Telekom Neo

erikson

Guru
25. avg 2007
21.475
5.473
113
Danes Telekom prične ukinjati stare pakete in jih spreminjati v Neo pakete.

Tabela pretvorb:

 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.283
124
63
Danes Telekom prične ukinjati stare pakete in jih spreminjati v Neo pakete.

Tabela pretvorb:

Recimo da imamo Top Trio A. Kaj je tukaj bolj sodobnega? Pa afaik bo cena enaka samo eno leto, potem nam bodo dvignili za 4 evre...Aha, cena je bolj sodobna ;).

Jernej
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.475
5.473
113
Načeloma bi moral imeti vsaj višjo hitrost interneta (ko se modem ponovno poveže).
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.283
124
63
Načeloma bi moral imeti vsaj višjo hitrost interneta (ko se modem ponovno poveže).
Mislim da bo hitrost tako kot prej, 100/20. Vsaj kolikor sem preverjal. So nižje v tabeli tudi spremembe na boljše, ampak mi bi ostali na tem kar imamo. Očitno je takšnih kar nekaj in so dali v plan za podražitev čez eno leto.

Jernej
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.767
363
83
Vipavska dolina
Če imaš osnovno telefonijo, ta se poveča na 1000 minut. Mene bolj skrbi da mi slučajno sheme ne spremenijo na osnovno, ker sedaj imam mini in to mora ostati, s tem da je cena ista. (nisem pa našel tistega sporočila pred časom ko so ga poslali, upam da res mi ne spremenijo sheme, ker potem bom verjetno poslal koga v kakšna "rodila".
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.283
124
63
Če imaš osnovno telefonijo, ta se poveča na 1000 minut. Mene bolj skrbi da mi slučajno sheme ne spremenijo na osnovno, ker sedaj imam mini in to mora ostati, s tem da je cena ista. (nisem pa našel tistega sporočila pred časom ko so ga poslali, upam da res mi ne spremenijo sheme, ker potem bom verjetno poslal koga v kakšna "rodila".
Kot sem gledal, ostajamo na isti shemi. V osnovni so pa izvzeti točno tisti programi, ki so recimo da sploh gledljivi (Animal planet, Discovery,...). Ampak tudi pri telefoniji mislim da imamo že 1000 minut. Vsaj mislim da smo že imeli toliko. Lahko pa da je tudi kaj manj, ampak ker telefona ne uporabljamo, se s tem nisem preveč obremenjeval... Afaik se na Top Trio A ne spremeni nič razen cene čez eno leto, ko ti bodo zaračunali polno "NEO A s shemo mini" in bo (vsaj) 4 evre dražje, torej 49 evrov, če vmes ne bodo kaj podražili zaradi ukajinskega plina.

Če imaš pa Top trio B, boš pa eno leto plačeval isto, ker ti dajo samo 3 evre popusta in bo sedaj 46 evrov... Konec drugega leta bo pa 49 + davek na plin.

Jernej
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.767
363
83
Vipavska dolina
Mislim da je zdaj (bilo) 100 minut, pri nas mati bolj rabi, pa če bo 1000 pa naj kliče še mobitele z stacionarnim. Mini shema je malo boljša, vsaj kar se mene tiče, za tiste 3-4 programe več katere bi gledal pa ne grem na standard. Če se samo spomnim prve sheme ko sem prišel na Siol, hja, to bi zdaj stalo ene 100% več kot takrat. Bo pa mogoče ob tisti podražitvi treba še kaj razmislit kaj in kako, mogoče menjam ponudnika pa Siolu zgolj plačujem za e-mail, pa čez dve leti "jovo na novo". Bomo videli...
Jaz sem itak na OŠO, že zdaj plačujem 49€, potem bo pač še malo več, ampak kaj hočemo. Že tako so me "en mal nategnili", pa se mi niso oglasili nazaj že skoraj 3 mesece, zgleda un še ni prišel z dopusta.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.767
363
83
Vipavska dolina
no je že zdaj višja cena kot prejšnjič. Zakaj je treba doplačat mini shemo pa ne vem...
Tam piše naj bi šla cena 1 cent gor, položnica je pa višja za 55 centov, telefonski pogovori so 0 tako da samo postavke vmes so se podražile.
Bo treba zgleda na kakšen obisk ko bom našel čas.
EDIT:
Aja sprememba se je zgodila 15.10, tako da je samo pol meseca, pa še popust 3€ naj bi bil, ampak očitno s popustom je dražje. Prej sem imel toptrioA OŠO, sedaj je NEO A OŠO
 
Nazadnje urejeno:

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.283
124
63
no je že zdaj višja cena kot prejšnjič. Zakaj je treba doplačat mini shemo pa ne vem...
Tam piše naj bi šla cena 1 cent gor, položnica je pa višja za 55 centov, telefonski pogovori so 0 tako da samo postavke vmes so se podražile.
Bo treba zgleda na kakšen obisk ko bom našel čas.
EDIT:
Aja sprememba se je zgodila 15.10, tako da je samo pol meseca, pa še popust 3€ naj bi bil, ampak očitno s popustom je dražje. Prej sem imel toptrioA OŠO, sedaj je NEO A OŠO
Zato ker moraš pri NEO A doplačati mini shemo, ker je v originalu osnovna (to je najmanj). Top TrioA je imal pa mini, ki je več kot osnovna!! Mi imamo pa še vedno enako, ker smo direktno na Telekomu in nam eno leto kao častijo mini shemo. Potem bo pa 4 evre dražje... Saj si videl nov cenik, ki so ga pošiljali okoli in napisali, da bomo sedaj dobili bolj moderne pakete?

Jernej
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.767
363
83
Vipavska dolina
Očitno so me še tretjič nategnili, kot kaže sem trd kot zid ne samo kot osel. Ampak OK, pride tudi junij 2024....
Če imaš osnovno telefonijo, ta se poveča na 1000 minut. Mene bolj skrbi da mi slučajno sheme ne spremenijo na osnovno, ker sedaj imam mini in to mora ostati, s tem da je cena ista. (nisem pa našel tistega sporočila pred časom ko so ga poslali, upam da res mi ne spremenijo sheme, ker potem bom verjetno poslal koga v kakšna "rodila".
Škoda da ne najdem tistega sporočila kjer so omenjali prehod na bolj moderne pakete. Potemtakem bi prehod na standard shemo stal 3€ več ali koliko. Neo B pa ne pride v poštev verjetno ker hitrost ostane ista (ker sem na OŠO) samo shema preide na standard ter več tel. pogovorov kar ne potrebujemo.
Če najde kdo povezavo do tistega obvestila bi bil zelo hvaležen za link.
Če pa gledam tisto migracijsko tabelo se tam toptrio a OŠ spremeni v Neo As programsko shemo mini razlika 1 cen ne pa 55 centov. Ker je to za pol meseca bo naslednji mesec razlika 1 €
 
Nazadnje urejeno:

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Ko menjam program in si hočem ogledati določeno oddajo za nazaj, se pokaže 7 sekundni oglasni oblok.
Sicer ne vedno, mogoče enkrat ali dvakrat na dan.... (sem pa to opazil - vsaj mislim da je tako, pri SLO programih, ostalih zaenkrat ne).
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Morda pa uvedejo dodatno storitev izklop reklam 5 eur mesečno. :D

Fak, to pa je prizadeto :oops1: Edino opravičljivo bi blo da je zato paket minimalno 30% cenejši ali kaj podobnega. Tako kot je Netflix uvedel možnost cenejše naročnine z oglasi. Upam da ne bodo dobili teh idej še ostali operaterji...
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Tisti, ki največ služi z reklamam. Po mojih informacijah je bila to ena izmed zahtev pri sklepanju nove pogodbe. V roku naslednjega leta ali dveh bo to verjetno povsod.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.823
638
113
Naj že enkrat naredijo večino VOD vsebin oziroma paketov na način HBO itd. To s temi kanali je sam še za boomerje. :)
Mislim ne vem zakaj je treba 5 discovery kanalov pa foxe pa kak jst vem. VOD pa pogledas k hoceš. Nobene potrebe po ogledu nszaj
Edino vsebina v živo naj bo pač predvajana. Pa še tist so mel live strem kanale na satelitih že 20 let nazaj.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
Upam da razmislijo še kaj v tej smeri, da bi recimo imel po koncu reklame neko vprašanje, recimo kakšne barve majico je nosila ženska v reklami. Če bi zadel se ti predvaja vsebina, če ne, pač nova reklama. Tako bi dejansko prisilili gledalce k gledanju reklam. Pomoje dober predlog za kakšen proplus :evil: