Telekom Neo

B81

22. jul 2007
34.647
9.041
113
KSZ

Prečekiral sem ponudbo Telekoma.

1gbit povezava, vsi (dobesedno) programi, dodal sem to, kar iam zdaj na TM - Voyo, HBO, Cinestar Premiere + ostali, treutno sem na 94,12 eur, pa še nisem dodal dveh komunikatorjev, ker imamo 4 televizije, ena je smart.
Pri telemahu je full opcija 76,90 eur. 4 TVji. Z xxx vred, sicer se ne gleda, ampak tam je.

V čem je keč?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.136
2.476
113
Kolikor je meni znano, je prikaz dodatnih reklam v časovnem zamiku zahteva enega izmed dobaviteljev TV programov.
Očitno smo končne stranke vredne ravno toliko kot zadnji drek na palici. Važno, da plačaš in zato moraš konzumirati vedno več sran**. Reklame v časovnem zamiku, neverjetno...
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.199
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Hvala. Preveril še T2 in sem na 99 eur brez doddtnih STB (če imaš 2 v ceni, ne vem).

Še kar ne morem verjet, da je TM dejansko tako poceni.
T-2 ima "zelo navaden" komunikator (škatlico). Ne naredi pametnega TV. Je pa četvorček, imaš not tudi mobilni telefon. Ki vleče, kot se mu zdi in preklaplja na Telekom... Slaba varianta.
Telemachov in Telekomov, pa tudi A1 naredijo pameten TV.
Če te ne moti obupen odnos in nikakršna pomoč, je Telemach prava izbira.
Sem poskusil vse in, kljub temu, da so minusi, mi Telemach ustreza. Za mobilni telefon pa njihov "Več" meni zadostuje
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
729
113
www.jernej.org
KSZ

Prečekiral sem ponudbo Telekoma.

1gbit povezava, vsi (dobesedno) programi, dodal sem to, kar iam zdaj na TM - Voyo, HBO, Cinestar Premiere + ostali, treutno sem na 94,12 eur, pa še nisem dodal dveh komunikatorjev, ker imamo 4 televizije, ena je smart.
Pri telemahu je full opcija 76,90 eur. 4 TVji. Z xxx vred, sicer se ne gleda, ampak tam je.

V čem je keč?
Keč je v tem, da ti Telemach prodaja trojčka, drugi pa četvorčka.

Pri T-2 Oranžni diamant HBO stane 79€ mesečno (1gbit četrovkčerk + HBO). Če temu dodaš Voyo in Cinestar, prideš na 92€ mesečno. 2 dodatna TV-ja in 1 Smart TV je še 11€ dodatno in si že na 103€ mesečno. Se pravi, da je T-2 26€ dražji... polovico tega je recimo tista mobilna številka... torej so efektivno za dobrih 10% dražji od Telemacha.

Prilagodljivih paketov se pa ne splača gledat, ker so doplačila tako draga, da za iste stvari plačaš več, če vse naklikaš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
729
113
www.jernej.org
T-2 ima "zelo navaden" komunikator (škatlico). Ne naredi pametnega TV.
...
Telemachov in Telekomov, pa tudi A1 naredijo pameten TV.
Kaj zate pomeni "naredi pametni TV"? To, da imaš "Android box", pa čeprav ni možno nalagat aplikacij po želji? Samo Telemachov box ima možnost nalagat aplikacije... Telekom in A1 imata pa samo par prednaloženih aplikacij.

Sicer bo pa zelo verjetno tudi T-2 naslednje leto imel Android box v ponudbi.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.037
320
83
Goriska
Kaj zate pomeni "naredi pametni TV"? To, da imaš "Android box", pa čeprav ni možno nalagat aplikacij po želji? Samo Telemachov box ima možnost nalagat aplikacije... Telekom in A1 imata pa samo par prednaloženih aplikacij.

Sicer bo pa zelo verjetno tudi T-2 naslednje leto imel Android box v ponudbi.
To je pomoje dandanes še najmanjši problem in se ga hitro in ugodno reši, če slučajno kdo nima smart tv-ja.
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.600
70
48
Kaj pomenijo poljske reklame med filmi na Cinestar ... ?
Razumem, da so reklame nujno zlo, ampak poljske?

Ali imam kaj narobe nastavljeno?

LP
 

B81

22. jul 2007
34.647
9.041
113
Dejansko se ti zdi skoraj 80 EUR na mesec za net in TV poceni? Pri meni Telemach odpade, ker nimajo Arene.
Arene? Arena sport? nimam časa za to..

Drugače pa je zdaj 68 eur za 1gbit net in največji paket televizije in vsega ostalega, skupaj z VOYO, ki sam stane kakih 7 eur mesečno, cinestar, cinemax, hbo pa hbo go pa pr0n in ne vem kaj še vse, itak pa se gleda samo 20 programov :D Žal mi je samo da so vzeli Comedy Central.

Ne, kolikor sem gledal pri ostalih, sem bil pri 100 eur za "pol" omenjene ponudbe..