The Grand Tour

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.663
787
113
zmaga.gif
bom sprobal na Philipsu ... ko bom imel kaj časa.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
ksz...

prvi teden amazona je zaenkrat brezplačen, če vam ne bo všeč se pač odjavite. Jaz sem se naročil zato da vidim kaj imajo na razpolago, pa zaenkrat nisem ravno navdušen. Ni neke izbire popularnih filmov in serij. Imajo dobesedno 5 ali 6 lastnih serij - težko prešteti, ker ti v izpisu ponujajo vsako sezono posebej, da zgleda več kot je v resnici... No, imajo Seinfelda... Kategorije TV serij so: lastne, top in anime... wtf...

Nekdo je spraševal glede TV-ja - jaz uporabljam Chromecast.

Od filmov imajo Jurassic Parke, Fast in Furiouse, mumije... kakih 150+ filmov takole čez palec. Zopet težko oceniti, ker se nekateri ponavljajo v večih kategorijah. Npr Ace Ventura nastopa tudi med kriminalkami... Naj me nekdo popravi če se motim, ampak najnovejši filmi so iz 2011...

Skratka neimpresivno.

Ampak po drugi strani je skoraj zastonj. Šest mesecev (dokler je cena 3€) zagotovo ostanem z njimi, če nič drugega, že zaradi Grand Toura. Potem pa se bom sproti odločil. Z Netflixom sploh ni primerjave zaenkrat. Kar se mene tiče, bom tole jemal kot naročnino na Grand Tour. Če mi bo še kaj drugega všeč pa toliko bolje.

Tale del od danes mi je bil še najbolj všeč - deloval mi je še najmanj zrežiran do zdaj, ironično, glede na lokacijo zadnjega prispevka (več ne bom napisal da ne spoilam).
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Najboljši del do sedaj, čeprav še vedno daleč od top TG časov. Alfa romeo top promocija, boljše ne bodo deležni nikjer drugje.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.373
1.760
113
Tudi meni je bil četrti del precej epski. Sem se parkrat prav od srca nasmjal.

Občutek imam tud da bojo bajsijeve izjave postale legendarne:

Citat:
Driving a BMW. British Motor Works

Citat:
Turbos on an engine. That's just god's way of telling you that you ain't got enough cylinders.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.994
2.447
113
Citat:
Uporabnik crnobog pravi:
Tudi meni je bil četrti del precej epski. Sem se parkrat prav od srca nasmjal.

Občutek imam tud da bojo bajsijeve izjave postale legendarne:

Citat:
Driving a BMW. British Motor Works

Citat:
Turbos on an engine. That's just god's way of telling you that you ain't got enough cylinders.


Sej so dejasnko simpaticne izjave, ampak puristom so zagotovo ljubse Stigove.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.648
9.341
113
originalno topgeartrack bodo bajepreorali in naredili poceni stanovanjsko sosesko.
 

nmax

Zelenc'
14. dec 2016
10
0
1
Podprite The Grand Tour!

Zdaj je Amazon Video(in s tem med drugimi filmi in serijami tudi The Grand Tour) na voljo tudi v Sloveniji. Prvih 6 mesecev le 2,99€ na mesec, potem 5,99

https://www.primevideo.com/

KONEC IZGOVOROV, da nekaj piratiziraš, ker ni na voljo legalnih alternativ. Za 2 kavice na mesec komplicirat.

Več, ki nas bo naročalo netflix, amazon in podobne, več bo ponudbe. Odnaročite/zmanjšajte raje brezvezne mega drage paketi pri siolu, telemachu, amist, t2,... kanalov z reklamami vsakih 10 minut, ki so brez uporabe zamika negledlji
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.719
14.433
113
Sorry ampak naša skorumpirana in zbirokratizirana država mi je pobrala že za toliko kavic in perov, da bom kar lepo piratiziral še naprej. Sploh ob upoštevanju dejstva, da je cca. tretjina če ne kar polovica tegale Grand Toura popoln id1otizem.

Ampak vseeno najlepša hvala za predlog
roza.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.648
9.341
113
4ka mi je bila relativno všeč, pogrešal sem še kak kratek test , ampak okej...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.719
14.433
113
Se strinjam, da je bila boljša od prejšnjih delov, sploh od trojke ampak vseeno je not tako veliko meni povsem zgrešenih zadev - iz štirke recimo zdaj že klasično umiranje znanih osebnosti, test, ki ga ni kot si že sam omenil, primerjava MX5ke, alfe ter še tistega tretjega dirkalnika za..... popolnoma brezveze? Kaj smo izvedeli s tem? Nič. Kot je omenil tudi sam voditelj pa sem hotel izvedeti vsaj to, kateri je dejansko najlažji in za koliko. Res upam, da zadeva zraste in napreduje ampak zaenkrat mi ni vredna teh dveh kavic
smile-1.gif
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.292
1.956
113
5. delov sem pogledal do sedaj. Tole ni niti senca starega top gear-a. BBC-jev top gear ki je bil letos tistih 6.oddaj je bil precej boljši od te žalosti. Pa makar vas tisti ½ginger½ moti s svojim glasom.

Tale grand tour je krneki. Razvlečena oddaja z dvema temama, brez gostov, brez stiga, brez nekih relavantnih hitrih krogov (tist kar vozi un prestar oversized američan je bolj težko merodajno), steza čist mimo - kot da bi vozil po nekih ulicah, humor ki naj bi bil - je totalno prisiljen, u glavnem brezveze.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Končno. Si. Nekaj. Pametnega. Napisal.

Lahko ti pa to napišem še v kakšnem tujem jeziku.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
A je že kdo gledal včerajšne grand tourovanje?

Tok da vem , a pokosim travo na pašniku...
wink-1.gif