AR in piskanje-šumenje preko AUX?

22. jul 2007
12.816
1.317
113
123
No stvar je takšna, imam tablico priklopljeno preko aux-a in se med predvajanjem-pavzami med komadi sliši nadležno piskanje od motorja(večji obrati bolj piska-šumi), ali obstaja kakšen način da se to odpravi?
Drugače imam AR z BT, ampak ta je že povezan z telefonom, zato sem primoran uporabiti zasilno varijanto.
Pa še ali obstajajo(verjetno obstaja) AR, na katere je lahko priklopljeno več naprav preko BT hkrati in pod kaj bi moral gledati-googlati
sprasujem se.gif


No sem malo pogooglav in sem našel 2 AR, katera omogočata "2 Phones Full-Time Connection" klik2 , samo kaj ko nista poceni
rolleyes-1.gif

Pa še slika zasilne varijante, saj vem da ni preveč estetsko
tongue-1.gif

shrani.si
[/URL][/img]
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 3287

obstaja vmesnik prav za tvoj problem . kabel z nekaksno skatlico na sredini. kako se mu rece: nimam pojma.
 
22. jul 2007
12.816
1.317
113
123
No sem pa zdaj skoraj v 90%(10% zelo rahel šum) rešil, ko sem za hec usb kabel za napajanje priklopil kar v usb režo na avtoradiju in stvar presenetljivo dobro deluje, pa tudi hkrati polni tablico.
Edini minus sta zdaj 2 žici, kateri sta priklopljene na čelni strani avtoradija in ker me denar trenutno ne tišči, bo zaenkrat nakup novega AR in tablice(nima BT)še malo počakal.
Tisti dušilec sem pa tudi naročil in bom potem videl, če se bo stvar še izboljšala
cheer.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sem ti že v prvem postu mislu napisat, če je morda kriv polnilec, če šumi tudi brez polnilca:)
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.882
5.160
113
ground loop je tole.
malo mase premakni in bo. mogoče maso od polnilca na radio poveži.