Test letnih gum sezona 2020

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Dva kompleta gre vun:D......v tvojem prvem postu ni razvidno, da misliš dva kompleta, ker namreč jaz vozim zimske skozi celo sezono, zato mi km niso šli v račun.:confused:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.670
3.558
113
Sem že poklikal continentalke na liderpneumatic (hvala kalbo za link), pa sem potem preveril če ni to ravno tisti andyjev dobavitelj iz andore in evo ga. Za pet evrov na gumo mi enostavno ni da bi si gume dal vozit čez pol evrope.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in Hondi

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Pa kje dobite vse te spletne trgovine a ste iz kitajske ali enostavno ne znate pri nas poiskati? Jaz zadnjih 10 let vsako jebeno gumo kupim pri Gumaxu, če misliš da je kje ceneje pa pokliči in se dogovori, so fleksibilni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.842
3.865
113
Sem že poklikal continentalke na liderpneumatic (hvala kalbo za link), pa sem potem preveril če ni to ravno tisti andyjev dobavitelj iz andore in evo ga. Za pet evrov na gumo mi enostavno ni da bi si gume dal vozit čez pol evrope.

Kaj je z andijem? Dobil je zastonj gume od njih, lahko bi jim bil bolj hvalažen tudi če imajo starejši DOT (ker takih gum pač ne delajo več).

Jst sem ravno danes dobil gume poslane iz Francije v sredo (DOT 4719), tako da se ne obešat na tisto kar andy pravi! ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Verjamem. Saj pravim, ne vidim razloga da bi naročal gume iz tujine kjer jih niti na normalen način ne morem reklamirati zraven tega pa komuniciram z raznimi "roboti" z vnaprej pripravljenimi odgovori.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.670
3.558
113
Pa kje dobite vse te spletne trgovine a ste iz kitajske ali enostavno ne znate pri nas poiskati? Jaz zadnjih 10 let vsako jebeno gumo kupim pri Gumaxu, če misliš da je kje ceneje pa pokliči in se dogovori, so fleksibilni.

Če bi manj ihtavo bral, bi prebral da sem se kalbotu zahvalil za link. Torej, link sem našel točno v tej temi na drugi strani. Kot sem napisal, vedno sem vse gume kupoval na gumaxu, zdaj ta komplet pa sem naročil v LJ pri vulkanizerju, pri katerem sem tudi že bil nekajkrat na montaži.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Če bi ti manj ihtavo bral bi skapiral da to ni letelo neposredno nate temveč na vse ki naročajo nekje v 3pm in potem jokcajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in jello

hermann

Guru
19. mar 2014
9.248
5.816
113
Evo, na hitro rabim 1 komad goodyear ultragrip 9+ dimenzija 205/60/r16 92h. Baba urezala praktično novo gumo in bi zamenjal samo to urezano.

Lokalni vulkanizerji se samo smejijo, da je pred aprilom ne bom videl, trgovci na netu pravijo "enkrat marca", kar pomeni isto kot "enkrat aprila" ali "jeseni", "na zalogi" je pa samo pri teh sumljivih romunih ala gume-direkt na netu.

Kaj naj zdaj, kupim pri romunu ali naj montiram letne in počakam na jesen, da bom kupil 2 novi gumi, ker bo šel model ven?
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.434
859
113
Evo, na hitro rabim 1 komad goodyear ultragrip 9+ dimenzija 205/60/r16 92h. Baba urezala praktično novo gumo in bi zamenjal samo to urezano.

Lokalni vulkanizerji se samo smejijo, da je pred aprilom ne bom videl, trgovci na netu pravijo "enkrat marca", kar pomeni isto kot "enkrat aprila" ali "jeseni", "na zalogi" je pa samo pri teh sumljivih romunih ala gume-direkt na netu.

Kaj naj zdaj, kupim pri romunu ali naj montiram letne in počakam na jesen, da bom kupil 2 novi gumi, ker bo šel model ven?
Se mi zdi da sem jo videl pri Živicu na zalogi..