Test letnih gum 2021 (ADAC)

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.529
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
sem lani dal gor Goodyear Efficent Grip Performance II, super pnevmatika, priporočam.

če bi mogoče kdo odkupil slabo sezono vožene od junija do oktobra, pa naj me kontaktira (205/55/16), ker bom zaradi veliko AC voženj šel na večjo dimenzijo (mogoče sem samo jaz, ampak večja dimenzija pnevmatik na AC čisto drugače leži in se avto čisto drugače pelje, plus, da imam še dve dobri pnevmatiki v večji dimenziji, ki sta prišli z avtom, pa lažje prodam komplet, kot samo dve :p )
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.529
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ta Kumho je vrhunska pnevmatika!!


ampak le prvo sezono, potem postane konkretno glasna in ekstra vibrirajoča - jaz sem šel že na servis, da imam ležaj fuč, pa smo se malo čudno gledali, ko oni, da je vse okej, pa po pol ure pridem nazaj, potem smo se skupaj zapeljali in ugotovili, da so pnevmatike, potrditev pa menjava pnevmatik ... so poceni, ampak spet ne tako poceni, da bi jih menjal na sezono.

so pa za vozit res vrhunske, odličen oprijem, odlično držijo v vseh možnih razmerah. ali pa sem pač imel to srečo, da sem naletel na limono ... :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Če so rožljale, zna biti problem optika ali pa to, da so bile neustrezno rotirane med sezonami. Nekatere se namreč premontirajo izključno naprej/nazaj z enako smerjo rotacije in se ne smejo po diagonali ali z obratom rotacije. Čeprav v osnovi nimajo zapovedane smeri rotacije za prvo montažo.
Gre za malenkosti, ki se jih hitro spregleda. Pač nekatere gume so bolj pikolovske, druge ne.
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.346
243
63

tabela_205.jpg
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.411
632
113
Pri 225 pa ni Goodyeara.

Nista dovolj dobra za uvrstitev. Boljša Kumho in Apollo :)
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Jaz sem vzel Hankook ventus prime 3 (glede na to, da je ožja guma od testirane, bo tudi manj problema s splavanjem)