The Judgment day

Zmagal/a bo:


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.853
96
48
štajerska
Citat:
Uporabnik Pac_Man pravi:
.....
Vstopamo v divje vode, nevarnost, da bodo SLO vojaki padli za Estonijo pa se je samo dvignila. EU pa to.

saj jih ne bomo napadli . ali pač !? a niso predaleč ? ali pa misliš, da bo Estonija koga napadla !? ali pa misliš, da bodo finci ali pa švedi napadli estonijo !?
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Janševiki so kot ženske, nihče jih ne razume, niti sami se ne. .....
Jaz pa ženske razumem.
OK, OK, saj se zdravim!
redface-1.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.216
5.599
113
O kakšni klinčevi Estoniji sedaj sanjaš ?
ZDA naj se končno spelje iz Eu, ww2 se je končala 71 let nazaj.

Če zmanjšajo vojaški proračun za 20% ($100 milijard na 500) lahko v lastni državi naredijo marsikaj bolj koristnega, kot da mešajo drek po svetu.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To ni bolezen, to je lastnost
smile-1.gif


Drugače pa Trumpova zmaga kot Zoki pred leti v LJ.

Ko je poharal, da je blo vse šokirano
 
I

Izbrisan uporabnik #488

aha, aha, da je torej narod dovolj pameten tam, da je znal to preseči ....

pri nas pa očitno narod ni dovolj pameten in nasede....

daj idi komu drugemu take pravljice razlagat
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Potihem sem navijal zanj, da bi se vendarle ameriška politika vsaj malce spremenila.
Meni je Trumpova zmaga dobra. Sedaj naj pospravi tekoče zadeve v državi, kot je obljubljal. To je tisto, kar niso izvajali že vsaj 20 let.

Samega sebe se imam za liberalca, ker nočem piskati po klišejih - želim, pravzaprav zahtevam razvoj! Trump pa ravno to obeta. Ter da se bo malce manj vtikal v preostali svet. Pa še s Putinom sta se menda povohala
grims-1.gif
.

Čez 3 - 4 leta me spomnite, kako in koliko sem grešil, naiven kot sem.
rolleyes-1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.230
4.712
113
No, tudi pri nas kdaj pa kdaj ankete ne zadenejo. Novinarje pa imamo samo iz enega šolskega vira in smo po tej plati vseeno težko primerljivi z raznolikostjo ZDA.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.769
2.364
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
No, tudi pri nas kdaj pa kdaj ankete ne zadenejo. Novinarje pa imamo samo iz enega šolskega vira in smo po tej plati vseeno težko primerljivi z raznolikostjo ZDA.


Raznolikost medijev v ZDA: od 300 jih je bilo 297 za HC 3 pa za DT.
To si mislil?
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
@pepe hoce povedati, da je jansa skozi tvit zacvilil, kako je on tudi zrtev medijske gonje, pepcek mu pa pritrjuje..
 

Pac_Man

⋆Распут&
10. maj 2014
2.211
0
36
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
O kakšni klinčevi Estoniji sedaj sanjaš ?
ZDA naj se končno spelje iz Eu, ww2 se je končala 71 let nazaj.

Če zmanjšajo vojaški proračun za 20% ($100 milijard na 500) lahko v lastni državi naredijo marsikaj bolj koristnega, kot da mešajo drek po svetu.

O tisti ob Baltiku, je še kaka druga? Če ZDA umaknejo svojo brezpogojno varnostno garancijo, se močno dvigne nevarnost, da bi Rusija poskusila kaj neumnega. Naše NATO in EU sočlanice pa ne smemo pustit viset, ka-li?

Prvi BTW, Trump je napovedal, da bodo morale vse NATO države nameniti 2% BDP obrambi. Lahko si obetamo 100% povečanje obrambnega proračuna
cheer.gif


Drugi BTW, Trump ima v programu dvig vojaške pripravljenosti.

https://www.donaldjtrump.com/policies/national-defense/

Citat:
Work with Congress to fully repeal the defense sequester and submit a new budget to rebuild our depleted military.

Increase the size of the U.S. Army to 540,000 active duty soldiers, which the Army Chief of Staff says he needs to execute current missions.

Rebuild the U.S. Navy toward a goal of 350 ships, as the bipartisan National Defense Panel has recommended.

Provide the U.S. Air Force with the 1,200 fighter aircraft they need.

Grow the U.S. Marine Corps to 36 battalions.

Invest in a serious missile defense system to meet growing threats by modernizing our Navy's cruisers and procuring additional, modern destroyers to counter the ballistic missile threat from Iran and North Korea.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa saj jo je treba! Poglej kaj se dogaja. Že vsaj 20 let se obnašamo, kot da je sedaj večni mir na svetu - pa ni, več kot očitno
rolleyes-1.gif
.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.948
5.474
113
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Res za crknit od smeha je ta jajček. Na kateri stopnji bolezni je ta človek?

Očitno na višji od tebe, Snečkota pa Gattkota ki niste dojeli sporočila
smile-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.317
-8.446
113
confused-1.gif

Od nekoga, ki je odprt do ideje kreacionizma, jaz nekako ne pričakujem nič pametnega, kar se tiče podpore znanosti, šolstva itd.
No za bonus pa je med njegovim bodočim osebjem kar dosti kreacionistov, dokaj fanatičnih vernikov in podobnega smeha.