SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Ja, ker zdaj vozim Toyoto Verso. Panateca se mi je zdela dober valute gor money. Ampak ko sem nabil opremo gor je cena šla na 35k, popustov pa niso dajali, ker je bil zunaj nov model,starega pa so tsi dsg odprodali. Pa sem šel potem na testno vožnjo s superbom in videl, da me nizek položaj sploh ne moti. In da za podoben denar dobim mnoogooo več avta. Parkirati bo težje v garazi, ampak če sosed parkira BMW 5 karavan,potem bom tudi jaz.

Ateca ali pa superb l&k je meni tako kot primerjati jabolka in hruške. Saj ne da je ateca slab avto, ampak je superb dvakrat več avta za ta denar (po udobju in prostoru pa trikrat več).
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Ja do marca enkrat mora biti. Od te korone mi bo ostalo tok starega dopusta (trenutno še 16 dni), da gremo takoj po koncu karanten na kak road trip po evropi. :cool: Moram odpreti temo za kakšne ideje.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.200
670
113
Ja, ker zdaj vozim Toyoto Verso. Panateca se mi je zdela dober valute gor money. Ampak ko sem nabil opremo gor je cena šla na 35k, popustov pa niso dajali, ker je bil zunaj nov model,starega pa so tsi dsg odprodali.

ynose: z vso opremo razen panorame in bočnih senzorjev trka. je 30k€. pa seveda dsg 150KM, star model. hmmm a nov model je tok dražji?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Evo. 35k. KAO POPUST če vzameš lizing na 30k. Ampak z obrestmi na lizing potem prideš nazaj na skoraj 35k. Kar je malo več kot me bo prišel Superb z obrestmi.
1605178226180.png
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
eh, tisto ceno na lizing dajo tudi na keš... pri enih moraš zagrozit, eni pa sami rečejo, da ti dajo za isti dnar, ko vidjo, da nočeš lizinga
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in afroC

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Kolikor poznam igija, on menja avte na nekaj let....
Razen če je sedaj spremenil filozofijo.

In ja, tudi jaz bi moral nekaj spesl naročiti, da bi pol leta čakal na avto.....načeloma nisem tako izbirčen....
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Fajn, le volan bi lahko dal trikraki, pa meni osebno je ta barva čista sivina, v živo dela krivico avtu saj je kot bi gledal sive komunistične bloke.
So fa fajn navili cene. Recimo 3 leta nazaj si dobil Passata 2.0tdi connect za 24.000 jurjev :). Itak oprema ni ista, ampak vseeno.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113
Barva je res bolje prikazana na YT... Ima pa take sorte siva še eno prednost: avto ne bo izgledal grozno, tudi če se ga obsedeno ne pere vsak vikend...
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.200
670
113
Temz je mal zasla, ampak odpiralec je ze nasel svojega limzinskega suva. Case closed.
 
  • Haha
Reactions: sad

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Ma sej ta VAG ga nekaj serje. Sek naroču polota TSI style za sina. Čakalna doba 4-6 mesecev plus neka izjava da se rok podaljša do 45 dni zaradi korone. Naroču sem ga 15.7. Se pravi dobava do konc februarja/začetek marca. Ko v jugi za Trabanta, katrco ali tasovca. Zdej si pa predstavljajte, da avto rabite za posel. Tragedija in avtomatsko greš k konkurenci. Mislu sem mu cliota vzet, bi ga v 14 dnevih dobil, ampak poba je še doma v 4. letniku, pa se je odloču do bo čakal, tačas pa enga od domačih avtov uporabljal. OK. sam priukus je grenki do amena.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Ma sej ta VAG ga nekaj serje. Sek naroču polota TSI style za sina. Čakalna doba 4-6 mesecev plus neka izjava da se rok podaljša do 45 dni zaradi korone. Naroču sem ga 15.7. Se pravi dobava do konc februarja/začetek marca. Ko v jugi za Trabanta, katrco ali tasovca. Zdej si pa predstavljajte, da avto rabite za posel. Tragedija in avtomatsko greš k konkurenci. Mislu sem mu cliota vzet, bi ga v 14 dnevih dobil, ampak poba je še doma v 4. letniku, pa se je odloču do bo čakal, tačas pa enga od domačih avtov uporabljal. OK. sam priukus je grenki do amena.
VAG ga serje? Ali ti serješ brez vzroka po spletu? Ker predvidevam, da nisi imel pištole na glavi, ko si to PODPISAL.
Če ti ni ustrezalo, bi se prodajalcu lepo zahvalil in mu rekel, da ga serjejo, ter šel h konkurenci po avto, ki ga dobiš baje takoj.
Ne pa, da sedaj pizdakaš za nekaj, kar ti je bilo kristalno jasno (ali pa bi moralo biti) ob podpisu pogodbe in na kar si prostovoljno pristal.
#snowflake