Telemach in 4 TV-ji

ronex

Zelenc'
19. jun 2008
8
1
3
Rače
Obišči stran
To o čemer ti govoriš je aplikacija za Android TV in ne za Android. To sta dva različna operacijska sistema, različen store, različni EON aplikaciji z različn načinom upravljanja…. Se pa da v določenih primerih tudi TV aplikacijo sideloadat na navaden Android, ampak ne deluhe vedno in povsod (loterija pač, ker ni uradno podprto).
Tudi to sem že imel (Philips TV), da je bilo s Sideloaderjem instaliran dodatni EON za andoid TV. Potem pa je nehalo delovati in nisem več niti s starimi verzijami dobil slike. Zato trenutno uporabljam Intel NUC.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Pomoje je Google Chromecast 4 boljša opcija za EON TV kot pa Xiaomi. Še prej pa preveri, da imaš v paketu še prosto licenco za TV app, ker je ločen limit od tistega za mobilne aplikacije.
 

jetika

Pripravnik
2. jan 2019
37
1
8
Joj..Joj. 2x eon box,1x smart tv aplikacija na bilo kateri android box..+ dodaten box za 5 eu na mesec..To je 4x polna aplikacija !Ostane še 5x to go..
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.356
113
Joj..Joj. 2x eon box,1x smart tv aplikacija na bilo kateri android box..+ dodaten box za 5 eu na mesec..To je 4x polna aplikacija !Ostane še 5x to go..
A res? Od kdaj pa dobiš v paketu 2 EON BOXa in je tretji za doplačilo? Ker njihov spletni konfigurator ponuja samo 1X EON BOX, drugi je že za doplačilo, tretja pa je lahko aplikacija za Smart TV.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
A res? Od kdaj pa dobiš v paketu 2 EON BOXa in je tretji za doplačilo? Ker njihov spletni konfigurator ponuja samo 1X EON BOX, drugi je že za doplačilo, tretja pa je lahko aplikacija za Smart TV.

Jaz, ko sem se imel Telemach preko kabelske, sem imel 2x Eon box, 1x D3 box in se dve licenci frej za smart TV app ... Racunali so mi samo 1 dodaten D3 box ...

Screenshot_24_09_2021__13_00.png
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.298
22
38
MB
Jaz, ko sem se imel Telemach preko kabelske, sem imel 2x Eon box, 1x D3 box in se dve licenci frej za smart TV app ... Racunali so mi samo 1 dodaten D3 box ...

Poglej priponko 48602
Meni se nikakor ni uspelo dogoviti za dve licenci za SmartAPP TV. Jaz bi dal vse box-e vstran za aplikacijo. In resnično mi ni jasno zakaj to ne gre.
Imate kakšen predlog, kako do večih SmartTV aplikacij??
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Jaz nisem koristil nobene, ker noben TV ni bil kompatibilen (prestar Smart TV) :) ... ampak receno je bilo, da imam lahko dve dodatni licenci za Smart TV app ...
 
Nazadnje urejeno:

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.356
113
Najbrž si šel iz trojke premium, kjer sta bili dve licenci na nove pakete. Zato si imel dve licenci.
 

jetika

Pripravnik
2. jan 2019
37
1
8
Najbrž si šel iz trojke premium, kjer sta bili dve licenci na nove pakete. Zato si imel dve licenci.
Točno tako ..Imam premium paket..2x box,smart tv kodo,+3 box -5 eu doplačila..A ni več tako? Pa še na Eon odlično deluje heloo google...V eng ali pa italjanščini..Pa še kje..Če se ti update komander enostavno odtipkaš kodo za tv..
https://telemach.si/wp-content/uplo...je-IR-daljinskega-upravljalca-EON-10-2020.pdf

Eon box ima občutno boljše barve kot bilokateri android box.Imam jih 150 in verjemite mi..
 
Nazadnje urejeno:

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Točno tako ..Imam premium paket..2x box,smart tv kodo,+3 box -5 eu doplačila..A ni več tako? Pa še na Eon odlično deluje heloo google...V eng ali pa italjanščini..Pa še kje..Če se ti update komander enostavno odtipkaš kodo za tv..
https://telemach.si/wp-content/uploads/2020/10/Navodila-za-ročno-kodiranje-IR-daljinskega-upravljalca-EON-10-2020.pdf

Eon box ima občutno boljše barve kot bilokateri android box.Imam jih 150 in verjemite mi..
potem pa GT Kinga še nisi videl, sicer pa slika je stvar TV ja ne boxa, ta zagotavlja le podatke....