SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.777
2.667
113
Se je fant nekaj naucil... Kar mu stejem v plus. Nasvetinin smernice alterja so mu butnile v ksiht nazaj. Zakaj bi hodil nazaj po še.

Ynos, naj ti sluzi brez sitnosti, predvsem pa varno.
Poglej malo začetek te teme. Smo mu vglavnem zanesljiva japonska vozila predlagal. Tu pa tam se je našel kak Ibizadriver and co. in predlagal vagov polizdelek ali še huje kakšna francoska jajca. Če bi takrat poslušal alter glavnino (Toyota, Mazda, Honda), bi do sedaj enkrat servis obiskal za redno menjavo olja tako pa je bilo kot je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Generik in ynos

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Poglej priponko 61848
Camry hibrid premium. Šel na kar nekaj testnih, tudi Rav4 pa Cupra 310 KM pa …. Ko sem tole vozil sem vedel prvo minuto. Tok se fajn vozi, da sem imel po vožnji občutek da vozim golfa 4 ne pa superba. Ne morata se primerjat s superbom. Podvozje, ovinki, nagibanje karoserije, (ne) odzivnost DSG menjalnika, udobje, izolacija je res huda…

ampak to spet ni suv

pa, na začetku teme si napisal:

Avto mora met Mal duše. :cool:

ampak, ok, sej je lep pa še japonc, po mojem pametna odločitev
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.276
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Sem šel vozit par suvov, pa mi to ni to. Npr RAV4 hibrid saj je fajn samo sem nek notri občutek, kot da je drvarski avto, pa hudičevo glasen od švoh izolacija. Po dveh urah rav4 sem se samo presedel v camry, ni primerjave pač. Takoj ves.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.682
830
113
Poglej malo začetek te teme. Smo mu vglavnem zanesljiva japonska vozila predlagal. Tu pa tam se je našel kak Ibizadriver and co. in predlagal vagov polizdelek ali še huje kakšna francoska jajca. Če bi takrat poslušal alter glavnino (Toyota, Mazda, Honda), bi do sedaj enkrat servis obiskal za redno menjavo olja tako pa je bilo kot je.
....no , na začetku teme je bla tud cena 30+-
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.682
830
113
Sem šel vozit par suvov, pa mi to ni to. Npr RAV4 hibrid saj je fajn samo sem nek notri občutek, kot da je drvarski avto, pa hudičevo glasen od švoh izolacija. Po dveh urah rav4 sem se samo presedel v camry, ni primerjave pač. Takoj ves.
Zanimivo, danes praviš za RAV da je "fajn" ,drvarski.....na začetku tega posta si napisal :vrhunski ,sam predrag.
 
Poglej priponko 61848
Camry hibrid premium. Šel na kar nekaj testnih, tudi Rav4 pa Cupra 310 KM pa …. Ko sem tole vozil sem vedel prvo minuto. Tok se fajn vozi, da sem imel po vožnji občutek da vozim golfa 4 ne pa superba. Ne morata se primerjat s superbom. Podvozje, ovinki, nagibanje karoserije, (ne) odzivnost DSG menjalnika, udobje, izolacija je res huda…
LEPOTA!!!!!SVAKA TI ČAST...marija kk je lepa
 
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
Reactions: sad in ynos
Sami starci smo na kupo,da so nam všeč limuzine :nazdravje:
okej emšo..malo po teko se je jože stegnu
treba je povedati da je camry res..lepota, popolnost..kt tastar gs, al pa is....skratka te vrže s tira, če te ne vrže nek ne štima s tabo. Če dodamo še modro obarvan toyotin logo, napis HYBRID in zadaj tisti S potem....kt bi rekla glista, evo tkoj se je dan popravu....ma ne sam dan tud razpoloženje, počutje, ni da ni...

PS jst ko kaj tazga vidm ratam čist drug človk, čist mehek, pa sline cedim, pa glas rata bl topl...... po moje je vožnja s tako zadevo oblša kt seks. je nekaj popolnega
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
ynos naj ti boljše služi. koliko bi prišel takšen voz če ga bi kupil takrat ko si škodilaka
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.880
1.331
113
okej emšo..malo po teko se je jože stegnu
treba je povedati da je camry res..lepota, popolnost..kt tastar gs, al pa is....skratka te vrže s tira, če te ne vrže nek ne štima s tabo. Če dodamo še modro obarvan toyotin logo, napis HYBRID in zadaj tisti S potem....kt bi rekla glista, evo tkoj se je dan popravu....ma ne sam dan tud razpoloženje, počutje, ni da ni...

PS jst ko kaj tazga vidm ratam čist drug človk, čist mehek, pa sline cedim, pa glas rata bl topl...... po moje je vožnja s tako zadevo oblša kt seks. je nekaj popolnega

Posrečen zapis, ampak saj se pogovarjamo o Camry. Pises kot bi videl 4 door GT AMG S. Zanimva, kako se dojema nekatera vozila, ker cez luzo je Camry kot pri nas Golf. Skoda, ker nimajo Avalona pri nas. Tisto bi biko zanimivo.

Vsekakor pa upam, da bo sluzil in da bo avtor teme zadovoljen z nakupom, ker kombinacija 1.5 tsi in Superb meni osebno ni bila nikoli posrečena kombinacija.