobiva same pohvale, čeprav je pozno prišel na trg, je veliko šans da bo uspešnica, nikjer ni v hudem plusu pred konkurenco, nikjer pa tudi za njo ne zaostaja, in s (kao) ugodno ceno bo velik tekmec ostalim. V avto magazinu so avto kar lepo pohvalili, če koga več zanima o avtu naj si prebere, vse je lepo napisano.

Meni nasplošno suv klasa ne sede, nisem še dovolj star verjetno. Golf + in Tiguan in prenovljeni Touran meni oblikovno nekako ne sedejo. Čeprav mi je všeč g5 in eos.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.941
1.096
113
www.adriamedia.si
Ne dobiva samih pohval. Glede na test v AM ima recimo čisto premajhen prtljažnik - in ko bo Seat dobil nove TDIje, bo Altea Freetrack boljša izbira. Več avta za manj denarja.
So pa novi dizli OK, kombinacija z avtomatiko tudi.
Aja, taveliki šoferji ne bodo dobro sedeli. Za razliko od ostalih VWjev tule sedež ne gre dosti nazaj, volan pa ne dosti ven.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
uradno se zacne prodaja konec januarja, na cesti so bolj kot ne testna in vozila od prodajalcev. Za 2008 jih je za Slo. namenjenih samo 350, verjetno jih je pol ze "prodanih"..tako da...Predvidevamo da bo večji bum 2009
Tiguana se da kupit tudi pri kakem od t.i. sivih uvoznikov. Za enega vem, da je pripeljal dol že vsaj dva avta.
grims-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
vau, a mi ga zrihtas

pri sivih uvoznikih lahk kupis tud veyrona zgoraj brez pa angelino jolie spodaj brez v merilu 1:2
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
vau, a mi ga zrihtas
pri sivih uvoznikih lahk kupis tud veyrona zgoraj brez pa angelino jolie spodaj brez v merilu 1:2
Sej bi ti ga zrihtal, samo ne vem, če boš imel zadost dnarja za vzdrževanje.
tongue-1.gif

Že uno svojo rdečo meco si prodajal več mesecev, ker ti je preveč pila.
evil.gif
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
A ni opel tudi nekaj podobnega ven dal? Je kdo že tisto "čudo" vozil/testiral? "čudo" zato, ker pač ne vem imena, drugače mi je na pogled na hitro kar všečen. Ampak ma že na začetku eno velko napako.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
za podoben dnar dobiš popolno opremljenega KašKaj-a ki je mnogo lepši in cenejši za vzdrževati.
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Qashqai je tudi meni zelo vsec avtomobil. Zadeli so tombulo, saj je še vedno razprodan do julija (vsaj take info imam).