SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Bi pa prej v akcijo stopili!
Pa ne za avto!
Priznanje, da je virus in da je nevarno! Izdali pravočasno ukrepe/navodila/priporočila! A ja, vi ste v bazen brez vode skakali!
No, pol se držite ukrepov sedaj! Ne, ne bomo mirno prenašal! Ja pol pa avto malo morgen. A ne, to pa ni v redu. Avto takoj!
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
butast in nesposoben je ceh avto industrije v tem primeru prodaje..podali bi rešitve kako bi se šli s prodajo avto v na nijz če bi dobro razmislili, bi nijz pozegnal in bi imeli odprto, case closed. Sicer mi je pa vseeno zanimivo da je taka sila avto kupit (pustmo zdaj tiste ki dejansko so brez avt ain ga rabijo, verjetno jih je malo)..
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.341
975
113
Celje
Obišči stran
Avto včeraj prišel v salon. Prevzema ne bo dokler ne odprejo trgovin. Pravijo da ne more fakturirat in računa izdat. Bedno. TV pa lahk dvigneš kjerkoli, kadarkoli.


Včeraj se se pogovarjal z znancem, ki dela v prodaji pri VW. Pravi, da naročena vozila, ki prihajajo sedaj normalno izdajajo. Težava nastopi pri lizingu, ker tisto pa ne morejo/smejo urediti. Če pa je avto plačan, ali pa je zadaj bančni kredit pa načeloma naj nebi bila težava.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

zakon

Guru
16. maj 2008
8.568
684
113
toti Maribor
Jaz sem meseca Maja vse naredil preko elektronske pošte. Račun so mi poslali na mail s tistim sem uredil zavarovanje in registracijo, dobil tablice in z njimi šel fizično po avto.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Spet pavšalne trditve.
Pejd v Hofer, pa jim povej, da si prišel po TV. In se čudi.
Ni to isto. Ne smejo prodajat v trgovinah. Če ga preko spleta naročiš tiga pa lahko domov dostavijo ali ga pa osebno prevzameš. Avto je bil naročen in zaaran ko so bili saloni odprti, plačan preko mobilne banke v ponedeljek, ne vidim razloga da ga ne moreš prevzeti.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Tukaj piše da se lahko prevzame. Naj ga pripravijo, homologirajo, potem gremo pa v akcijo.

 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
149
63
37
Avto včeraj prišel v salon. Prevzema ne bo dokler ne odprejo trgovin. Pravijo da ne more fakturirat in računa izdat. Bedno. TV pa lahk dvigneš kjerkoli, kadarkoli.
Hvala za info. Meni prodajalec ni nič pojamral, da se nebi dalo naredit prevzema. Je rekel da bodo uredili, da bo vse po reglcih. Bo se pa to odvijalo naslednji teden, lahko javim kako bo šlo.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
butast in nesposoben je ceh avto industrije v tem primeru prodaje..podali bi rešitve kako bi se šli s prodajo avto v na nijz če bi dobro razmislili, bi nijz pozegnal in bi imeli odprto, case closed. Sicer mi je pa vseeno zanimivo da je taka sila avto kupit (pustmo zdaj tiste ki dejansko so brez avt ain ga rabijo, verjetno jih je malo)..

Ja, seveda, ker se noben v industriji tega ni spomnil in ker nimajo odvetniških pisarn angažiranih ipd.
Probaj pri lizing hiši lizing/kredit sklenit. Ne gre. Banke pa lahko. Nelojalna konkurenca. Police v štacunah znajo zapovedat zapirat, če je na njih tehnika, tu se pa pokaže, kakšni bedaki so.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.703
2.345
113
Pomurje
Če lahko v lokalni Mercator tehniki kupim pralni stroj ni vrag da ne moreš avta.
Kot ste napisali račun na mail, plačilo prek banke, potrdilo o plačilu pustiš pri brezstični blagajni, pralni stroj pripeljejo na mesto brezstičnega prevzema, kjer naložiš in odpelješ. Isto velja za gradbeni les, deske, železo itd.

Res ne vidim težav pri brezstičnem prevzemu avta
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova

ksi

Fizikalc
23. avg 2007
160
68
28
Če lahko v lokalni Mercator tehniki kupim pralni stroj ni vrag da ne moreš avta.
Kot ste napisali račun na mail, plačilo prek banke, potrdilo o plačilu pustiš pri brezstični blagajni, pralni stroj pripeljejo na mesto brezstičnega prevzema, kjer naložiš in odpelješ. Isto velja za gradbeni les, deske, železo itd.

Res ne vidim težav pri brezstičnem prevzemu avta
Mogoče jim pa ni v interesu prodajat oz. dobavit letos
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
Če lahko v lokalni Mercator tehniki kupim pralni stroj ni vrag da ne moreš avta.
Kot ste napisali račun na mail, plačilo prek banke, potrdilo o plačilu pustiš pri brezstični blagajni, pralni stroj pripeljejo na mesto brezstičnega prevzema, kjer naložiš in odpelješ. Isto velja za gradbeni les, deske, železo itd.

Res ne vidim težav pri brezstičnem prevzemu avta
Na ta način sem včeraj kupil novoletno jelko. Oziroma naročil preko neta, plačal v 'zaprti' trgovini na blagajni - informacije.