The Judgment day

Zmagal/a bo:


Rezultati so vidni samo po glasovanju.
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
želim, pravzaprav zahtevam razvoj!
Sorry, potem zate ni Trump. Znanost, razvoj itd bo nazadovala.

Vem da se negiram v zapisu, sam sem nad seboj presenečen. Upam vendarle, da me občutek ni varal. Kot sem že zgoraj nekje rekel - spomnite me čez par let, kakšen efekt bo v resnici nastal.

V vsakem primeru sem bolj pripravljen verjeti na besedo gospodarstveniku, kot pa profesionalnemu politiku (profesionalnemu in izšolanemu lažnjivcu)
tongue-1.gif
. Ti izšolani lažnjivci vladajo praktično celemu svetu že od tastarega Busha dalje! Zato sem sam nad seboj presenečen, saj je Reagan bil republikanec, pa je red naredil na svetu!

Morda pa moje dojemanje: "demokrat - republikanec, leva - desna smer itd", ni čisto natančno.
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.826
509
113
Če lahko pripomnim: ko bi še bil veleposlanik v ZDA, bi ji prav gotovo zdaj nesel rože. Sto vrtnic, magari. Kajti, če bi bil ta naš odnos do nje boljši, bi bilo povsem naravno, da bi novi ameriški predsednik na enega prvih obiskov na tujem pohitel v Slovenijo, v domovino svoje soproge. Ampak, če je gospa jezna na nas, upam sicer, da ni - vsekakor pa bi se ji tisti, ki so grdo govorili o njej, morali opravičiti - pa to ne bi bilo dobro."
http://www.vecer.com/cimprej-roze-za-melanio-6273919
 

Pac_Man

⋆Распут&
10. maj 2014
2.211
0
36
https://www.thestreet.com/stor...-s-victory.html

Citat:
European defense stocks on Wednesday were among the clear winners of Donald Trump's shock Presidential victory on hopes of increased defense spending by the world's No. 1 economy.

Leading the way were BAE Systems (BAESY) , Cobham (CBHMF) , Meggitt (MEGGF) and Thales. (THLEY)

...

Jefferies aerospace analyst Sandy Morris noted that Trump has called for for 90,000 additional active-duty army soldiers, 42 more navy ships, 100 more modern fighter aircraft, and increased nuclear and missile defense.

"With Congress remaining Republican controlled, it is more likely increased defense spending could be enacted. The Center for Strategic and International Studies has estimated Mr Trump's defense aims would costs around an additional US$80bn per annum, c0.5% of GDP," Jefferies noted.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Slovenija je gnila in Melanija je že pred 15 leti pobegnila iz nje. Vsi vemo, zakaj in zaradi katerih ljudi je gnila.
Kdor bi rad imel kakeršen koli dobiček v življenju, naj si ga raje sam naredi, z grenkim delom, ne pa da računa na Melanijo ali katerega koli drugega priložnostnega, ki mu je pravkar morda uspelo
rolleyes-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
No, tudi pri nas kdaj pa kdaj ankete ne zadenejo. Novinarje pa imamo samo iz enega šolskega vira in smo po tej plati vseeno težko primerljivi z raznolikostjo ZDA.

alter je vedno točen

za drugo pa raje ne bi, ker gre za prirejene ankete, skupino, vzorec...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Slovenija je gnila in Melanija je že pred 15 leti pobegnila iz nje. Vsi vemo, zakaj in zaradi katerih ljudi je gnila.
Kdor bi rad imel kakeršen koli dobiček v življenju, naj si ga raje sam naredi, z grenkim delom, ne pa da računa na Melanijo ali katerega koli drugega priložnostnega, ki mu je pravkar morda uspelo
rolleyes-1.gif

ZDA so glede tega še bolj gnile, ujete so v kapitalizem v najhujši obliki. Slovenija pa to samo posnema...dokaj uspešno.
evil.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.064
5.748
113
blizu močvirne prestolnice
Če je za nekatere to napredek potem nimajo pojma kaj je znanost. Že če bo Trump pomedel z vso navlako, kot je vsiljiv multikulti, , dobrikanje in prilizovanje islamistom, LGBTQ aktivistom in gender teorijam, indoktrinaciji na šolah in celo na straniščih, razni sorosi bodo naredili veliko dobrega za Ameriko, Evropo in ves zahodni svet. Clintonova je vse našteto podpirala, vključno z nemotenim splavarjenjem in militantnim feminizmom.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ti pišeš o znanosti, samo pa si pripadnik zločinske in nazadnjaške RKC. Že priznavate, da je Zemlja okrogla?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
KSZ
Tole bo pa zanimiv eksperiment v živo.
Upam, da se res močno motim v svojih predvidevanjih, kam bo lutka Trump (če sem prav videl imajo republikanci večino tudi v obeh domovih...) vso zadevo zapeljal.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sej USA rabijo Trumpa in Republikance. Samo upam da bodo prej mel državljansko vojno kot pa bo 3 svetovna
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

confused-1.gif
Republikanci tam preko luže se ponavadi ukvarjajo sami s seboj, medtem ko se demokrati pa radi ukvarjajo s celim preostalim svetom.

Amerika ni Slovenija, zato jih, lepo prosim, spoštljivo pustimo pri miru. (
hysterical-1.gif

V smislu sožitja na zemlji mi je pa Trump boljši od Clintonice, celo s Putinom sta se povohala že vnaprej, kar je dober cahen.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
V smislu sožitja na zemlji mi je pa Trump boljši od Clintonice, celo s Putinom sta se povohala že vnaprej, kar je dober cahen.
Ne vem, če si dobil ravno pravi vtis. Putin je o Trumpu rekel, da je ''colourful'', itak je Trump to (ne)razumel kot pohvalo
aplauz.gif
.
Tako da, ko bo Trump to spoznal, se bo šele začelo sranje. Namreč tip je nenormalno zamerljiv in če se mu zameriš, postane ...
Baje, tako pravijo, jaz nič ne vem...
grin1.gif

No, bomo itak v živo videli. Če so mu že dostop do twitterja pobrali, upam da mu bodo tudi dostop do jedrskih bomb.
Da ne bo celega sveta eno jutro iz WC-ja v zrak spustil, ker se mu bo težko olajšat.
uf-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Moraš vedeti še, da ima revež tudi tasta in taščo nekje v neposredni bližini
evil.gif
.

(čeprav je za moje pojme tastara še vedno bolj oornk kot tamlada. Kljub letom.
smile-1.gif
)
 
Nazadnje uredil moderator:
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
V smislu sožitja na zemlji mi je pa Trump boljši od Clintonice, celo s Putinom sta se povohala že vnaprej, kar je dober cahen.
Ne vem, če si dobil ravno pravi vtis. Putin je o Trumpu rekel, da je ''colourful'', itak je Trump to (ne)razumel kot pohvalo
aplauz.gif
.
Tako da, ko bo Trump to spoznal, se bo šele začelo sranje. Namreč tip je nenormalno zamerljiv in če se mu zameriš, postane ...
Baje, tako pravijo, jaz nič ne vem...
grin1.gif

No, bomo itak v živo videli. Če so mu že dostop do twitterja pobrali, upam da mu bodo tudi dostop do jedrskih bomb.
Da ne bo celega sveta eno jutro iz WC-ja v zrak spustil, ker se mu bo težko olajšat.
uf-1.gif

Te je strah a ne
evil.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.217
5.599
113
Pac_Man
Citat:

O tisti ob Baltiku, je še kaka druga? Če ZDA umaknejo svojo brezpogojno varnostno garancijo, se močno dvigne nevarnost, da bi Rusija poskusila kaj neumnega. Naše NATO in EU sočlanice pa ne smemo pustit viset, ka-li?
Zakaj za boga bi Rusi hoteli kaj imeti z Estonijo ?
Kako jim bo pomagal nato ? Oni bodo pocrkali sami, ljudje jim bežijo iz države (enako velja za Latvijo in Litvo).
ycj-s.jpg




http://www.altermainstreaminfo.com.hr/vijesti/rusija-ipak-radi-na-unistenju-baltika-ali-2016