Telekom zvišuje cene

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Nismo v bloku ampak v hiši, satelitska bi že bila, če ne bi preveč grdo izgledala na hiši
wink-1.gif


Je tako, gre se za to, da starša redno gledata vsak dan ob 19h dnevnik in enostavno TV mora biti pa tudi moja tamala rada gleda risanke, čeprav je res da večinoma preko drugih medijev..

Skrbi me samo tole, če bi menjal na drugega ponudnika, v tem primeru A1 (telemacha pri nas ni, t2 pa je možnost samo interneta pri nas), kakšen bi bil support v primeru okvare?

Sedaj, ko prijavim okvaro je ponavadi rešeno v enem dnevu ali manj (če skuri modem pride tehnik v roku enega dneva), je pa res, da gre za podjetje in mislim, da se vseeno malo bolj zmigajo, kot za fizične osebe.

Torej zanima me, če ima kdo izkušnje s supportom pri A1, če gre kaj narobe?
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.830
727
113
www.jernej.org
Amis je imel nekoč bolj bogi support (nove modeme so pošiljali preko pošte, za resnejše težave so morali čakati na Telekom). Če se je pod okriljem A1 kaj spremenilo pa ne bi vedel.

T-2 support je OK, dokler si na njihovem omrežju. Če si preko Telekomovih paric in se tam kaj pokvari, je spet potrebno čakati (tako kot pri Amisu).
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Če dejansko potrebuješ teh 17 gb, potem je ta bombonček dovolj sladek, da ti bo ublažil grenkobo ob novem povišanju.
Večina pa tega ne potrebuje, bi rekel.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Se pravi, da se za nekaj € razlike verjetno ne splaca menjati, ker ce bi vzeli pri A1 bi morali vzeti kombo M paket, da bi bil primerljiv s trenutnim modrim in se support je preverjeno dober..
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
Citat:
Uporabnik pinkobalinko pravi:
Če dejansko potrebuješ teh 17 gb, potem je ta bombonček dovolj sladek, da ti bo ublažil grenkobo ob novem povišanju.
Večina pa tega ne potrebuje, bi rekel.

Vem, da imam 3 GB premalo..
wink-1.gif


Sprašujem če je 4 evre za 17GB drago ali ni?
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Ne ni drago, če bi nujno rabil toliko podatkov in želel zakupit bi te prišlo veliko dražje... Sam pa imam doma Modri Net, kjer je že zdaj bilo 10GB podatkov in mi dodanih 10GB za 4€ čisto ne potrebnih se pravi ne da je drago, predrago.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik pinkobalinko pravi:
Če dejansko potrebuješ teh 17 gb, potem je ta bombonček dovolj sladek, da ti bo ublažil grenkobo ob novem povišanju.
Večina pa tega ne potrebuje, bi rekel.

jaz sem imel vklopljen EU zakup za 10 eur za tujino, sedaj sem to izklopil in ce placam 4 dodatne sem v bistvu za 6 v plusu..meni je OK...podatkov porabim vsaj za 8 GB
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Poglej kaksne so cene v modrem paketu ko kolicino enkrat presezes.takrat bos sele videl ugodne cene.....

hmmm kak naj presežem neomejene klice? neomejene sms? pa 20 gb podatkov? nekak me ne skrbi zadeva...do sedaj sem cisto dobro shajal s tem paketom
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Se pravi, da se za nekaj € razlike verjetno ne splaca menjati, ker ce bi vzeli pri A1 bi morali vzeti kombo M paket, da bi bil primerljiv s trenutnim modrim in se support je preverjeno dober..

Kdaj si pa nazadnje koristil Telekomov support... vcasih so bili res OK... v zadnjem casu pa polom... Jaz sem ravno zaradi tega spokal od Telekoma...
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Nazadnje prejsnji teden, ko mi ogled nazaj ni deloval iz neznanega razloga (paket modri) in cca 2 meseca nazaj menjava modema, so prisli zamenjat takoj naslednji dan.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.856
113
pri taščici
Tole res malo tezje
Jaz sem imel 3gb
Tam pa je ze vcasih treba malo paziti koliko kak yt ali tvin gledas lreko 4g.
Kako vam pa obracunajo tujino?
Cene za presezene kolicine so iz prejsnega tisocletja.
 
Nazadnje urejeno:

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Sorodniki imajo A1, proti amisu je baje poezija...

Denis, so tvoji sorodniki tudi prej bili pri Amisu? Po mojih virih, A1 naj nebi v Amis vlagal skoraj nič.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Jaz sem kar nekaj let pri Amisu in jih moram res pohvalit za podporo. Vedno hitro urejeno, če je bilo treba so redno obveščali o reševanju težav, pa še kasneje so vedno poklicali in preverili stanje. Aha - pa tudi, če sem klical in je bila gneča, so poklicali nazaj ... tako, da sem jih vedno dajal za zgled podpore. Jih pa sedaj zapuščam ... Telekom, prihajam :)