Umor posnet in obljavljen na youtube?

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Citat:
Uporabnik zmerni_radikalec pravi:
Tisti čudak če je preživel bi moral požgati njegov dojo ali pa ga kar ubiti. Itak je dokazano prizadet in nebi videl zapora...

Običajno mentalci niso maščevalni, vsaj ne tko, kot znajo biti povprečni in pametni ljudje, ko dobijo svojo porcijo se umirijo oz. vedo s kom se ne smejo več hecat, nekateri tud pozabjo pa je potrebno "vajo" ponovit.
crazy1.gif


V ameriki se nebi zvlekel, ker bi bil motiv tu jasen - maščevanje, mogoče z dobrim odvetnikom.

Žalostno je, da takim ljudem, ki ogrožajo in izzivajo ostale, ne nudijo pomoč - zdravljenje, tam so itak vsi pod vplivom tablet, taki ogrožajo druge in v tem posnetku dokazano tudi sebe.
stupid-1.gif


Pa ne zagovarjam borca in unih ostalih primitivcev.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
ksz...

a sem jaz edini, ki se mi zdi, da je tale mentalc dejansko bil vsaj enakovreden v pretepu, vse do trenutka, ko ga tisti s črnim pasom zadane direkt v glavo. Od tam naprej je vse šlo samo navzdol... Jaz sem pričakoval, da ga bo tisti drugi sesul v dveh potezah...
Zgleda mi, kot da je tisti črni pas kupil na bolšjaku, ne pa pridobil ...
 

B81

22. jul 2007
34.424
8.922
113
A tak se pretepa človek s črnim pason? Ojej
grin1.gif

C.Norris bi rešil oba v sekundi.
evil.gif
 

B81

22. jul 2007
34.424
8.922
113
Sem mel sošolca s črnim pasom v katah, to je mahanje v prazno, pa ko je prišlo v parku do pretepa z dvema modeloma iz sosednje šole, ju je kar dobro zrihtal...

Tale beli v filmčku je tak, kot bi se bal napasti drugega....nima veze, bedarija v glavnem.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

sicer se ne spoznam na borilne vescine ampak sem isto mislu da ga bo v dveh potezah na tla spravil in ne da ga nek prizadet osebek iz takta vrze in da zacne crni pas zmagovat sele takrat ko ga z kolenom v glavo nabija in to parkrat predno je pristal na tleh. Nevem no.

Da mu zacne pa po glavi skakat pa samo metek v zabito celo tko k vsem tem cefurjem, da taka opica nemore nic drugega kot to da nepremicnemu cloveku po glavi skace .
 
Nazadnje urejeno:

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
ksz

sicer se ne spoznam na borilne vescine ampak sem isto mislu da ga bo v dveh potezah na tla spravil in ne da ga nek prizadet osebek iz takta vrze in da zacne crni pas zmagovat sele takrat ko ga z kolenom v glavo nabija in to parkrat predno je pristal na tleh. Nevem no.

Da mu zacne pa po glavi skakat pa samo metek v zabito celo tko k vsem tem cefurjem, da taka opica nemore nic drugega kot to da nepremicnemu cloveku po glavi skace .

To bi bil logičen povzetek filmčka.
smile-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.424
8.922
113
Citat:
Uporabnik Madafaka pravi:
Ja in kaj bi rad povedal? Da je tvoj kolega v redu postopal, ker ga kljub vsemu ni ubil?
stupid-1.gif

Nisi razumel.
2 sošolca sta se skregala in oni drugi je predlagal, da se gresta v park stepst. Ok, malo je bilo to smešno, ker drugi tega prvega ni nič zadel, tale prvi pa je drugega...na klopci nedaleč vstran pa so neki fantje pili in dva prideta sem in začneta proti temu prvemu nekaj mahat...no pa ju je dobro rešil, pretep je zgledal nekak, ko sta dobila par krepkih na nos, sta se vstran pobrala....tole v filmu pa je zgledalo nikakvo, glede na to, da je imel črni pas in neki učitelj...
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Tut ce je un prizadet, sej je bil cist miren, se govoril je, da se nebi rad tepel, ampak, da bi samo pokazal, in dejansko unga s crnim pasom sploh ni "tepel". Men zgleda, kot da je samo nakazoval. Ko je pa un s crnim pasom zacel zares tepst, se je pa pac branil in na konc se govoru, da je dost, da mu je pokazal, da je bolsi al neki tazga. Ta s crnim pasom je bolan, sus u glavo, bedak. Crnca bi pa itak lahko po minuti pac ven pospremil, pa cao. Cetudi je moten....Folk je res omejen.