Težave s Skypom na Nokia Lumia 2520

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Pozdravljeni!

Do pred kratkim sem več mesecev brez težav uporabljal Skype na tablici. Nato, pa se je pred cca 1 zgodilo, da nisem več mogel klicati. Ko sem želel klicati, je bila tablica tiha, nikoli pa nisem uspel koga priklicati. Pred tem, ko je bilo še vse ok, se je šlišalo klicanje.

No, ker se po nekaj dnevih ni nič spremenilo, sem se odločil Skype odinštalirat in ga nanovo naložit iz Trgovine (Store). Sedaj pa nastopi nova težava, saj mi, po nekaj minutah mletja, javi, da je prišlo do težave in naj poskusim kasneje. Seveda sem poskusil kasneje, resetrial, ugasnil itd.....nič ne pomaga, Skypa ne morem več niti naložiti.

Glede na to, da nimam ravno veliko pojma o računalnikih in tablicah, me zanima, kaj lahko še storim, da bo Skype delal. A se da sploh kaj? Nesem tablico na servis? A lahko tam še kaj storijo?

Ali obstaja kakšen drug podoben program? V Trgovini sem našel Skype WIFI, pa me zanima, ali lahko s tem programom kličem samo tiste, ki imajo to različico Skypa?

Hvala in lep pozdrav,

Ales
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Ahaa. Samo meni ni delal že cel teden.

Mogoče ga bom pa danel lahko vsaj inštaliral, če ima to kakšno zvezo s tem, da včeraj ni delal.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi jaz imam težave s Skypom na Lumiji 925, že kar nekaj časa.

Ko me drugi kličejo sploh drek ne zvoni ali pa resetira, frizne in ugasne cel telefon.

Sam pa lahko pokličem.

Ampak program je počasen, zatika, podn od podna.

Verjetno je kriva aplikacija za WP, ker praktično je ne popravljajo kot vse ostalo programje za wp.

Naredijo eno verzijo in to je to.

Še ena v vrsti poraznih aplikacij za Windows phone.

Čudno, da so še gigantje obrnili hrbet wpju. Tako npr. aplikacije facebook niso posodobili mesece in mesece...
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Ok. Skype se je danes inštaliral brez problemov.
Upam, da bo tudi delal
smile-1.gif
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Probal in dela. Juhej. Torej, sem se ravno napačen čas lotil uninštaliranje inn inštaliranje.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Kolega mi ravno danes pravi, če lahko pogledam nov njegov windows phone. Nočejo delati video klici prek skype, tudi viber štrajka, facebook messenger tudi ne dovoli klicati. V čem je problem?
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

naj si folk malo pogleda razne update in ostale nastavitve. saj nimajo androida, da jih toliko zajebava telefon
evil.gif
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Najprej vse posodobitve programov , potem bo pa delal. Je pa res,da viber ima redne nadgradnje in posodobitve pa se vednonobcasno szrajka.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Efektivno so zjebali skype, sedaj ko so centralizirali serverje. Prej je bil Skype distributirano P2P omrežje in se kaj takega ne bi moglo zgoditi.