Tatarski biftek December 2017

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
muda od labuda..
smile-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Jaz sem slišal, da jih nadomestijo s kravjimi vimeni..., me pa res zanima kako lahko T bone "sfejkaš"...
Robertov mesar jih s 3D printerjem dela.
hysterical-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Vime?
Glede na to da mi je dokaj jasno koliko porcijsko dobiš od enega bika je nemogoče da bi bilo toliko jajc...
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Tako da nam je kelnerca kao uslugo delala in je potem na vozičku lepo vse od kosti ločila... Je že vedla zakaj.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Lej, če v tvojem okolišu takole nategujejo še ne pomeni da vsi. Kaj je pa pravo pa brez skrbi, me en tak kmetavz z obrobja dolenjske in ljubljanske kotline ne more nategniti...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.180
2.384
113
v lokalni ostariji
tudi če se s silažo futra in se obrok pravilno kombinira se ne čuti vpliv. je pa seveda malo težje najdt kmeta, ki zna pripravit praviln obrok za žival. preverjeno. tako da fama samo o travi in senu je samo to fama.

je pa res, da če nabašeš na kravo krmljeno v večini s silažo pa še to slabo silažo se pa zelo močno vidi nekvaliteta mesa. je pa isto tudi pri tisti krmljeni samo s senom (ji manjka drugih snovi pa spet meso ni tako kvalitetno). hec je v praivlnem obroku...

roberto, jajca niti ni težko dobit. jih je čisto dosti kot "stranski produkt". ni to nekaj za kar bi se ljudje tepli:) so pa jajca kar velika zadeva. ni to pepeličji jajček, zato lahko iz enega naredijo luštno porcijo (sploh ko jih spohajo pa je zraven več droptin kot mesa
smile-1.gif
))
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.018
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Ne nakladaj. Probaj meso ali mleko futran po moje ali kako smrdi mleko in tudi gnoj pri futranju s silažo. Pri meni se pase tri četrt leta dobi sol in to je to.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.180
2.384
113
v lokalni ostariji
8888 ne seri ti in ne nakladaj. ti garantiram da ob pravi prehrani meso ne bo imelo vonja po silaži. Seved mora biti obrok uravnotežen, pravilno sestavljen... in ko bo na krožniku un kos in tvoj ti ne boš ugtovil kater je tvoj. lahko se celo zgodi, da boš "silažni" kos pohvalil tvojega pa spluval
smile-1.gif


ja sem tudi jaz bil prepričan da to ni možno... pa je... je pa res, da veliko (večina) kmetov ne zna pravilno pripraviti obroka in potem prevladuje (slaba) silaža pa ima meso vonj, smrdi...
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
8888 ne seri ti in ne nakladaj. ti garantiram da ob pravi prehrani meso ne bo imelo vonja po silaži. Seved mora biti obrok uravnotežen, pravilno sestavljen... in ko bo na krožniku un kos in tvoj ti ne boš ugtovil kater je tvoj. lahko se celo zgodi, da boš "silažni" kos pohvalil tvojega pa spluval
smile-1.gif
467716-post_slo.gif

Kaka je silaža, je seveda tudi važno. Da je človek za zadnji obrok jedel kislo zelje, tudi redko pogrebci vohajo.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.018
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Ne nakladajta. Čim je silaža je že zanič in pika. Kaj zunaj žre govedo? Zakaj mislite da je tisto kobe...tako dobro? Zato ker žrejo naravno. Žena prinese iz hribov nad Poljansko dolino skuto in mleko, naravno brez silaže in podobnega. Probajte to in ostalo kvazi naravno.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.180
2.384
113
v lokalni ostariji
8888 nakladaš in pika. tudi sam sem bil tako zaplankan kot si ti. ampak sem se uspel razsvetliti.
še enkrat, je pa izredno pomembna mešanica krme (obrok), in KVALITETA silaže...

a veš, da ljudje včasih požrejo drek samo da je pravilno spakiran in se ga hvali kot nekaj najboljšega? naravno. brez dodatkov...
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Silaža je povsem naraven produkt oziroma je enako "naraven" kot seno in tudi živali jedo v naravi tako ali drugače fermetizirano hrano v neki količini. Opazuj skozi okno (če slučajno živiš v res naravnem okolju), kaj jedo srne v tem času. Jabolka na tleh so sedaj fermetizirane.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.360
5.868
113
pri taščici
Mislim da je naivefji problem v kvalitet silaze. Ki je pri vecini kmetov bolj ali manj slaba.
Sa dobro silazo je treba ze nekaj znanja in ustrezne opreme.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.762
359
83
Vipavska dolina
So tudi meni povedali tako, če je dobra silaža se (baje) ne čuti tako razlike.
Sicer pa sam je ne prakticiram, pri meni je seno in doma mleta koruza z žitom. Konec koncev kar "pridelam" to pojem.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.180
2.384
113
v lokalni ostariji
tudi jaz sem živel v zablodi... no potem sem spoznal, da lahko tudi meso živali krmljene s silažo (kot del obroka!) lahko enako dobro ali celo boljše od famozne "seno pa paša"...

je pa res, da je težko dobit dobrega rejca...

ps: ni silaža tako novodobna pogruntavščina kot si ljudje mislijo
smile-1.gif
))