SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
V tem podforumu je ena tema o CP4 črpalkah. Tista tema pove vse o firmi in odnosu do uporabnikov. Še reno je zadeve porihtal, premijski audi pa nikakor ne. Že samo po sebi to pove dovolj. Tisti mehankar ki je notri omenjen ma teh prestižnih polizdelkov celo dvorišče. Ne veš al si prišel k mehankarju ali v avtosalon ali na avtoodpad. Drugače je pa mojster za vikat.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.142
5.753
113
pri taščici
Veš kaj je "mene" letos malo pogrelo.
Vpleten sem.bil v nakup traktorja.
Konec.februarja, začetek.marca kolebamo med dvema. Na koncu prevaga odločitev za določen traktor zaradi dobave v.aprilu namesto juniju. Prišel je julija, pa še to brez brez samostojnih zavor spredaj ki so bile.narocene sprva in naknadno skeslane ker bi traktor najbrž.cakali se sedaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Da ni vse tako črnogledo. Malo sem zdrmal trgovca, avto je v kopru, v salon pride drugi teden. Potem moramo pa še nekak spelat prevzem, baje da ne smejo računa na fizično osebo izdajat. Moremo še pogruntat kako zadevo spelat.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Hočeš rečt, da tudi že naročena vozila ne smeš prevzeti kot fizična oseba, ker naj bi bili saloni zaprti? Kam bodo pa dali vsa ta vozila prodajalci? Nekaj se jih bo nabralo v teh tednih.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
sej bodo trgovine hitro odprli... ynos ti boš pa z prevzemom padel v 3. val, ti avta do junija ne boš dobil ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Tak sem babo zastopu. v glavnem, avto sem danes do kraja plačal, ona ga je iz kopra potegnila v salon, sedaj se bodo urejali homo papirji. Drug teden bo avto prštiman za prevzem. Ne vem, morda bomo daljinski prevzem naredili, dostava na dom kot pri pici. Teh 500 metrov mi ga lahk na avtovleki domov pršlepajo. Pravi pa da računa ne sme narediti na fzično osebo. Ne vem, malo čudno. Katerokoli robo v SLO lahko osebno v štacuni prevzameš po predhodnem naročilu. malo pa še kalkulirajo da bodo vse štacune skupaj z niimi pred božičom odprli, pa se jim potem ne da z temi stvarmi ukvarjat. V glavem, drug teden bo avto z urejenimi papirji v salonu, potem ga bomo pa nekak ven spravli.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.153
113
Hočeš rečt, da tudi že naročena vozila ne smeš prevzeti kot fizična oseba, ker naj bi bili saloni zaprti? Kam bodo pa dali vsa ta vozila prodajalci? Nekaj se jih bo nabralo v teh tednih.
Žal je tako. Pokasirajo kazen baje, če bi izdali avto na fizično osebo. Servisi pa lahko laufajo tudi za fizične osebe.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
v prvem valu smo čakal na odprtje trgovin, potem pa je takoj naslednji dan bila akcija...so noreli v salonu, ker so se hoteli avtov znebit...
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.345
146
63
37
Da ni vse tako črnogledo. Malo sem zdrmal trgovca, avto je v kopru, v salon pride drugi teden. Potem moramo pa še nekak spelat prevzem, baje da ne smejo računa na fizično osebo izdajat. Moremo še pogruntat kako zadevo spelat.
Daj prosim poročaj kako je šlo, ker sem na istem. Ta teden naj bi bil avto.

Pri meni se sicer še malo zakomplicira, ker bom dal "stari" avto v račun.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Ja zanimivo, glede na to, da lahko preko neta naročiš in (vsaj znotraj svoje občine) brez problema osebno prevzameš praktično vse od bureka do novoletne jelke in playstationa (če ga dobiš v teh časih :p).
 
  • Všeč mi je
Reactions: ynos

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Dvomom, da joka. Pač opis sranja. Zanimivo: malemu seveda vseeno, ker bo vozil drugega, domačega.

Maj in april iskal avto. Avto Celeje jih je imel v oglasu vsaj 20. Moj prodajalec vzel stvar v roke in jih ostalo samo 6. So v Celeji skrival ko kača noge.
Tale brača Meško sta pregnana.
Pasat je bil rok dobave december.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.153
113
Kaj pa preko spletne banke plačilo in dostava avta na dom? :D
Kako boš registriral brez računa?
Ni to kos elektronike, kjer nikogar nič ne briga.

Je pa to totalno butasto, če se mene vpraša. Na servis lahko pelješ, novega avtomobila pa ne moreš prevzeti. Ampak takle mamo.