The Grand Tour

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Standard na alteru.. Pa eni pozablajo, da to ni Top gear. Tak kot je blo, nikol več ne bo, samo še boljše. Bolj star bolj nor (clarkson&co)
smile-1.gif
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Standard na alteru.. Pa eni pozablajo, da to ni Top gear. Tak kot je blo, nikol več ne bo, samo še boljše. Bolj star bolj nor (clarkson&co)
smile-1.gif

TG, GT meni so dobri, ker ga znajo kdaj pošteno ušpičit. Drugače pa tut TG ni imel vsej oddaj hudih in smo vseeno pogledal. Isto pričakujem sedaj.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Men je bla prva malo slaba, za naprej pa pričakujem dosti boljše, tudi malo krajše in zato samo slajše.
smile-1.gif
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Meni je bila tu nekje na ravni TG, kar seveda ni slabo, "studijske" posnetke pa vedno bolj na hitro preletim. Gledamo še naprej.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Meni je bil prvi del boljši, drugače pa kul. Overall mi je oddaja top, show pač, komur ni bil všeč stari Top Gear mu vrjetno tudi GT ne bo všeč.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Dober, morda malenkost preveč studija. Sem izgleda zgoraj pravilno predvideval, da gre zadeva bolj v smer showa, kar mi ni toliko všeč.
Drone crashing bo pa izgleda stalnica, fajn...
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.940
2.418
113
Hm, za moj okus je bil drugi del se slabsi kot prvi. Sam zgleda da se na alterju kaj takega ne sme prijavit, ker jih takoj slisis. Bitch ima itak sumljiv okus, SJTV me je pa presenetil s pohvalo.
smile-1.gif
Upam da se popravijo.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Imam tak občutek, kot da akterji mislijo, da gledajo oddajo sami 12 letniki.

Ta fora s šotorom je totalen polom... prav silijo se bit zabavni.

Nova proga je tut kr neki. Sem pričakoval, da bo denar vsaj za eno pravo dirkališče.

Tolk je enih top avtomobilov zunaj, ki bi jih lako zapeljali po cestah južnih krajev evrope, vozi se pa hard core avte, ki se jih ne da registrirat...

Skratka...
uf-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Top Gear v ZDA ni bil nikoli ekstremno priljubljen in očitno hočejo z novim formatom to "popravit". Gre pač za šov in ne v prvi vrsti avtomobilsko oddajo.
Meni je kul, sta sedaj dve oddaji, ki jih lahko gledamo v družini skupaj.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.329
113
Tudi za moj okus, daleč daleč najslabša serija, kar so jih uspeli spraviti ven.

Pa me ne moti toliko šotor, kot njihova komunikacija. V bivšem Top Gearu so komunicirali tako, da je bilo videti, kako jim je povsem vseeno za mnenje publike v studiju in izven. Sedaj pa se trudijo biti všečni. Glupo in nepotrebno.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Jup...sploh mi ni jasno od kje je to prišlo, saj so dobili veliko potrdilo za njihovo delo od vseh, zdaj pa kot da majo vsi tremo kot novi top gear.
frown-1.gif


Ta segment vojaški nisem uspel celega gledat....grozno. Sklepam, da je velik problem, ker ne smejo met dirk v enakem formatu kot so ga imeli na TG in to kar omeji opcije.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Se strinjam.
Jaz bom počakal na končno oceno do konca te serije, isto kot pri novem Top Gearu. Morda se bodo (močno upam) še kaj udelali in prilagodili.
Novi Top Gear je bil tudi poraz na začetku, proti koncu pa je bil že dober. Boljši kot ta dva dela TGT, Ampak kot rečeno, počakajmo še kakšen del, dva. Če bo še vedno bolj slabo, je še vedno dobra zapolnitev med sezonami TG.
Mi je pa zanimivo sedaj brati razočaranja, a pri Top Gearu je bil pa cel pogrom, ko sem kaj pohvalil in da bo pa TGT pa top, 100x boljši in ne vem kaj še. Pa kemija in še kaj.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
do zdaj je nežnakatastrofa, čeprav je bil poligon zanimiv, ampak ne spada v to oddajo. ce sem prav videl, so predstavili 2 avtomobila,ozirom enega...bogo bogo,čakamo na petek :D