SygicNavigation v.12.1 za Android

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Izšla nova verzija



NEW NAVIGATION FEATURES
✓Turn after next turn indicator: appears when one turn follows closely after another to ensure a great driving experience in urban environment
✓POIs on route: default categories Petrol Stations and Rest Areas, or select which categories of POIs you want to see
✓POIs on highways: when driving on a Highway without a route planned you will see upcoming Petrol Stations or Rest Areas and the remaining distance to reach them
✓Current street is back: you will find it on the bottom of navigation screen, turn this feature on and off depending on your preference
✓Easy view of Start point and Destination: when viewing a planned route on the map tap on the Start point and Destination icon to zoom in
_______________________________________
USER COMFORT AND SAFETY
✓Start navigation with Sygic via Android action menu, all it takes is to tap on an address
✓Advanced spoken warnings: text-to-speech warnings for special situations e.g. when speeding or approaching a speed camera
✓Set your own spoken warnings: choose what the app should say and how, use exclamation marks to give those warnings extra juice
✓Cleaner interface: more comprehensive Settings; elegant black background
✓Optimized map view: new color palette for parks and direction arrows, position arrow optimized for different zoom levels
✓Improved quick access menu: tap on the navigation bar to Find Parking, Find Petrol Station, Skip Waypoint
✓Save car position: tap on the position arrow to save current car position or start navigating to the last saved position
✓Connecting has never been easier: now you don’t need to create a Sygic account and password, sign in using your Facebook or Google account instead
✓Contribute with corrections: flag inappropriate or incorrect translations directly from user interface
✓New voices and languages: Hebrew, Latvian, Lithuanian, Farsi
✓Settings to avoid Unpaved Roads
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
sem namestil. nikakor ne morem iskati naslova po hišnih številkah. najde mesto, ulico, hišne št. pa se ne da izbrati...

namig?
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.369
4.367
113
49
Na sončni strani ALP
Si probal potrditi ulico in potem natipkat številko?!
grims-1.gif


Ni druge opcije za iskanje po številkah...
stupid-1.gif
 

dules

Pripravnik
24. dec 2009
65
0
6
zakaj ne morem tega inštalirat na telefon oz uredil da bo registrirana verzija
Inštalacija:

1. Inštaliraj preizkusno verzijo Sygic 12.1.3:
LINK
2. Zaženi navigacijo kot preizkusno različico in prenesi želene zemljevide (potrebujete wi-fi povezavo!)
3. Z raziskovalcem telefona poišči mapo "Sygic" na SD kartici in jo preimenuj v "Sygics".
4. Sedaj odstrani Sygic aplikacijo iz telefona (datoteke pusti na SD)
5. Inštaliraj Sygic_12.1.3.CK.apk (priložen v torrentu)
6. Sedaj ponovno preimenuj mapo "Sygics" nazaj v "Sygic" (tako kot je bilo v originalu)
7. Zaženi in uzivaj v najnovejši verziji!

zatekne se pri točki 4 ker moram izbrisat sygic iz telefona tako rekoč , , točka 5 pa ne dela

kaj ali moram vse prekopirat na kartico ker vse je je naložil na notranji polnilnik al kaj?
 

dules

Pripravnik
24. dec 2009
65
0
6
s kje naj pa inštaliram točko 5 ??
nikjer ni namestvitnene aplikacije navoljo
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sedaj jo pa preko telefona zaženi in naloži.
Če na telefonu nimaš kakšnega prednaloženega programa, ki bi ti omogočal pregled vsebin SD kartice in notranjega spomina, potem si prenesi iz google play brezplačno verzijo Astro manager in potem preko astro manager poiščeš na telefonu aplikacijo in jo inštaliraš.
 

dules

Pripravnik
24. dec 2009
65
0
6
Pozdravljen,

Zdaj sem naložil program katerega si mi priporočal ampak mi pri zavihtku katerega hočem odpret , mi napiše activity not found
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ko odpreš astro manager imaš na vrhu oranžen kvadrat kjer ti v njem piše Manage my files in na to stisni in se ti bo odprl nov pogled kjer boš videl mape na tvojem telefonu in tukaj sedaj poišči kam si dal sygicCK aplikacijo.
 

dules

Pripravnik
24. dec 2009
65
0
6
Hm ali za to gotovo rabiš plačljivo verzijo ?
ASTRO File Mgr Pro (key)
ali lahko narediš z neplačlivim programom
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Preneseš brezplačen astro file managaer in ga naložiš
ko se ti naloži stisneš na odpri
stisneš na Manage my files
poiščeš mapo kjer imaš apk in naložiš aplikacijo. (prst držiš na apk in se ti odpre okno kjer te vpraša kaj želiš naredit)
To je vsa umetnost.

p.s.
če se ne znajdeš z astro manager pa si lahko preneseš tudi brezplačen File Manager, ali OI File Manager ali ES File Explorer File Manager.... teh programov je mali miljon in ne rabiš pro key ali kaj podobnega,ker so ti programi brezplačni.
 

dules

Pripravnik
24. dec 2009
65
0
6
npr pri file managerju mi da samo naslednje stvari
open us text,audio,image,video , pri noveni aplikaciji ni da bi to lahko sploh naložil
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pri astro file manager samo stisni na aplikacijo ki bi jo rad načožil in takoj spust in se ti pojavi novo okno, kjer ti piše

browse file in Open app Manager

Stisni na Open app Manager in se ti bo odprlo novo okno in tukaj boš v levem zgornjem kotu zagledal gumb install in ga stisneš in se ti bo naložilo.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Dules, kje je problem ? Ne najdeš apk na telefonu / kartici ? Če imaš android ima tako svoj file manager. Najdeš ga pod "aplikacije" in "moje datoteke". To klikneš in prosto brskaš / prestavljaš / kopiraš / režeš fajle po telefonu in kartici.
 

dules

Pripravnik
24. dec 2009
65
0
6
pri obeh programih sem našel namestitvneno dototeko , ampak aplikacije nikakor ne morem zagnati .

Pri astro file managerju mi , ko jo hočem zagnati napiše naslednje Activity not found.

Imam pa sonx xperia go , opreraciski sistem 4.0.4