Telemach!!!

max2010

Pripravnik
3. jan 2018
30
0
6
Imam Sony XF 90 in do včeraj je EON app lepo delal, od včeraj naprej pa nimam več SLO1 HD in SLO2 HD....zvok je slike pa ne...ima še kdo drug podobne težave..
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Meni vsi kanali vključno s SLO 1/2 HD in HBOji delujejo BP na EON SmartTV appu za LG WebOS 3.5 (tako kot so tudi do sedaj).
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.403
113
še v SLO - ampak komaj
A res še ni nobenega komentarja, da so iz EON app “izginili” vsi SD programi, za katere obstaja HD verzija - recimo SK1 do SK3 so samo še HD, enako SLO 1 in 2 itd.

Ne vem kaj naj si mislim - malo me kesira, kaj bo ob kaki slabo “liniji” - prej sem lahko šel na SD in vsaj nekaj videl, sedaj pa ...
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
A res še ni nobenega komentarja, da so iz EON app “izginili” vsi SD programi, za katere obstaja HD verzija - recimo SK1 do SK3 so samo še HD, enako SLO 1 in 2 itd.

Ne vem kaj naj si mislim - malo me kesira, kaj bo ob kaki slabo “liniji” - prej sem lahko šel na SD in vsaj nekaj videl, sedaj pa ...
Je... zadnji čas, da so šli v to, prej sem moral TV gledati od 165 dalje :)

Da stvari delujejo tudi na slabši povezavi, imaš pa adaptive bitrate.
 
  • Všeč mi je
Reactions: dzoni2k2 in gr69

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.403
113
še v SLO - ampak komaj
Drži - lih probal na 3G v Avstriji in “špila” - EON nastavljen na najnižji bitrate na “mobilnem” in HD laufa “ normalno” - slika pač malo “kockasta”.
Torej v skrajni sili bom na slabem WIFI moral spremeniti iz “auto” na nižji bitrate.

Mimogrede - a na conaxu so tudi SD ven zmetali? Sam bom lahko šele v petek preveril.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Se pravi:
- ce si na optiki, ti gre upload iz 220 Mb na 15 Mb :bonk:
- TV lahko gledas samo se na 3 razlicnih napravah na EON aplikaciji hkrati, ne vec na 5 :bonk:
- ukinili so 200 minut zastonj klicev v druga stacionarna omrezja v SLO (ok, redko kdo potrebuje to, ampak vseeno)
- pa se vezat se mores za to sranje 24 mesecev
- polovicno ceno seveda spet dobijo samo novi narocniki, stari pa, ko vas jebe, ker jim ze tako leta in leta nosimo po skoraj jurja na leto tja... :gorjaca:

Kaj je sploh dobrega na novih paketih? To da lahko po novem na 1 TV gledas za 7 dni nazaj in ne vec samo za 3? Tega ne rabim...

Bo treba menjat pocasi, pa si naj to vtaknejo v rit, banda... :gorjaca: :bruh:
 

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Se pravi: Kaj je sploh dobrega na novih paketih? To da lahko po novem na 1 TV gledas za 7 dni nazaj in ne vec samo za 3? Tega ne rabim...

Men je pa lih to najbolj, maš več prostora da sploh najdeš kakšen dobr film.

Uploada ne rabim, ker ne uploadam torrentov, tako da mi je useeno, 3 naprave hkrati je več kot dovolj, klici so itak neomejeni v Slo. Ubistvu se za običajnega uporabnika ni nič poslabšalo, le izboljšalo.
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Men je pa lih to najbolj, maš več prostora da sploh najdeš kakšen dobr film.

Uploada ne rabim, ker ne uploadam torrentov, tako da mi je useeno, 3 naprave hkrati je več kot dovolj, klici so itak neomejeni v Slo. Ubistvu se za običajnega uporabnika ni nič poslabšalo, le izboljšalo.

Lahko se tudi dokupi 50mbss za 1eur/mesec pa špila kar hočš!
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
Lahko se tudi dokupi 50mbss za 1eur/mesec pa špila kar hočš!

Ja, samo 50... Trenutno imam 150/150 na optiki in uploada ne dam, dokler me ne prisilijo menjat paket, pa še takrat bom težil...
Saj ne gre za torrente, gre za nočni backup PC-ja na dva oblaka... Ja, pa še na zunanji disk, pa... Kaj naj, takšen sem...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Tojka

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.403
113
še v SLO - ampak komaj
A lahko prosim kdo preveri ali ima na BBC Earth pri oddaji Planet zemlja II zvok? Pri meni ob nastavitvi “angleški jezik” doni samo tišina, ko pa prestavim na “romunščino” se pa v lepi angleščini oglasi David Attenborough (in ostalo zvočno ozadje).
Da ugotovim ali je težava moj pametni televizor ali so pri TMu kaj zašuštrali.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
A lahko prosim kdo preveri ali ima na BBC Earth pri oddaji Planet zemlja II zvok? Pri meni ob nastavitvi “angleški jezik” doni samo tišina, ko pa prestavim na “romunščino” se pa v lepi angleščini oglasi David Attenborough (in ostalo zvočno ozadje).
Da ugotovim ali je težava moj pametni televizor ali so pri TMu kaj zašuštrali.
Počakaj do 12.35 ko bo na sporedu Planet zemlja II. Trenutno(Telemach) pri oddaji Najbolj divje vreme... dela "normalno" pri angleščini angleški jezik (ne vem poimensko kdo se oglaša) na romunščini angleški-drug glas kot pri angleščini in zanimivo da pa na madžarščini govorijo po madžarsko (zakaj ne pri romunščini), čeprav se v ozadju sliši angleščina.