RED (X-MAS) PARTY 2012 WITH ARMIN VAN BUUREN

Red_Party

Zelenc'
7. jun 2012
2
0
1





RED X-mas PARTY 2012

ARMIN VAN BUUREN in dodatni elektronski virtuozi

Red Party, najbolj dovršena in največja plesna zabava v Sloveniji, ki je v enem letu uspela pripeljati že četrto ime z vrha lestvic največjih DJ-jev, se bo 15. decembra vrnila. To bo že druga božična zabava največjega formata pri nas, tokrat pa na Red X-mas Party v ljubljansko Dvorano Stožice prihaja nizozemski didžej Armin van Buuren.

Armin je letos pobral največ nagrad na slovitih DJ Awards, ki jih vsako leto podeljujejo na Ibizi. 1 leto, 4 vrhunske elektronske zabave največjega formata, prvi 4 didžeji svetovne lestvice – Guetta, Solveig, Tiësto in Armin - tako v velikem slogu zaključujejo najbolj rdeče party leto v Sloveniji.

ARMIN VAN BUUREN-EDINI MED VELIKIMI
Armin van Buuren je vodilni svetovni trance didžej, album Imagine, kjer so v spevnih skladbah sodelovali priznani vokalisti, pa mu je prinesel svetovno slavo na mainstream sceni. Vsak teden pripravlja tudi radijsko oddajo A State of Trance, ki je ena najbolj poslušanih oddaj na svetu, z njo pa skrbi za razvoj trance glasbe nasploh. 6. oktobra se je zgodila tudi svetovna premiera dokumentarnega filma “Leto z Arminom van Buurenom”, v katerem je predstavljeno življenje tega svetovno popularnega didžeja.

Armin se že veseli ponovnega nastopa v Ljubljani, kjer je že pred nekaj letih nastopil na razprodani zabavi. Ob nedavni podelitvi nagrad na Ibizi, kjer je prejel nagrado za najboljšega mednarodnega didžeja, jenagovoril tudi slovenske oboževalce. Nagovor, ki je objavljen tudi na FB strani www.RedParty.eu je nemudoma povzročil val navdušenja med slovenskimi obiskovalci zabav.


VROČI PLESNI SPEKATEKL, KOT GA V SLOVENIJI ŠE NI BILO
Red X-mas Party tokrat presega format plesne zabave, saj bo dodaten šov program poskrbel za ekstravagantno izkušnjo. K nam namreč prihajajo vrhunske akrobatske plesalke in plesalci, ki so sicer redne gostje najbolj poznanih klubov na svetu in so letos spremljali na turneji znanega francoskega DJ-ja Boba Sinclara. Akrobati na vrveh, plesalke v velikih kozarcih, ekstravagantna kostumografija in scenografija, bodo Red Party zagotovo podpisali z rdečo. Organizator prav tako obljublja, da bo v naslednjih tednih odkril še druga nastopajoča DJ imena.

VIPony paket

VIPony vstopnica vsebuje:
- Ločen vhod v dvorano na VIP sekcijo
- Ločena kadilnica
- Ločen točilni pult
- Ločene sanitarije
- Garderoba brez čakalnih vrst
- Tehnološko in scenografsko urejen VIP dogajalni segment, z odličnim pogledom na oder
- Prime pozicijo

VIPony vstopnica ponuja najbolj ekskluzivno doživetje rdečega dogodka, ki je do sedaj navdušil že mnoge. Stilsko urejeno področje vam nudi premium zabavo z odlično pozicijo, ter vrhunsko ponudbo, ki je neprestano na dosegu roke. Privoščite si nad standardno razvajanje in se prepustite duhu novoletnega dogajanja v stilu kot si ga zaslužite!

Vstopnice je mogoče kupiti na vseh prodajnih mestih Eventima .

CENE vstopnic:
- Parter = 24 EUR
- Zeleni Ring = 21 EUR
- VIPony paket = 75 EUR


Posnetki s prejšnjih Red Party-jev
cheer.gif



 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Na prvih dveh ali treh dogodkih je bila akustika slaba. Šlo je za akustično zahtevne dogodke, poleg tega pa dvorana še ni bila akustično dokončana (kasneje so namestili dodatne dušilce in odbijalce zvoka).

Tak da zdaj je vse kot mora biti. Sicer pa pri elektroniki ni tak problem. Če lahko naredijo party v čisto navadni pravokotnih hali gospodarskega razstavišča, potem tudi tam lahko.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Ma na Guetti lani sem še na tisti ring čisto na vrhu pogledat, rdeči al kaj je bil, in tam je bilo katastrofalno ozvočenje, tko da sem šel hitro dol. Na Tiestu ga je dol kr dobr pokal, sam eno bistvo so pozabil napisat tudi za sedaj. Kdaj je konc faking žura, ker na party se pride ob dveh pa si tam do sedmih, al je to napol koncer in bo ob petih al pa še prej vse skupaj konc, kje je line up?? Da vidmo če bo še kej kvalitetnega pred njem. Se spomnim kako je v polni dvorani Tiesto sredi pokanja ugasnil, prižgali so luči, in konec...WTF...do kdaj je dal Zoran dovoljenje
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Sem vprašal frenda. Dodaten line-up: Dimitri vegas, Like Mike, Mitch Crown

Za uro, pa pomojem BV spraševat. DJ-ji ponavadi zamujajo, na koncu pa potegnejo čez uro.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
armin prišel ob 1.30, ostal do 3.10 nekaj takega. v redu je blo, samo sem pričakoval malo več soft trancea, ker včeraj je fejst butalo.
pijanih ko smetja, precej mularije, presenetljivo veliko nas starih (plus 35). najbolj sta me prepričala dimitri vegas in like mike, ki sta rolala vse živo. od kalinke, coldplay, gotye, swedish house mafia, beastie boys ... jaz von d, ki je bil za njima in pred arminom, se kr nekak ni znašel ... aja, pa ne gre pozabit lušnih topless go-go plesalk. like!
ferryja corstena nisem več poslušal ... evo, my 5 cents ... ker sem pač že buden in v službi :)
 
Nazadnje urejeno: