SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Lahko že zelo hitro, po par deset tisoč km, samo kako vem so to uredili. Precej verjetno je, da bo delalo ok. Za stare so imeli pa recall, kjer so menjali olje in na novo nastavili elektroniko. Glede na to, da imaš vsaj 4 (ali je 6) let jamstva, se jaz ne bi kaj dosti sekiral.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Davidoff

Bakiadler

Zelenc'
10. nov 2020
3
0
1
Samo vitara je pa res en majhen plastičen pičipoki. Potem pa že raje s-cross... Pa še ta je s top opremo daleč pod 30 jurji.
No ne morem se strinjati. Za 25k€ 4WD, avtomatik imam leto dni. zraven zimske s feltnami in 5 let garancije brez "KIA-inih" omejitev. Tehnično gledan preizkušene rešitve, sicer pa zastarela navigacija in asistenčni sistemi - množica plastičnih gumbov, zadnja vrata kot kamion ipd. Torej stvar odločitve. Za vse ki jih ne zanima fensi šmensi toplo priporočam - za ta denar. Tudi brezpotje in sneg sta že preizkušena - v redu. Servis pa - itak ni napak - razen (kot povsod) - nadgradnje elektronike so pa iz prejšnjega desetletja.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
No ne morem se strinjati. Za 25k€ 4WD, avtomatik imam leto dni. zraven zimske s feltnami in 5 let garancije brez "KIA-inih" omejitev. Tehnično gledan preizkušene rešitve, sicer pa zastarela navigacija in asistenčni sistemi - množica plastičnih gumbov, zadnja vrata kot kamion ipd. Torej stvar odločitve. Za vse ki jih ne zanima fensi šmensi toplo priporočam - za ta denar. Tudi brezpotje in sneg sta že preizkušena - v redu. Servis pa - itak ni napak - razen (kot povsod) - nadgradnje elektronike so pa iz prejšnjega desetletja.

brez zamere, ampak jaz nisem povsem dojel s čim se ne strinjaš in kaj pravzaprav sploh imaš
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
No ne morem se strinjati. Za 25k€ 4WD, avtomatik imam leto dni. zraven zimske s feltnami in 5 let garancije brez "KIA-inih" omejitev. Tehnično gledan preizkušene rešitve, sicer pa zastarela navigacija in asistenčni sistemi - množica plastičnih gumbov, zadnja vrata kot kamion ipd. Torej stvar odločitve. Za vse ki jih ne zanima fensi šmensi toplo priporočam - za ta denar. Tudi brezpotje in sneg sta že preizkušena - v redu. Servis pa - itak ni napak - razen (kot povsod) - nadgradnje elektronike so pa iz prejšnjega desetletja.

Če sem prav razumel, govoriš o vitari? Ta ima menda 3 leta garancije, in doplačilni 2 leti jamstva (lahko pa si dober pogajalec in so jih šenkali?). Ampak to je jamstvo, ne garancija :zmaga: