Tako nas imajo nasi sosedje radi

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Ne, 400€ ni dovolj niti za "postlo"...

Poleg tega za 400€ že dobim, če imam srečo, kompletno spalnico iz 1955/60. Nekje namreč nekaj opremljam v vinage stilu, ne pa v Ikea, ali Jysk stilu, če razumete, o čem govorim.
Ker z Ikeo opremo niti slučajno ne moreš oddajati za 300 evrov na noč...
Glej da ne boš kakšnih lesnih črvov ali kaj že so prinesel s to vintage spalnico :). Je moj znanec nekaj prinesel z airbnbija, potem so pa morali spraznit in zagiftat celo stanovanje za nekaj dni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.104
859
113
Zapri že enkrat svoj umazani, žaljivi gobec in se NE UKVARJAJ več z menoj, najednik težljivi.
Če me ne prenašaš, poišči strokovno pomoč.

Johan, a nis ti na Pagu? Neki nas ma da bi sli, pa je baje cista stala tam. Kaj pa delate, nc mask ne noste? Mi pa gazdarca da vilo v Novalji za pola cijene, cak i nize za zadnja dva tedna avgusta. Nc kaj hoch se mi ne zdi, bolj ono 'daj kar das' :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Malo brez veze bi bilo, če smo čisto iskreni. Glede na to, da mobilni internet kar dobro lovi na Jezerskem. Ni zdaj, da drugače bi bil pa odrezan od sveta. Tko da je malenkost, če ponudi se wifi. Kdor se hoče na tak način umakniti pa pač wifi in mobilne podatke na telefonu izklopi, pa zadeva rešena.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
Johan, a nis ti na Pagu? Neki nas ma da bi sli, pa je baje cista stala tam. Kaj pa delate, nc mask ne noste? Mi pa gazdarca da vilo v Novalji za pola cijene, cak i nize za zadnja dva tedna avgusta. Nc kaj hoch se mi ne zdi, bolj ono 'daj kar das' :)

johan ma Losinj cez, kolikor se spomnem...edin ce se je kaj razsiril tja do Paga?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Johan je poerbal eno napol razpadajočo bajturino blizu Lošinja, pa je ni mogel prodat. Isto je poerbal stanovanje v centru Ljubljane, ki ga pa tudi komaj vzdržuje z svojih 500€ penzije. Za na Lošinj pa se šlepa zraven, če kdo slučajno gre v tisto smer. Ali drugače, v življenju mu je bilo maraikaj podarjeno, igra pa nekega tough mutherfakerja na netu... So ga skužili že na par forumih... I šire :D
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Glej da ne boš kakšnih lesnih črvov ali kaj že so prinesel s to vintage spalnico :). Je moj znanec nekaj prinesel z airbnbija, potem so pa morali spraznit in zagiftat celo stanovanje za nekaj dni.

Zagotovo misliš, kako dober post si napisal, kako si me zajebal? Pojma nimaš, tako kot večina o meni pišočih nima pojma. :poreden:

Lansko leto smo tu razbili omaro, narejeno 1955, pripeljano iz Slovenije. Črvi.

Seveda pa imam dosti raje nečrvivo 70 let staro omaro, kot novodobne Ikea smeti.
Ikea opremo imajo na otoku, kjer sem, namreč le največji luzerji, ljudje, ki POJMA NIMAJO, kako se gre uspešno turizem.

In ker NIMAJO POJMA, so se letos pametno odločili, da sploh NE BODO oddajali. Virus, pa to...

Pametna odločitev, ker bi sicer imeli prazno...
Ker v spartmaje z Ikea pohištvom gredo le še najbolj nezahtevni gosti. Ti pa itak niso propravljeni plačati več kot 25 evrov na dan...
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: yamahafazer

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Johan je poerbal eno napol razpadajočo bajturino blizu Lošinja, pa je ni mogel prodat. Isto je poerbal stanovanje v centru Ljubljane, ki ga pa tudi komaj vzdržuje z svojih 500€ penzije. Za na Lošinj pa se šlepa zraven, če kdo slučajno gre v tisto smer. Ali drugače, v življenju mu je bilo maraikaj podarjeno, igra pa nekega tough mutherfakerja na netu... So ga skužili že na par forumih... I šire :D

Ja, ampak tista bajta je vredna ene 150.000, tisto meščansko, veliko stanovanje V CENTRU, pa, predvsem zaradi velikosti in lokacije, ene 400.000. Nekaj je...

Sicer bom stanovanje v Ljubljani počasi začel prodajati. Zate bo sicer cena 450.000. Kupiš?

Prodajam ti dobesedno zastonj, ker je tip 250 metrov stran od mene kupil malce večje "stanovanjce" za 5 miljonov evrov. :aplauz: :cheer:
Ja, ga je že kupil, pa še zgrajeno ni...

Kolizej_stanovanje_5_miljonov_€.jpg
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.104
859
113
Johan je poerbal eno napol razpadajočo bajturino blizu Lošinja, pa je ni mogel prodat. Isto je poerbal stanovanje v centru Ljubljane, ki ga pa tudi komaj vzdržuje z svojih 500€ penzije. Za na Lošinj pa se šlepa zraven, če kdo slučajno gre v tisto smer. Ali drugače, v življenju mu je bilo maraikaj podarjeno, igra pa nekega tough mutherfakerja na netu... So ga skužili že na par forumih... I šire :D

Aha, pol sm falu otok. Neki mam v glavi, da je na enem neka njegova rezidenca pa sm mislu, da je na Pag-u. Sej glede na poste bi reku da itak ne ve kako se zadevi streze. Mi pa ne gremo nkamor, k se mi zdi, da bojo zacel prevec srat s to korono v kratkem. Bosta Krka pa Koupa dobri.
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Zagotovo misliš, kako dober post si napisal, kako si me zajebal? Pojma nimaš, tako kot večina o meni pišočih nima pojma. :poreden:

Lansko leto smo tu razbili omaro, narejeno 1955, pripeljano iz Slovenije. Črvi.

Seveda pa imam dosti raje nečrvivo 70 let staro omaro, kot novodobne Ikea smeti.
Ikea opremo imajo na otoku, kjer sem, namreč le največji luzerji, ljudje, ki POJMA NIMAJO, kako se gre uspešno turizem.

In ker NIMAJO POJMA, so se letos pametno odločili, da sploh NE BODO oddajali. Virus, pa to...

Pametna odločitev, ker bi sicer imeli prazno...
Ker v spartmaje z Ikea pohištvom gredo le še najbolj nezahtevni gosti. Ti pa itak niso propravljeni plačati več kot 25 evrov na dan...
Ti resno nisi normalen. Dal sem ti DOBRONAMEREN NASVET, ti pa vse obrneš na podjebavanje. Tebi življenje ni prizanašalo, a ne?
Še dobro, da lahko živiš na žuljih drugih, kako bi bil sicer šele potem zagrenjen.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ti resno nisi normalen. Dal sem ti DOBRONAMEREN NASVET, ti pa vse obrneš na podjebavanje. Tebi življenje ni prizanašalo, a ne?
Še dobro, da lahko živiš na žuljih drugih, kako bi bil sicer šele potem zagrenjen.

VSI upokojenci nekako živimo na žuljih drugih. :cheer:

Za vas, ki pa še niste v penziji, pa ne vem, na čigavih žuljih boste živeli, ko bo čas za pokojnino. Tako se namreč govori...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
VSI upokojenci nekako živimo na žuljih drugih. :cheer:

Za vas, ki pa še niste v penziji, pa ne vem, na čigavih žuljih boste živeli, ko bo čas za pokojnino. Tako se namreč govori...
Za razliko od tebe, ki ti je očitno vse padlo z neba, jaz ne računam na dediščino in pridno vlagam v penzijo, tako da ne skrbi preveč zame.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in cappy

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Za razliko od tebe, ki ti je očitno vse padlo z neba, jaz ne računam na dediščino in pridno vlagam v penzijo, tako da ne skrbi preveč zame.
Zakaj očitki? Kaj sem ti naredil slabega? Česa sem ti kriv?
Očitati nekomu, da je nekaj podedoval, je pravzaprav sprijeno, saj podeduje v življenju ČISTO VSAK.
In tisti, ki podeduje, ni kriv, ker je podedoval.
Je pa res, da nekateri, sicer redki, le dolgove.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Je Johan mogoce Stardec?

Ni. Je pa star, pa dec tudi... :evil:

Dec zato, ker si nikoli nisem želel, da bi bil pič.ka, čeprav bi lažje prišel skozi življenje. Tako, kot lažje pridejo skozi vse, ki imajo špranjoe, če se odločijo z njo služiti... Služiti neobdavčeno.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Zakaj očitki? Kaj sem ti naredil slabega? Česa sem ti kriv?
Očitati nekomu, da je nekaj podedoval, je pravzaprav sprijeno, saj podeduje v življenju ČISTO VSAK.
In tisti, ki podeduje, ni kriv, ker je podedoval.
Je pa res, da nekateri, sicer redki, le dolgove.
Dedovanje ni sprijeno, hvaliti se s podedovanim in ostalim se smejati v brk, kako bodo pocrkali in kako so nesposobni, je pa druga zadeva.
Ampak pustimo to, ti si (sicer zagrenjen) car, pa napiši še kaj raje o temi.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Je pa res, da nekateri, sicer redki, le dolgove.
"Zakon o dedovanju namreč v 142. členu določa, da je dedič odgovoren za zapustnikove dolgove le do višine vrednosti podedovanega premoženja. Predpogoj za obstoj obveznosti dedičev za plačilo zapustnikovih dolgov je torej obstoj zapustnikovega premoženja. Dolgovi zapustnika, ki presegajo vrednost zapuščine, tako ne bremenijo dedičev. Vendar se to ne zgodi avtomatično, temveč morajo za to pravočasno poskrbeti dediči sami. "
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Dedovanje ni sprijeno, hvaliti se s podedovanim in ostalim se smejati v brk, kako bodo pocrkali in kako so nesposobni, je pa druga zadeva.
Ampak pustimo to, ti si (sicer zagrenjen) car, pa napiši še kaj raje o temi.

Nikoli, ampak res nikoli nisem napisal, da jaz ne bom crknil, enako, kot boste drugi. Ker se že dolgo zavedam, da glede tega ni in NE MORE BITI izjem.
Čeprav se nakateri smrti zelo bojijo.

Eden od Rockefellerjev se je stegnil star 101 leto, po ŠESTI (6-i) presaditvi srca. Mislil je namreč, da bo večno. Oziroma je mislil, da bodo pravočasno odkrili nesmrtnost... Japajade da bodo.

K temi: Hrvati so imeli včeraj aboslutni rekord letos: 680.000 turistov.