The Grand Tour

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.990
5.099
113
A ve gdo v čem je bila fora onega nočnega pohoda s puškami v epizodi 8?

Tudi mi ni jasno kako so na koncu pripeljali avte na ono odskočno ploščad.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.519
9.240
113
iskali so divje lovce, mašilo,in seveda povsem nepotrebno... lahko pa tudi da je hammond kaj crkno in so gamorali uspavat.Meni tudi ni jasna žičnica na koncu,v čem bi bila poanta, pač,da se dogaja.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.990
5.099
113
Poanta žičnice mi je sicer jasna, na začetku so dobili nalogo da pridejo do te reke oziroma na njeno plažo. Na drugi strani reke je bila plaža, do katere se pač nisi mogel pripeljat. Ampak pogled na njo, ti takoj pove, da brez helikopterja na rampo ni bilo mogoče dati avta. In če se že helikopter uporablja za to, bi se konec koncev lahko porabil še za transport tistih 200 metrov žičnice. Pa da so material, zajle itd našli v zapuščenem rudniku, lahko tudi komu drugemu z manj kot 20 IQ prodajajo.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.136
2.476
113
Na koncu žičnice v odjavni špici pa tam zraven stojijo snemalni avti
evil.gif
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja saj povedo da jim ni pomagala ekopa iz rudnika
smile-1.gif


Naj pridejo k nam postavit takšno gondolo imajo takoj eno sezono.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Ok, epizod je bilo dovolj in lahko mirno rečem, da je ta zadeva slabša kot nov Top Gear po nekje tretjem delu. Veliko brezveznih ''mašil'', ki nimajo veze z avtomobili in so noter očitno za Američane, da jim je zanimivo. Če bi to želel gledat je dovolj drugih oddaj, ki to prikažejo bolje, tukaj pa bi pričakoval avtomobilsko vsebino. Očitno pa bo to prevladujoča smer, da se zadovolji/pridobi nove gledalce...
Tudi ta malima dvema je bila zadnja oddaja večinoma dolgočasna.

Nič, čakamo na naslednjo sezono Top Gear-a.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Gasper008 pravi:
Top gear pa avtomobilistična oddaja, kje si pa ti slišal
hysterical-1.gif
Bo treba dobro prebrati zapis: avtomobilistično vsebino, ne oddajo
wink-1.gif
. Mi je kristalno jasno, da je tudi Top Gear bolj zabavna oddaja, ampak z avtomobilsko vsebino, ne pa da je pol oddaje "mašil“.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.696
1.616
113
jaz neke blazne razlike dobro/slabo proti top gear ne vidim. Eni deli so boljši, eni slabši, enako kot pri tg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Meni je bil pa spet bolj tako-tako. Najbolj me je razočaral lap race NSXCa v dežju in potem primerjava tega časa z ostalimi časi pridobljenimi v suhem vremenu. Kot da niso mogli počakat na suh dan za konkretno odpeljan krog s tem zanimivim vozilom, katerega predstavitve sem bil dejansko zelo vesel. Za drugo polovico Grand Toura sem se pa že navadil da je bolj gnila
smile-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.963
1.108
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Meni je bil pa spet bolj tako-tako. Najbolj me je razočaral lap race NSXCa v dežju in potem primerjava tega časa z ostalimi časi pridobljenimi v suhem vremenu. Kot da niso mogli počakat na suh dan za konkretno odpeljan krog s tem zanimivim vozilom, katerega predstavitve sem bil dejansko zelo vesel. Za drugo polovico Grand Toura sem se pa že navadil da je bolj gnila
smile-1.gif

Tudi pri starem topgaru so pač (w) zraven napisali. In ne, niso mogli počakat. Avta, človeka, ekipe ipd pač nimajo neomejeno časa.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Tudi pri starem topgaru so pač (w) zraven napisali. In ne, niso mogli počakat. Avta, človeka, ekipe ipd pač nimajo neomejeno časa.

Počakat itaq da ne, morda zoorganizirat kak drug tajming ampak pri tistem njihovem vremenu je to res tako tako. Kaj mi pomaga tista oznaka za wet, če je pa to do zdaj edini avto, ki je vozil v mokrem, nimam s čim primerjat :D
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Nevem no. Grand tour je itak ratal zabavna oddaja. In zabavna definitivno je. Jaz sm se kr fajn nasmejal pri zadnjem delu
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.281
1.937
113
Se pa vidi da je oddaja za amerikanose, mora biti v vsakem delu orožje, čimvečji kaliber tem bolje....

V 12-em delu bodo verjetno začeli z jedrsko vojno, če se bo takole stopnjevalo