Test zimskih gum 2022

27. jan 2022
4.801
1.737
113
sori šele zdle vidu da gre za slo trgovino. sem prej prehitro prek telefona pogledal.

glede na to da imata živica skoraj na peš razdalji s copati ju ne bom nikakor prepričal v spletni nakup.

je pa tako izbiranje nehvaležno delo, ker potem če ne bodo zadovoljni bom jaz kriv, zato sem dal na forum se otepam odgovornosti
Naj vzameta to kar jima vulko priporoča = Fulda. ;)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.335
3.430
113
Jaz grem z enim v soboto.
Sedaj me pa zanima če se bo dalo peljati ali ga bom mogel jaz peljati samo kole do vulkanizerji.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.333
5.851
113
pri taščici
Zanimiv izbor, meni elektricen ni potegnil.(notranjost,....).
Ne vem pa kaksna je cena bencinskega ;
Kako naredi 10kkm ce se 17km dalec na siht vozi?
Ga ima prakticno samo za v sluzbo?
Razen ce bolj obcasno hodi v sluzbo.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
to sta tast pa tašča.
nisem se nč vmešaval zraven, nisem nič dajal nasvete, nič nista niti vprašala sta sam kupla :) pa prnesla račun :)
za gume me je tašča vprašala, ampak jaz bi priporočal ali dunlop, bridgestone, conti,... pač višji rang, ker sam to vozim in na tem ne mislim šparat, s temi gumami ko jih ma sosed na lagerju pa nisem še imel izkušenj zato sem tudi postavil vprašanje tu gor.

govorim, kar sta mi povedala:
cena je 17.500€. za model ZS oprema excite. dejansko tast govori, da je notri od Seata motor ampak jaz molčim (sam vozim seata :) ) kaj pa jz vem, če mu nikoli ne dam prav :)
kaj ma od opreme ne vem, naj bi mel veliko, kupila sta ga pa ker tasta križ matra in je zdej ugotovil, da je megan prenizek.
tašča dela 17km stran in ko je sneg jo tast pelje na šiht, drugače je avto cele dneve v garaži.

še na moje mnenje da rajše prodata staro kio ceed (šajtrga od avta, luči moreš mel dolge, da sploh kj svetijo) in da naj da tašči 7let starega megana nista upoštevala. zato se probam čimbolj izognit dajat nasvete glede teh zadev.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
to daš najcenejše gume gor, ker tele zimske bodo zastarane kot pa znucane, tako da je vseeno. najcenešega gipla gor, pa tankaš in voziš.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.335
3.430
113
Ne vem jaz sem tudi nekaj slišal,da bi naj SAIC kopiral VW je Tsi motor.

No bomo že izvedeli.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Evo po slabem mesecu vožnje z GY Ultragrip 9+ lahko rečem edino da se mi zdijo relarivno glasne, sploh v bolj ostrih ovinkih kjer so večje obremenitve. Morda sem čuden ampak se mi zdi da so bile Continentalke TS850P bistveno tišje ali pa zgolj že samo bolj zlizane in uležane in zato bolj tihe. Za kaj več preizkusit pa bo treba malo več minusa, snega in leda.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.333
5.851
113
pri taščici
Al pa kar dela za vw motor.
Ce mal pogledas te SAIC avte imas na dolocenih .mestih obcutek kot bi sedel v VAG avtu s kitajskim emblemom na maski in volanu.
Ceprav recimo konkretno stari zs me hudičevo spominja zunaj na staro mazdo al kaj ze.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.335
3.430
113
Pa gledal sem tisto oddajo SAT na RTV Srbija,pa so testirali hibrida in je rekel da so kopirali VW motor.