Telemach!!!

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.923
4.979
113
Pa kaj je z tem telemachom?? Komaj sem uspel skenslat Cinestar dodaten paket. Se je zdaj pojavil nov dodaten paket AXN za 2 eur. Naj omenim da cinestar šunjarsko ponudijo ob pogodbi, pa čeprav sem jim ga prečrtal na pogodbi so ga vseeno vnesli. Nakar ga po enem mesecu uspem zbrisat se mi od 29.10 prikaže nov paket AXN. Saj vem da 2 eur ni dosti, ampak koji jim je qrac. To se mi zdi navadna kraja.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Kaj ti sedaj tukaj ni jasno?

Ni mi jasno al boš ti "gledal" na BBC Earth ob 12:25 in mi javil, ali naj jaz še enkrat sam "preverim" (mimogrede - ob nastavitvi EN spet tišina, David spet pri RO).
Pri ostalih oddajah na BBC Earth mi pa TV pravilno špila EN audio ob nastavitvi EN.

Torej ostaja vprašanja - ali še kdo na BBC Earth na oddajah Planet Earth (Zemlja) II nima audio, ko ima TV nastavljen na angleščino (ali "standard" ali "auto")?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ni mi jasno al boš ti "gledal" na BBC Earth ob 12:25 in mi javil, ali naj jaz še enkrat sam "preverim" (mimogrede - ob nastavitvi EN spet tišina, David spet pri RO).
Pri ostalih oddajah na BBC Earth mi pa TV pravilno špila EN audio ob nastavitvi EN.

Torej ostaja vprašanja - ali še kdo na BBC Earth na oddajah Planet Earth (Zemlja) II nima audio, ko ima TV nastavljen na angleščino (ali "standard" ali "auto")?
Isto pri meni.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
ksz

ali je kakšna razlika med vsebino na HBO OD in HBO GO? Kakšna je sploh konceptualna razlika med obema. HBO OD ponujajo operaterji kot nek paket, HBO GO pa je storitev kot npr. NETFLIX?

Ker HBO GO appa za android tv ni, lahko samo preko EON appa za tv listam vsebino pod HBO OD:(

In še to - kakšna se vem zdi kvaliteta slike na EONu na TVju? Če ganjam HBO material preko EON TV appa in tudi, če iz HBO GO appa na telefonu streamam na tv s chromecastom, je meni vse skupaj porazno oz. neuporabno. Direktno na telefonu je slika ok, čim pa zadevo spravim na TV je pa tema. Pri netflixu teh težav nimam.

Ali HBO OD ali GO kaj uporabljate znotraj Telemachovih paketov?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
ksz

ali je kakšna razlika med vsebino na HBO OD in HBO GO? Kakšna je sploh konceptualna razlika med obema. HBO OD ponujajo operaterji kot nek paket, HBO GO pa je storitev kot npr. NETFLIX?

Ker HBO GO appa za android tv ni, lahko samo preko EON appa za tv listam vsebino pod HBO OD:(

In še to - kakšna se vem zdi kvaliteta slike na EONu na TVju? Če ganjam HBO material preko EON TV appa in tudi, če iz HBO GO appa na telefonu streamam na tv s chromecastom, je meni vse skupaj porazno oz. neuporabno. Direktno na telefonu je slika ok, čim pa zadevo spravim na TV je pa tema. Pri netflixu teh težav nimam.

Ali HBO OD ali GO kaj uporabljate znotraj Telemachovih paketov?
Jaz HBO GO (preko Telemachove naročnine) uporabljam direktno iz appa na AppleTVju in je slika ok, se pa bolj pozna kompresija kot recimo na Netflixu. Nazadnje ko sem gledal, v EON appu še ni bilo HD vsebin od HBOja, tako da je tudi slika temu primerna. Druge vsebine, ki so v HD, so meni ok. Ima pa Netlfix kljub temu višji bitrate, kakšni BluRayi (sploh 4k HDR) so pa seveda zgodba zase.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robbit

kebab

Pripravnik
23. jan 2008
612
1
18
Ni mi jasno al boš ti "gledal" na BBC Earth ob 12:25 in mi javil, ali naj jaz še enkrat sam "preverim" (mimogrede - ob nastavitvi EN spet tišina, David spet pri RO).
Pri ostalih oddajah na BBC Earth mi pa TV pravilno špila EN audio ob nastavitvi EN.

Torej ostaja vprašanja - ali še kdo na BBC Earth na oddajah Planet Earth (Zemlja) II nima audio, ko ima TV nastavljen na angleščino (ali "standard" ali "auto")?

Isto pri meni.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Ni mi jasno al boš ti "gledal" na BBC Earth ob 12:25 in mi javil, ali naj jaz še enkrat sam "preverim" (mimogrede - ob nastavitvi EN spet tišina, David spet pri RO).
Pri ostalih oddajah na BBC Earth mi pa TV pravilno špila EN audio ob nastavitvi EN.

Torej ostaja vprašanja - ali še kdo na BBC Earth na oddajah Planet Earth (Zemlja) II nima audio, ko ima TV nastavljen na angleščino (ali "standard" ali "auto")?

Pa saj na normalnih Tv jih nastaviš za vsak kanal posebej poleg generalnih nastavitev če želiš drugače.

Je pa še ena finta če se to ne da za Samsung, kot se spomnim, daš generalno nekaj, kar nikoli ni pri nas nek tak jezik in pol da podprtega ang ali slo če je...., vprašajte na telesmeh, tam vedo...
 

max2010

Pripravnik
3. jan 2018
30
0
6
mama ima viška eno licenco za eon TV app, ali je možno, da si jo jaz aktiviram na smart TV-ju , če stanujem na drugem naslovu kot mama, lp
 

munja

Zelenc'
16. jun 2009
21
1
3
Kmalu se selim v Italijo. Zanima me, če bi ta Eon TV deloval v stanovanju,če zakupim samo EonTV paket za 14,90€, internet bi pa imet italijanski? Verjetno bi moralo delovat na Smart TV in tablicah?
Hvala za odgovor
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če imaš katerokoli Telemach naročnino lahko gledaš EON kjerkoli v EU preko neta preko te naročnine.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
365
83
Samo vprašam, za ogled nečesa na eon aplikaciji v Dubaju pa bi verjetno šlo samo preko proxy-ja, kajne?
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
A to so sedaj vsem uporabnikom starih paketov vključili EON?
Danes sem dobil SMS, da se zahvaljujejo za naročilo paketa EON...:rolleyes:

Al je SMS še eden od kiksov telemaha?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
EON imaš pri starih paketih že ves čas, ampak samo za mobilne naprave, oziroma pri boljših paketih še TV app za smart TV.