dj Tiesto

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.331
948
113
Titograd
Hvala.

Mi bomo kljub dežu pili, ni druge variante, če smo že kupili malibu, jäger, kolo pa par breezerjev
smile-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Priporočam, da si preberete navodila obiskovalcem na www.tiesto.si

- obvezne osebne
- pod 18 let ni vstopa (me prav zanima koliko mladih trenserjev ve za to...)
- vstop iz vilharjeve
- kadilnica bo v dvorani
- ponovnega vstopa ni
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:
Takisto sreda. Dobri ste tsti ki greste v cetrtek, plesat do konca partija, potem domov pod tuš pa direkt na šiht :D Meni do takšnih dogodivščin več ni zato rajši sreda.
Rešitvi se reče "dopust"
wink-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.278
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Priporočam, da si preberete navodila obiskovalcem na www.tiesto.si

- obvezne osebne
- pod 18 let ni vstopa (me prav zanima koliko mladih trenserjev ve za to...)
- vstop iz vilharjeve
- kadilnica bo v dvorani
- ponovnega vstopa ni

LOL. Saj je prav.
grin1.gif
Pomojem jih bolj malo ve to.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.278
3.687
113
davorinm.wordpress.com
7. Osebam, mlajšim od 16 let, je med 24.00 in 5.00 uro zjutraj prepovedan vstop in zadrževanje brez spremstva staršev, rejnikov ali skrbnikov v gostinskih obratih in na prireditvah, kjer se toči alkoholne pijače. (Zakon o varstvu javnega reda in miru, 21. člen, UL RS 70/2006)
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.278
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Jaz pa ravno koordiniram koliko Havane bo prišlo na 4 osebe.
grin1.gif


Škoda, da ni topleje, bi bil pravi poletni feeling.

Je pa treba met osebno s sabo. Bančno bom pa preventivno kar doma pustil.
d055.gif
 
Nazadnje urejeno:

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
40
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:
Takisto sreda. Dobri ste tsti ki greste v cetrtek, plesat do konca partija, potem domov pod tuš pa direkt na šiht :D Meni do takšnih dogodivščin več ni zato rajši sreda.
Rešitvi se reče "dopust"
wink-1.gif

Odlična ideja, najrajp bi si kar vzel dopust in šel danes še 1x, ker sem se imel, ni drugih besed za to, naravnost fantastično :D Sicer smo noter prišči šeče nekaj pred tretjo uro tako da ne vem kakšno je bilo stanje prej (mnenja so nekako mešana), ampak tisti zadnji dve uri sem se imel tako fajn, da bi šel še 1x :D


P.S.
najbž je v tekstu dosti pravopisnih apak, ker je tenutnoi izreden dosežekl že to da sedim za račuinalnikom (spat tako ali tako ne upam, ekr se bo potem redil ne maček ampak lev oz tiger) ... sem pozabil kaj sem anmeraval tukaj napisat...no ja, Tiesto ftmfw :D
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Mi smo s kolegi prišli že ob 22h - prehitro, ker so nas ob 5h zjutraj hudičevo bolele noge (nikjer ni možnosti sedenja).

Prvo Dean Deen, malo housa, malo elektra, malo minimala, potem Funkerman, malo elektra, malo minimala, malo minimal techna. Oba precej na tiho, tak da nas je (glede na število zvočnikov) že skrbelo, če bo cel večer tak tih.

Ob 1:10 pride Tiesto in začne se nenormalno nabijanje do 4:58h zjutraj. Čeprav je veliko seta vnaprej posnetega, mu je treba priznat, da je car. Car produkcije, car promocije, car animacije. Nonstop leti videowall s besedili, videospoti, efekti itd. Zraven še nor lightshow in še nekaj poslastic (ne bom napisal, da ne pokvarim vse tistim, ki greste danes). Definitivno en najboljših, če ne celo najboljši nastop kar sem jih doživel. Marsikdo je bil sicer razočaran, ker je prišel ''na Tiesta'' in ne na trance event - polovica mojih kolegov je tako odšla domov že ob 3h
rolleyes-1.gif
Jaz pa sem padel v animacijo in me niso te 4 ure spravili iz plesišča.

Ozvočenje je eno najbolj vrhunskih na tržišču (L-Acoustics iz Francije), čeprav bi po moje morali biti sateliti tudi na sredini oz. polovici hale. Če hoče kdo doživet base, pri katerih ti frizuro nosi sem in tja, se naj postavi danes k zadnji steni (nasproti odra)
evil.gif


Folk skuliran, pijača še kar zmerna (0,5l voda 3€, Redbull 4€, Heiniken 0,25l pixna 4€), za varnost, red in čistočo je bilo poskrbljeno, tu ni kaj pripomnit.

Če kdo še premišljuje ali bi šel - pojdite!
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.065
1.470
113
39
Se strinjam - veliko ljudem je blo vse skup "preveč trancevsko"...sam koncert pa res kapo dol...od varnosti, organizacije, posebnih efektov, ozvočenja!! Tam pri zadji steni sem sprva mislu da je prepih in mi pika po dlakah na rokah - pa so bli taki basi
cheer.gif


Zakon!
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.984
5.075
113
Super, ravno jaz pa obožujem trance. To bo nekaj za mene hihihi. Jaz pa grem danes, hura.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.645
14.357
113
blo je res zakon a ne, ozvočenje, vizualizacije...eden boljših partyjev letos.... tiesto, kapo dol
cool-1.gif


posneteksliice13.jpg


tiesto2.jpg


tiesto1.jpg
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
njeh.
imho se event ne more primerjat s tujino (sploh kak TIC), ampak za ljubljano je vredu. samo z guzvo pred vhodom bi bilo treba nekaj nujno narest!!!