Telemach!!!

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Pozdravljeni
Imam probleme z gledanjem D3GO. Ko želim gledati oddajo mi napiše da nisem naročen npr. na SLO1 (tako piše za vse programe). Probal s FF, Chrome, IE, Edge...Grem gledati na Moj Telemach in mi piše, da nimam registrirane nobene naprave???
Mi lahko kdo prosim razloži, kako naj registriram kakšno napravo, če pa mi ne pusti?
Hvala
Odjavi se in se prijavi nazaj. Pri meni je delovalo.
 

danilo

Pripravnik
18. maj 2008
160
1
16
Očitno so na telemachu spet nekaj čarali po kanalih, tudi meni na samsungu na nekaterih kanalih predvaja jugo podnapise namesto slo... bo potrebno spet težit na tehnično podporo, da dajo slo podnapise na prvo mesto..
bonk.gif
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Dobil položnico in mi ni jasno kaj za vraga je postavka: SZU za mesečno naročnino. 6,11 EUR.
Any idea?
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Ocitno se jim balina...
Paket CUTV na poloznici 0,50€, ceprav niti nimam naprave, s katero bi to uporabljal. Na portalu je res vkljucena, ampak s ceno 0€. Poleg tega mi pise, da imam znizano ceno paketa, na poloznici je znesek cisto drugacen...
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.304
2.404
113
še v SLO - ampak komaj
Welcome to the club.
crazy1.gif


Sem sicer samo preletel račun - ampak že na prvi pogled je "preveč postavk".

Pa da ne bi kdo slučajno pomislil, da so izdali dobropis za preveč zaračunane postavke na računu za prejšnji mesec.
jezen.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
Ocitno se jim balina...
Paket CUTV na poloznici 0,50€, ceprav niti nimam naprave, s katero bi to uporabljal. Na portalu je res vkljucena, ampak s ceno 0€. Poleg tega mi pise, da imam znizano ceno paketa, na poloznici je znesek cisto drugacen...

Tudi jaz imam na položnici CUTV vendar s ceno 1,50€.
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.233
724
113
Sem jim ravno danes pomahal v slovo.....

Nič več Telesmeha...pa čeprav smo imeli coax tam nekje od leta 1987. (Prvotno je bil naš, pa so ga lastniki tekrat šenkal na opčnem zboru).
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
Citat:
Uporabnik bizkit pravi:
Ja, je Samsung TV. Kupljen dva meseca nazaj, in do zdaj je kazal samo slovenske podnapise!

Slovenske podnapise je kazal, ker so bli na vseh kanalih( ki si jih gledal) slovenski podnapisi na prvem mestu, zdej pa niso več... sej sem vse podrobno pojasnu v prejšnjem postu, in ko jih bo telemach spet dal na prvo mesto( oz. njihov dobavitelj signala--- ki je pa v večini primerov itaq njihov SBB...)

SAMSUNGU se pa žal j*** za slovenski trg in ne uredi slovenskega jezika podnapisov na njihovih tv-jih...
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
Citat:
Uporabnik danilo pravi:
Očitno so na telemachu spet nekaj čarali po kanalih, tudi meni na samsungu na nekaterih kanalih predvaja jugo podnapise namesto slo... bo potrebno spet težit na tehnično podporo, da dajo slo podnapise na prvo mesto..
bonk.gif

Problem je v temu, KER telemach glih NI ČARU po kanalih( po zadnji spremembi) , zato jih pa nimaš več na prvem mestu ( verjetno ker so se vmes pid-i spremenil, jih ni telemach, ampak jih dobijo po "defaultu" tko, ko bojo pa spet sčaral bo pa ql....
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Kaj pa je sedaj Telemach nekaj čudnega vklopil, se zdi, kot program na zahtevo. Imam TOP Panasonika letnik 2014 in ko grem iz drugega programa na TV SLO 1 HD mi napiše pritisnite rdeč gumb za več informacij, pritisnem se pa pojavi pasica spodaj na nekje 1/3 zaslona RTV 4 , potem pa gumbi o oddaji, arhiv, spored, novice in radio.

In ja grem na Arhiv in mi prikazuje linke do ene cca vsaj 200 oddaj iz Slo 1, če kliknem deluje vse v nulo, celo piše gor HD ?????

Kdo ve kaj je to, video na zahtevo ali kaj. Plačal nisem nič, dodatnega niti ogleda vsebin za 3 dni nazaj nimam, nimam niti nobene dodatne škatle, tudi nastavljal nisem nič, samo se je pojavilo, cca 14 dni nazaj .... Je pa Tv priklopljen na net samo mislim, da ne gre tam čez .... no tudi nič nisem nastavljal na tv ju. Je pa to samo na SLO 1 HD kanalu.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Kaj pa je sedaj Telemach nekaj čudnega vklopil, se zdi, kot program na zahtevo. Imam TOP Panasonika letnik 2014 in ko grem iz drugega programa na TV SLO 1 HD mi napiše pritisnite rdeč gumb za več informacij, pritisnem se pa pojavi pasica spodaj na nekje 1/3 zaslona RTV 4 , potem pa gumbi o oddaji, arhiv, spored, novice in radio.

In ja grem na Arhiv in mi prikazuje linke do ene cca vsaj 200 oddaj iz Slo 1, če kliknem deluje vse v nulo, celo piše gor HD ?????

Kdo ve kaj je to, video na zahtevo ali kaj. Plačal nisem nič, dodatnega niti ogleda vsebin za 3 dni nazaj nimam, nimam niti nobene dodatne škatle, tudi nastavljal nisem nič, samo se je pojavilo, cca 14 dni nazaj .... Je pa Tv priklopljen na net samo mislim, da ne gre tam čez .... no tudi nič nisem nastavljal na tv ju. Je pa to samo na SLO 1 HD kanalu.

RTV 4D(HbbTV)? Na našem Sonyu doma že nekaj časa deluje.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.965
3.258
113
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Kaj pa je sedaj Telemach nekaj čudnega vklopil, se zdi, kot program na zahtevo. Imam TOP Panasonika letnik 2014 in ko grem iz drugega programa na TV SLO 1 HD mi napiše pritisnite rdeč gumb za več informacij, pritisnem se pa pojavi pasica spodaj na nekje 1/3 zaslona RTV 4 , potem pa gumbi o oddaji, arhiv, spored, novice in radio.

In ja grem na Arhiv in mi prikazuje linke do ene cca vsaj 200 oddaj iz Slo 1, če kliknem deluje vse v nulo, celo piše gor HD ?????

Kdo ve kaj je to, video na zahtevo ali kaj. Plačal nisem nič, dodatnega niti ogleda vsebin za 3 dni nazaj nimam, nimam niti nobene dodatne škatle, tudi nastavljal nisem nič, samo se je pojavilo, cca 14 dni nazaj .... Je pa Tv priklopljen na net samo mislim, da ne gre tam čez .... no tudi nič nisem nastavljal na tv ju. Je pa to samo na SLO 1 HD kanalu.

http://www.rtvslo.si/slovenija/preklopite-na-hibridno-televizijo-teletekst-nove-generacije/412094
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.038
592
113
Kaj je Tele spet podražil pakete trojček GOLD 2?
prejšnji mesec 45€, zdej pa že 47,5€?

edit: zdej gledam je še en račun v moj.telemach, kjer je pa cena 45€ za paket.
totalna zmešnjava.



verjetno grem na silver paket, malo dragi so ratali.
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.304
2.404
113
še v SLO - ampak komaj
Dobro jutro - 2,5 EUR gre s tem mesecm zaradi PRO-PLUSa gor.

Mimogrede - se moram TMju opravičiti - prejšnji mesec je bilo "preveč", ker je nekaj dni bilo že brez -25%, ta mesec pa tudi štima.

Je pa "veliko" - 58,50 EUR.
rolleyes-1.gif

(Gold extra + 1 dodatni telefon + telefonska poraba)