Telemach!!!

gr69

Guru
15. dec 2009
11.342
2.423
113
še v SLO - ampak komaj
Hmm - sem izpadel "lolek".
rolleyes-1.gif


Račun je za marec - torej cena še stara - 52,- EUR -25% = 39,- EUR.

Je pa prijazna teta priznala, da tudi njim ni jasno od kod so dobili 41,09 EUR.
hysterical-1.gif


Dobropis sledi..

Vsem ostalim, kot je že Slycer svetoval - preverite račune.

TMju pa - zamenjajte programerje.
grims-1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
A lahko kdo, ki ima TM račune na firmo pogleda kje, če, ima lastno ID za DDV - jaz je ne najdem.

Sicer pa na računu nikjer ne piše za kateri mesec je, le datum izdaje je 31.3. - mimogrede, dobili včeraj - to jim še poštni golobi raznašajo al kaj?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.137
2.480
113
Sam imam zaradi tega, ker živim ob meji nastavljeno blokado prenosa podatkov v tujini. Kljub temu, se je zgodilo, da se mi je v tujini vklopila 4G povezava in se je preneslo 3,5 MB podatkov. Za vsak slučaj sem poklical na Telemach, kjer so mi potrdili, da se to ne bi smelo zgoditi in da mi bojo to stornirali. Čez par dni sem celo prejel SMS, da je zadeva urejena. No, na zadnjem računu pa je bilo vseeno zaračunano 24 centov prenosa v tujini, torej tudi rešena reklamacija ne pomeni nujno, da je zadeva urejena. No, potem se mi za teh 24 centov ni več dalo klicati naokrog in čakati na liniji zato sem zadevo plačal.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.691
1.424
113
Notranjska
Eno vprašanje. Je komu jasno kako na evw327n povezat router da špila so mi zamenjali modem pa se praskam po glavi prej sem si uštimal da je delalo zdaj na ubee ju nimam pojma. Na kablu med obema gori rdeča lučka.
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Še komu od včeraj zvečer nekatere strani sploh ne odpre? npr. meni 24kur sploh ne odpre, na rtv mi odpira celo večnost komentarje, itd...
 
2. okt 2007
3.610
2.077
113

Tudi meni ne dela 24kur, Microsoft OneDrive for Bussines oz O365 od firme (to še najbolj pogrešam), pa vedno več strani se nalaga bolj po "bukovo"...

To je že od včeraj, vendar nisem preveč posvečal pozornosti, danes pa to že moti...
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.137
2.480
113
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
A lahko kdo, ki ima TM račune na firmo pogleda kje, če, ima lastno ID za DDV - jaz je ne najdem.

Sicer pa na računu nikjer ne piše za kateri mesec je, le datum izdaje je 31.3. - mimogrede, dobili včeraj - to jim še poštni golobi raznašajo al kaj?

Jaz sem želel račun z DDV za fizično osebo (sem zavezanec za DDV) pa ni šans, da ga dobiš. Poslovnega računa pa nisem želel zaradi stroškov, pa kot pišeš tudi tam ne dobiš z DDV številko? Izgovarjajo se na nek zakon.

Edit: našel

"Sporočamo vam, da ID- številka za DDV ni več obvezen podatek na računu, kar izhaja iz 82. člena zakona, objavljenem v Uradnem listu, dne 16.11.2006.

Za pojasnilo si lahko na spletni strani davčnega urada preberete pojasnilo Ministrstva za finance ali se obrnete na davčni urad RS (DURS)."
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.648
9.044
113
Kaj se dogaja, da vec ne dobim telemacha na telefon? Dvakrat po pol ure sem klical...
Rabim skatlo za pogledat nazaj, ker imam v narocnini, pa niti narocit ne morem
bonk.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Pozdravljeni
Imam probleme z gledanjem D3GO. Ko želim gledati oddajo mi napiše da nisem naročen npr. na SLO1 (tako piše za vse programe). Probal s FF, Chrome, IE, Edge...Grem gledati na Moj Telemach in mi piše, da nimam registrirane nobene naprave???
Mi lahko kdo prosim razloži, kako naj registriram kakšno napravo, če pa mi ne pusti?
Hvala
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Doma imamo dva TVja. V spodnji dnevni mi je na SyFy programu začelo prikazovati hrvaške podnapise namesto slovenskih. V zgornji dnevni pa mi FOX ful kocka. Mejbi kdo ve kaj lahk naredim?
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
D3GO dela samo v IE, tako da vsi ostali odpadejo, tudi Edge. Mogoče bi še delalo v FF če nimaš posodobljenega.

Pa plugin view right imaš instaliran?
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
Citat:
Uporabnik bizkit pravi:
Doma imamo dva TVja. V spodnji dnevni mi je na SyFy programu začelo prikazovati hrvaške podnapise namesto slovenskih. V zgornji dnevni pa mi FOX ful kocka. Mejbi kdo ve kaj lahk naredim?
Podnapisi: sigurno maš samsung tv , ki ne prepozna slovenskih podnapisov ( ali pise nedefinirani, na novejših modelih od 2015 pa celo slovaščina, in tut če daš pol slovaščino kot preferiran jezik ne pomaga...) in ker niso slovenski podnapisi več na prvem mestu prikazuje tisti , ki so ( na SCI FI so to srbski) , isto je po novem tut na 24kichen HD( tam so pa hrvaški prvi) , pa mogoč še na katerem programu( ker pač ne gledam vseh...

Edina varianta pač je , da telemach premankne slovenske ponapise na prvo mesto( to seveda velja samo za SAMSUNG-e) , ostali tv-ji brez težav prepoznajo slovenske podnapise, da to dela bp....

Drugače pa lahko sam seveda vsakič ko preklopiš na program ročno izbereš slovenske podnapise...

Lahk bi pa SAMSUNG to naredu v nadgradnji FIRMWARE-a ( za tiste tv , ki jih seveda še nadgrajuje) , sam glede na to, da se to vleče že dolga leta, mu očitno ni v interesu... ( pa ne govorimo samo o kakih low cost modelih ) , mam dobro leto starga SAMSUNGA ( ranga 1.000 €, letnika 2015) pa itak je bla zadnja nadgradnja 24.3.2017.... Still not fixed... je pa to že leta na vseh modelih od začetka
 
Nazadnje urejeno: