dj Tiesto

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
za moje pojme je bla pa organizacija totalno zanic. od neverjetne guzve na vhodu, pa ubitačnih cen pijač+ vročine v dvorani, bo treba organizatorje kdaj poslat v tujino na izobrazevanje.
bonk.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.278
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ubitačnih cen pijače? 4x cubalibre 20 eur. Kar je dejansko poceni.

Sicer pa so visoke cene pojač normalne na raznih koncertih. Pozabil sem točno,ampak mislim da je bilo velko pivo v krizankah na parnemu valjku 6 eur...

Vroče je vedno na takih ¿urih,sam nisem niti opazil,razen,da sem zašvical fuL.
 

supafly

Pripravnik
30. sep 2007
204
0
16
Knežje mesto
www.nrghouse.org
Edino, kar mi ni blo cool je bla gužva na vratih... tako da smo šli še malo po pijačkah v center Ljubljane (se začvekal z eno super policistko pred Bachusom, res, kapo dol), ostalo pa TOP porihtano! Cene zmerne, za takšen party. Lahko rečem samo pozitiva in Leplac dobro ve, kako organizirat takšen mega event.

Čakamo na naslednjo superzvezdo
smile-1.gif
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
AVB se tudi splača videt.Sem ga gledal že 2x pa Van Dyk mi je tud bil mega!

A so že kje kakšne fotke s Tiesta?
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
jaz to je pa zato ker se je tega folk ze navadu ampak 4 eur za malo pivo je zame ubitacno drago. na sensationu je bil 1,5 eur, folka 4x vec pa nobene guzve na vhodih, v dvorani pa tolk dober hladen zrak, da sem ga vceraj samo sanjal.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik as21 pravi:
jaz to je pa zato ker se je tega folk ze navadu ampak 4 eur za malo pivo je zame ubitacno drago. na sensationu je bil 1,5 eur , folka 4x vec pa nobene guzve na vhodih, v dvorani pa tolk dober hladen zrak, da sem ga vceraj samo sanjal.

Na kerem sensationu pa si ti bil? V Albaniji? Na Dunaju je bilo 6€ ista pixna hajnikena. Pivo za 1,5€ dobiš samo v kaki gostilni na vasi.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
KSZ

Za LJ oziroma SLO se kaj drugega ne more pričakovati. Butanje kot butanje.
V tujini je Tiesto pravi Tiesto. Pri nas pa pač toliko, da buta in da so tisti željni tega zadovoljni. Ampak ok, to je pač profesionalno. Ustreči večini ljudi.
Ista situacija z Moralesom. Na Ibizi je tako dober party naredil, da bi lahko čisto trezen 15ur skupaj skakal naokoli. Sem komaj čakal, da pride v SLO. In ko sem to dočakal sem bil razočaran do konca. Tako pokanje, da ti edino droga pomaga, da to zdržiš. Jaz pa se tega ne grem.

Glede organizacjie. Za VIP karte totalno v podnu. Bi se razpisal, ampak se mi kar ne da. Mogoče za navadne karte pogojno ok.
Da ne govorim o vročini oziroma sopari. Komaj se je dihalo. Ozvočenje na koncu dvorane totalen poden. Bi morali postavit še kakšne satelite.

Tiesto bi lahko pripeljal še kakšnega pevca/pevko, kot je to v navadi v tujini in na večjih partyjih. Res je jaki problem te animacije naredit.
tongue-1.gif

V glavnem tole je zame bil en povprečen party, ki ga lahko vsak DJ naredi. Važno da buta.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Evo, to je zame tiesto.
hud party

Če se zdi preveč "naizi" so pa tudi "hard" partyji ampak 300x boljši kot ta v LJ. Dajte si dol npr New years event party mix 2003 ali pa essential mix amnesia 2005 ipd.
 
Nazadnje urejeno:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.979
5.073
113
Res je da se v večjih velemestih ala Amsterdam, Copenhagen itd organizira večji in boljši event. Samo treba je vedet da je tam organizirano na bistveno večji površini in z bistveno več obiskovalci. Normalno da tam povabijo tudi kakega gosta kot pevca ali pevko, ter ob tej priložnosti posnemjo še kak DVD, cel dogodek pa je bolj pompozen, kvalitetnejši, Tiestov nastop pa daljši.
Apmak Ljubljana in Slovenja je pač premala in se organizira spektakel kot se organizira recimo v Papaji na Zrčah.

Samo vseeno mi je bilo super. Takega ozvočenja ne vem če sem sploh kdaj slišal, in ker sem stal na sredini potrebe po dodatnih satelitih nisem opazil. Če si pa stal v ozadju bi pa rekel da bi kak satelit prav prišel.

Glede vročine in prezračevanja pa organizator nima nekega vpliva, ker ta dvorana enostavno nima drugačnega zračenja kot preko odprtih vrat.

V glavnem, ni mi žal da sem šel, imel sem se super, naplesal sem se tako da me noge danes tak bolijo da ne morem na njih stopit (emšo.press
smile-1.gif
v ušesih mi pa še zdaj šumi. Mene Tiesto ni razočaral. V bistvu smo lahko srečni da je sploh prišel v Slovenijo, ter da zdaj njegova skupina vsaj ve kje je Slovenija.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.278
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Maš ti tud težave hodit po stopnicah oz. po prstih?
grin1.gif


@upiwaly

Pomojem si imel malo previsoka pričakovanja.
smile-1.gif
Jaz bi tudi imel tak party v Ljubljani -->


Pa vem, da bom za to moral počakat še kakih 10 let ali iti v tujino pač.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
leto nazaj na dunaju je bilo priblizno tok ljudi kot v lj in je bil proper TIC (se pravi z raznimi pevci, ognjem, vodometi, proper video wallom ipd.).
sicer pa tudi meni ni zal, da sem sel. ozvocenje pa je tudi meni bilo odlicno:D
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
Citat:
Uporabnik upiwaly pravi:
KSZ

Za LJ oziroma SLO se kaj drugega ne more pričakovati. Butanje kot butanje.
V tujini je Tiesto pravi Tiesto. Pri nas pa pač toliko, da buta in da so tisti željni tega zadovoljni. Ampak ok, to je pač profesionalno. Ustreči večini ljudi.
Ista situacija z Moralesom. Na Ibizi je tako dober party naredil, da bi lahko čisto trezen 15ur skupaj skakal naokoli. Sem komaj čakal, da pride v SLO. In ko sem to dočakal sem bil razočaran do konca. Tako pokanje, da ti edino droga pomaga, da to zdržiš. Jaz pa se tega ne grem.

Glede organizacjie. Za VIP karte totalno v podnu. Bi se razpisal, ampak se mi kar ne da. Mogoče za navadne karte pogojno ok.
Da ne govorim o vročini oziroma sopari. Komaj se je dihalo. Ozvočenje na koncu dvorane totalen poden. Bi morali postavit še kakšne satelite.

Tiesto bi lahko pripeljal še kakšnega pevca/pevko, kot je to v navadi v tujini in na večjih partyjih. Res je jaki problem te animacije naredit.
tongue-1.gif

V glavnem tole je zame bil en povprečen party, ki ga lahko vsak DJ naredi. Važno da buta.

Se strinjam 100 %, mi je žal da nisem dal 30 eur vec, pa sel v piramido na dunaj.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Nazadnje urejeno:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.979
5.073
113
No pa da še jaz dodam moj foto izdelek youtjube . Zvok je res katastrofalen, pač preglasna muzika za fotoaparat.
Če ma kdo še kake slikce naj jih prilima. Če pa bi jih kdo rad od mene mi jih je pa eno par ratalo, večina pa so stresene..