Telemach!!!

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Mislim.... Govorim o SMSu v katerem se zahvaljujejo za naročilo EON paketa.

Imam GOLD trojka in sedaj so mi očitno (po prebranem SMSu) spremenili paket?! O tem govorim...

To, da lahko gledaš EON na androidu in oknih mi je znano...
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Za 1x moj telemah pravi - gold trojka

Vendar pa pravijo v SMSu, da se zaradi velikega povpraševanja opravičujejo za nekoliko daljšo čakalno dobo.

Pustimo se presenetiti...
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Citiram

Pozdravljeni, zahvaljujemo se vam za narocilo paketa EON. Zaradi velikega povprasevanja je cakalna doba za aktivacijo storitve nekoliko daljsa, za kar se vam iskreno opravicujemo in vas hkrati obvescamo, da bomo vas priklop uredili v najkrajsem moznem casu. Vas Telemach
 

btsinner

Zelenc'
17. avg 2012
2
0
1
Pozdravljeni, mene pa zanima ali eon box deluje tudi brez coaxa - samo u utp? oz. za kaj si potem prikrajsan?

v primeru smart android smart tvja tudi ne rabis coaxa do tv in je zadosti internetna povezava s tvjem?

lp
 

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Pozdravljeni, mene pa zanima ali eon box deluje tudi brez coaxa - samo u utp? oz. za kaj si potem prikrajsan?

v primeru smart android smart tvja tudi ne rabis coaxa do tv in je zadosti internetna povezava s tvjem?

lp

Popolno EON doživetje je možno le preko Telemachovega coax. Na ta način uporabnik dobi živo sliko in 4K program. Z UTP pa tega nimaš, vendar pa ostalo normalno deluje. Eon app = dovolj internetna povezava s smart tv-jem
 

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Verjetno slabo slišiš, zdaj so ostali na vrsti (T2, Telekom, A1). :) Verjetno pa res enkrat po novem letu kakšna podražitev, samo nevemo še po katerem novem letu, verjetno 2020 :)
 

btsinner

Zelenc'
17. avg 2012
2
0
1
Popolno EON doživetje je možno le preko Telemachovega coax. Na ta način uporabnik dobi živo sliko in 4K program. Z UTP pa tega nimaš, vendar pa ostalo normalno deluje. Eon app = dovolj internetna povezava s smart tv-jem

hvala! a ziva slika pomeni prenos v zivo? se pravi caox rabis za prenos v zivo.. ogled nazaj pa deluje tudi brez?
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Popolno EON doživetje je možno le preko Telemachovega coax. Na ta način uporabnik dobi živo sliko in 4K program. Z UTP pa tega nimaš, vendar pa ostalo normalno deluje. Eon app = dovolj internetna povezava s smart tv-jem

Za bolj počasi dojemajoče - 4K gre samo preko coax (ozr. conax?!?), moram pa naročiti EON paket in popušiti na storitvi (plačaj več, dobi manj), ampak EON doživetje je boljše in popolnejše?
Piše uporabnik, ki je na Gold Extra s 2x conax, ker ga boxi zaradi “lag-a” in “starejših” uporabnikov niso zanimali in ki niti ne *****, da z zadnjimi updati, EON app na iOSu s Apple TV ne omogoča več normalnega ogleda za nazaj (za nazaj lahko pogledam, ne da se pa več “FFW”, torej preskočiti reklame - oddajo lahko štartam za nazaj, “mrtvi” čas, ki ga ne morem preskočiti pa pač porabim za kofe in pir iz hladilnika) - in ne, ni težava v japkah ....