TIËSTO&CALVIN HARRIS-24.6.@Stadion Stožice

Red_Party

Zelenc'
7. jun 2012
2
0
1
BLACK PONY PRINAŠA VROČICO POLETNE NOČI - PRIHAJATA TIËSTO IN CALVIN HARRIS


Black Pony Entertainment Group bo 24. junija 2012 priredil doslej največji elektronski žur, ki se je kdajkoli odvijal na ljubljanskem stadionu Stožice. Tretja zabava v liniji Red Party dogodkov bo tokrat ponudila kar stadion , presegla pa ne bo le atraktivne lokacije, temveč tudi seznam nastopajočih: poniji bodo v Slovenijo namreč pripeljali kar dve veliki elektronski imeni: Tiësto prihaja k nam že tretjič, premierno pa bo v Sloveniji DJ, ki je pravzaprav pop-zvezdnik: Calvin Harris.
Poleg dveh velikanov pa bosta množico razplesala še Beltek in Alex Cvetkov!

Rdeče, ki te ljubim rdeče

Prvi RED PARTY , ki se je 15.12.2011 v družbi Davida Guette odvil v areni Stožice, je dokazal, da si vsekakor zasluži biti poimenovan po rdeči barvi-dvorana se je namreč bohotila v rdečem sijaju dekorja in RED X-mas PARTY -ju nadela lovoriko vrhunske božično-novoletne zabave.

Zakulisje Red X-mas Party-ja si lahko ogledaš na posnetku spodaj.

Aprilski RED Spring PARTY je v spomladansko rdeči vzbrstel na Gospodarskem razstavišču in v ritmih glavnega Dj-a Martina Solveiga vibriral rdečo nit Red Party linije zabav: izkušnje rdeče v spomladanski ediciji ter nepozaben set Madonninega ljubljenca Martina Solveiga ter njegovega norega managerja Lafailla.


Calvin Harris
Tokrat v Ljubljano prihaja eden največjih kovalcev hipov na svetu. Harrisa poznamo predvsem po uspešnicah Ready for the Weekend, I'm Not Alone, Flashback, You Used to Hold Me in Bounce. Sodeloval je s Kylie Minogue, Sophie Ellis-Bextor, Kelis in Rihanno.


Tiësto
Tiësto velja za najbolj priljubljenega elektronskega titana med Slovenci. Trikratni prvak na najbolj referenčni lestvici na svetu DJ Mag, je pred 4 leti prejel grammyja. V zavest plesne množice se je vtisnil s serijo pesmi In Search for Sunrise, v orbito glasbenih ikon pa ga je izstrelila ena najbolj znanih elektronskih pesmi na svetu, Silence. Sledili so hiti, kot so Traffic, Adagio For Strings.


V težkem pričakovanju na dogodek so Poniji posneli napovednik za dogodek.
smile-1.gif



Cenejše vstopnice samo do 10.6., omogočeni tudi prevozi.

Vstopnice si lahko priskrbite na vseh Eventimovih prodajnih mestih.

Vstopnice po ceni 25 EUR so na voljo le do 10.6.2012, potem pa bodo cene glede na povpraševanje višje.

Obiskovalci se bodo na RED Summer party lahko popeljali kar 50% ceneje. Popust si lahko zagotovite na ST terminalih Slovenskih Železnic s predložitvijo vstopnice za RED Summer PARTY. Več informacij na: http://www.slo-zeleznice.si

Organiziran prevoz iz Maribora, Nove Gorice, Kopra, Novega mesta bo ob nakupu vstopnice omogočen tudi preko http://www.gremonaparty.com/party/64/red-summer-party.

Preview s prizorišča 24.6.2012 na stadionu Stožice.


Obiščite nas na:
www.BlackPony.si
www.RedParty.eu
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Kaj ne poslušaš take muzke? Te nihče ne sili...


Jaz grem na tole. Smo se že zmenili s frendi, da ponovimo Tiesto z gospodarca, z malo manj alkohola, ker se pol eventa ne spomnimo.
grin1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
še vedno bolje kot marsikatera glasba danes, ki je kao full "in"....

pa tiesto ga je na gospodarcu res zmagal, če bo tole pol tako dobro, bo odlično
cool-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Tiesto ma napram drugmu sranju, ki se dela na elektronski sceni hudo muzko.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Tud jest grem....čakam da bo folk začeu ceneje karte prodajat...oz. mogoče celo organizator kot je v navadi zadnje cajte...vse 50% off kot je že v navadi. Verjetno bo pa tako ali tako perfect party...na gospodarcu je edini dober samo še Electronic Carnival...vse drugi je šit, da ne govorim o ozvočenju....nazadnje biu na Aviciju in morm rečt da katastrofa od katastrofe....vse hreščal....pa itak je sofič
smile-1.gif
Najbolj se pa spomnem Tiesta iz Zræ...to je bil pa top shit party...spoh ni hotu nehat vrtet tako da ga je konkretno pokal...kontretno ta even...fakin great:) https://www.youtube.com/watch?v=Hjyv2qLcP5E karta za 4dni eventov pa 30 eur.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Ne vem, če je Tiesto še tolko v trancu, bolj se je v komercialo vrgo, zato pa ga tudi vedno več ljudi posluša.

Sicer pa tudi sam grem, upam da bo super!
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Tud jest grem....čakam da bo folk začeu ceneje karte prodajat...oz. mogoče celo organizator kot je v navadi zadnje cajte...vse 50% off kot je že v navadi. Verjetno bo pa tako ali tako perfect party...na gospodarcu je edini dober samo še Electronic Carnival...vse drugi je šit, da ne govorim o ozvočenju....nazadnje biu na Aviciju in morm rečt da katastrofa od katastrofe....vse hreščal....pa itak je sofič
smile-1.gif
Najbolj se pa spomnem Tiesta iz Zræ...to je bil pa top shit party...spoh ni hotu nehat vrtet tako da ga je konkretno pokal...kontretno ta even...fakin great:) https://www.youtube.com/watch?v=Hjyv2qLcP5E karta za 4dni eventov pa 30 eur.

Oooja, v Zræah je mel res fenomenalen set.

Drugače pa sem par dni nazaj na FB od Red Party videl, da kart ne bodo dajali ven s popusti oz. jih delili zastonj ker se jim ne zdi to fer do tistih, ki so karto kupili (s tem so ciljali verjetno predvsem na AMC Studio, ki je pol kart podelil).
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Če se ne motim sem videl, da prodajajo karte s popustom na rdečem bencinskem... sm pa tut slišau, da so jih proizvajalci cigaret talali po Lj v zameno za neko anketo...
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Ja s popustom so 20€, kar je še vedno več, kot smo dali tisti, ki smo jih kupili v predprodaji. Sem slišal se mi pa "sumljivo" čuje.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Mah itak jih bo folk zadnji dan po 15 eur prodajal,pač tisti kateri ne bo šel...sploh pa čakam na zadnji dan da vidim kakšno bo vreme. Ne vem v čem je fora da jih prodajajo drage "govorim za druge evente" in potem po pol cene zadnji mesec
bonk.gif
itak tud če bi za tiesta jih dali po 15 eur...bi šle za med...me pa zanima kolk je tisti "vip" prostor spredaj, kjer so karte po 70 eur če se ne motim, upam da to ni prvih 50 vrst
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Pomoje da Tiesto nima problemov s slabim prodajanjem kart, tako da pričakujem karte preko fb na dan dogodka po 15 EUR...ponavadi se najde. To kar se pa na gospodarcu dogaja....za 3/4 stvari zadnji mesec talajo karte...drugače bi vsi sami sebi špilal.....izjema je bil Electronic Carnival (meni trenutno najboljši party v letu, od line up-a do kvalitetnega ozvočenja in animacij)...se je pa tudi v tem primeru na koncu po 15eur karte dal dobit.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Kot naročnik paketa itak đabest lahko kupim 2 karti za 15 €, kupim lahko do 20., sem dobil sms sredi tedna s kodo..... izgleda prodaja kart ne gre tolk dobro?
smile-1.gif