The Grand Tour

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Zdelo se nam je nemogoče, da bi zgubili kemijo oz. da bodo meli tremo.

Da se JC obnaša scripted, kot da bi bil na nekem razgovoru za delo....
confused-1.gif
Tole je povsem nepričakovano.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Premalo avtov, koga že zanima kvazi spešl fors reševalna akcija, ki se vleče čez pol oddaje? Verjamem pa, da je bil ta del povprečnemu američanu izjemno zanimiv, militarističen world police narod pač...
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
Se strinjam. Tale special force prispevek je bil en najslabših v zgodovini teh treh norcev in pol oddaje je šlo za to, ampak tudi v starem top gearu so bili kakšni deli brezvezni. Upam da bo tretji del boljši.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Pozabil sem na eno zadevo, ki mi gre konkretno na živce (tudi pri prvih delih novega Top Geara je bila prisotna): umetno, naknadno dodano ploskanje in navdušenje gledalcev v studiju. Prav slišiš, da je zadeva dodana v poprodukciji in to zelo šlampasto. Bruh.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Hm, za moj okus je bil drugi del se slabsi kot prvi. Sam zgleda da se na alterju kaj takega ne sme prijavit, ker jih takoj slisis. Bitch ima itak sumljiv okus, SJTV me je pa presenetil s pohvalo.
smile-1.gif
Upam da se popravijo.

Presenetil? Res?
Jaz v tej oddaji iščem in pričakujem humor. Z izjemo kakih superšportnikov vse ostalo lahko vozim sam, pa mi "avtomobilskost" ni toliko v prvem planu.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Mene zanima kakšen bo tukaj trade off med novimi gledalci (US), ki bodo gledali zaradi šova in izgubo pravih privržencev Top Gear-a, kjer je bil še vedno šov, ampak avtomobilski šov. Ne pa neko klobasanje, ki nima veze z avtomobili.
Namreč tukaj se mi zdi, da se usmerjajo v šov vode in želijo pridobiti nove gledalce, kjer pa jih bodo dejanski šovi žive požrli, če bodo še vedno tako ''skriptni''.
Morda bo druga sezona Top Gear-a zaradi tega doživela ponoven porast gledanosti. Upam samo, da ne bodo tudi tam skrenili iz stare smeri.
Najbolje pa bi bilo, da se obe oddaji pobereta in gledamo same presežke.
smile-1.gif
. In bo nastalo še več takšnih posnetkov: https://youtu.be/XwuqcAxtsso?t=6m12s (glejte tam čez cca. 15 sekund, ko se vidi žareče diske).
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.271
1.945
113
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Hm, za moj okus je bil drugi del se slabsi kot prvi.... Upam da se popravijo.

+1
pozdrav.gif

Nažalost... +1
frown-1.gif

Še +1 - mi sploh ni jasno kaj sem gledal.... Nekako z muko sem pogledal do konca. Top gear je bil par razredov boljši letos.
Zgleda nimajo dosti proste roke pri ustvarjanju. Money talks, jebiga
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
mal je problem da je vse že naprej posneto, in so zadeve že stare. Tako da nekih premikov ni pričakovati. Skočli so v vodo in zdaj plavajo. Sem pričakoval vseeno malo drugačno zadevo.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.940
2.418
113
Scene s slavnimi so brezveze. Pametovanja (studijska) med njimi tremi tudi. V TG so na zacetku kaksno rekli, kasneje pa je JC bedarije stresal z gosti. Ce pa ja kaksno cez kolega rekel, sta ta dva bila kao v drugem delu studia, tle pa so za isto mizo....
Redneck sofer pa je tudi ze v drugem delu nezanimiv. Pa podjebavanja BBC vodstva in UK politikov ni, norcevanja iz UK davkoplacevalcev in tovornjakarjev...tko da se le se med sabo hecajo in prckajo. Zaenkrat brezveze. Ameriska 'korektnost' bo zjebala british humor.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.940
2.418
113
Glede na to da je na voljo Trump, malo mimo, ampak OK, recimo, da spada to pod drkanje politikov.
smile-1.gif
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.940
2.418
113
Kdaj so snemali zadnji del, kjer so se norcevali iz Juznoafriskega predsednika?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Kdaj so snemali zadnji del, kjer so se norcevali iz Juznoafriskega predsednika?

po mojem lani enkrat, sej vidiš kaj je bilo v "novicah" RB001 pa chicoron, ...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Studijski del je bil posnet pred kratkim...

Kar nekaj časa nazaj. Vsaj 2-3 mesece.

Drugi del je bil krneki. Sploh "vojaški" edge of tomorrow varjanta...