The Grand Tour

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Ksz

Po štirih delih serije, dva dela pol kurca vredna, en del pogojno gledljiv in en del totalen kretenizem.
crazy1.gif


Fück you GT, fück you very much
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.650
780
113
No, jaz sem se pa ob zadnjem delu kar lepo nasmejal, karoserija iz živalskih ostankov, bolj izviren si že težko. Da o tem kaj je uganjal May ne bi, tako butasto da je bilo že smešno, lepa predstava da sam izgled "eko" še ne pomeni, da ni bilo svinjanja s težko mehaniziacijo.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ma ta zadnji je bil posiljen.

Ti speciali so bili včasih boljš narjeni. Manj scenarija in več spontanega humorja. Tud več se je dogajalo s samimi avti.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Se strinjam, čeprav Gasper008 je zadel žebljico na glavo glede May-a.
Takšna zabavna ''skrita'' sporočila na temo resnih zadev so bila meni v TopGear-u najboljša. Se še sedaj spomnim, kako je Clarkson v videu z Audijem A8 na zabaven način podal praktično vsa najpomembnejša navodila za varčno vožnjo. Vprašanje pa, kdo je to tudi razumel in se ni le zabaval zraven.
Meni je bil sicer avto iz kosti od Clarksona čez rob.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.823
205
63
Slovenija
meni ta del ni bil slab, se vidi da imajo fantje zdaj pri Amazonu bolj proste roke. Ni mi samo jasno kako povprečno ameriško občinstvo dojame vse skupaj
smile-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
To da so zdej veliko bolj over teh top je že vsem jasno. Jaz samo pogrešam več avtov. Ostalo me ne moti
 

nmax

Zelenc'
14. dec 2016
10
0
1
Zdaj je Amazon Video(in s tem med drugimi filmi in serijami tudi The Grand Tour) na voljo tudi v Sloveniji. Prvih 6 mesecev le 2,99€ na mesec, potem 5,99

https://www.primevideo.com/

KONEC IZGOVOROV, da nekaj piratiziraš, ker ni na voljo legalnih alternativ. Za 2 kavice na mesec komplicirat.

Več, ki nas bo naročalo netflix, amazon in podobne, več bo ponudbe. Odnaročite raje brezvezne mega drage paketi pri siolu, telemachu, amist t2,... kanalov z reklamami vsakih 10 minut, ki so brez uporabe zamika negledljivi.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.650
780
113
Kako lahko gledam na Android tv? Ne morem, s Kodi in par clicki se pa čudežno, da in to zastonj.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik Gasper008 pravi:
Kako lahko gledam na Android tv? Ne morem, s Kodi in par clicki se pa čudežno, da in to zastonj.

Jaz sem do zdaj BP gledal na Android TV z Amazon Prime appom (4k stream, Dolby Digital zvok in angleški podnapisi). Sicer z ameriško trial naročnino, kjer je mimogrede tudi do zdaj Grand Tour normalno delal iz Slovenije (večina ostalega contenta recimo ni). Je pa res, da aplikacije ni v Google Play storeu, sem moral iz neta potegnit apk in namestit na TV iz USB ključka.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.650
780
113
Mi je jasno, da če je na Google Play je možno apk sideloadat na Android TV, ampak tega ponavadi ne prakticiram iz preprostega razloga, ker na TV nimaš touch screena je navigacija ena velika muka. Kolikor mi je znano Prime obstaja samo za Sony Android TV.

V ta namen so nekateri šli v celo znanost, kako ločit video del in UI in dejansko z veliko muke kot kaže uspeli:
http://forum.xda-developers.com/shield-tv/development/amazon-prime-video-demand-android-tv-t3278778

drek je da je tudi veliko muke tudi pri sami inštalaciji, pa seveda vsake toliko časa moraš ročno posodabljat zadevo.

Lahko da so to stare informacije, zato me res zanima kako si rešil te probleme ti in predvsem na kateri Android TV napravi in kakšen dalinjec imaš.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik Gasper008 pravi:
Mi je jasno, da če je na Google Play je možno apk sideloadat na Android TV, ampak tega ponavadi ne prakticiram iz preprostega razloga, ker na TV nimaš touch screena je navigacija ena velika muka. Kolikor mi je znano Prime obstaja samo za Sony Android TV.

V ta namen so nekateri šli v celo znanost, kako ločit video del in UI in dejansko z veliko muke kot kaže uspeli:
http://forum.xda-developers.com/shield-tv/development/amazon-prime-video-demand-android-tv-t3278778

drek je da je tudi veliko muke tudi pri sami inštalaciji, pa seveda vsake toliko časa moraš ročno posodabljat zadevo.

Lahko da so to stare informacije, zato me res zanima kako si rešil te probleme ti in predvsem na kateri Android TV napravi in kakšen dalinjec imaš.

Kot pravim aplikacije na Google Play storeu ni, je pa na netu apk (EU) , ki naj bi ga dobili ravno iz nekaterih Sony televizij, kjer je Amazon Instant Video prednameščen. Problemov z navigacijo ni, ker je aplikacija narejena za Android TV in ne klasičen Android. Na našem Sonyu KD-65X8509C zaenkrat dela BP, sem pa bral na netu, da isti apk dela tudi na Nvidia Shield. Tudi z inštalacijo ni bilo neke muke, copy paste apkja na USB in nato na TVju klik na apk v ES File Explorerju ter parkrat next, edino prej je treba omogočit nalaganje aplikacij iz untrusted virov.