SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.195
113
Kaj ne testirajo tega pred masovno proizvodnjo? Sigurno testirajo. Ne vem pa kaj so kriteriji, da je še ok ali ne.

Tale je še zanimiva. Glej do konca.

Jaz bi rekel, da si niso vzeli časa in ponastavili delovanje ESPja za PHEV verzijo, ki zaradi drugačnega težišča seveda precej drugače reagira in posledično ESP ne uspe pravilno reagirat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.195
113
A zdaj je moose test tisto, kar se gleda, ko se "pametno" odloča?
Sedaj, ko ni več ''problem'' v barvah (so bile prej čisto malo preveč svetlega odtenka, za 1%), je moose test sedaj razlog, zakaj ne skeširamo v gotovini 40.000 jurjev za ta avto. Drugače bi bil že na dvorišču ves šajni, da se sosedje vžgejo od nevoščljivosti :).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Sedaj, ko ni več ''problem'' v barvah (so bile prej čisto malo preveč svetlega odtenka, za 1%), je moose test sedaj razlog, zakaj ne skeširamo v gotovini 40.000 jurjev za ta avto. Drugače bi bil že na dvorišču ves šajni, da se sosedje vžgejo od nevoščljivosti :).

Zakaj je treba biti zatežen skoz? Kaj maš od tega? Se ti ponovno opravičujem, ker v svoji temi debatiram o barvah avta, ki sem ga izbral za nakup. Očitno me je malo zaneslo od navdušenja, namreč prej sem vedno vozil 10+ let stare gare. In pa ker sem analitik po duši, rad pregledam vse. Ker pa nakupa nisem načrtoval, nisem bral ama nič o avtih zadnjih nekaj let. Niti tega dela foruma ne. Tako da hvala vsem za pomoč in nasvete.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.195
113
To se NI nanašalo direktno nate ;)...
Kolikor vem ti niti ne kupuješ PHEVa, a ne?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ynos

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.307
5.338
113
ynos
njega ne zanima ne barva, ne moose test. ne vem pa, kako je njegovo mnenje za obstoj (proti doplačilu ali nasploh) zadnjega brisalca. je še kaj, kar manjka - volan ali pa kej tacga?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.195
113
in rezultat je tu. edino, kar je izbranega, je barva.
Lool, crknil od smeha skoraj :).
ynos
njega ne zanima ne barva, ne moose test. ne vem pa, kako je njegovo mnenje za obstoj (proti doplačilu ali nasploh) zadnjega brisalca. je še kaj, kar manjka - volan ali pa kej tacga?
Moje mnenje o zadnjem brisalcu je pa takšno: BMK, če izgleda grdo, važno da bom jaz videl nazaj. In ja, sem imel avto brez zadnjega brisalca in nikoli več.
Izgleda sem navaden kmet, ne pa metroseksualec in so mi te debate o lepoti zadnjega brisalca popolnoma nerazumljive.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Tudi jaz si težko predstavljam brez brisalca. Sta mi pa dva prodajalca v škodi in dva lastnika superb sedana rekla, da ni potrebe na tem vozilu. Tako, da se nagibam k brez.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.195
113
No, se motita.
Ker dež in umazanija se še na nobenem nista sama spucala. In ko rikvercaš je sploh bomba, ko je še kamera usrana. Po možnosti ščije ko svinja, ti moraš pa ven, da vidiš, koliko še gre.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Js nimam teh problemov na arteonu (tudi na prejšnji 20 let stari bori nisem imel), med vožnjo je zadnje steklo suho. Kamera pa ni umazana, ker se skrije (sklepam, da na superbu tudi).
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.195
113
Js nimam teh problemov na arteonu (tudi na prejšnji 20 let stari bori nisem imel), med vožnjo je zadnje steklo suho. Kamera pa ni umazana, ker se skrije (sklepam, da na superbu tudi).
Na Superbu se ne skrije in se umaže. Ima pa čistilno šobo, ki naj bi jo očistila. Večinoma jo, se pa zgodi tudi, da ne.
Mi pa prosim razloži, kako je zadnje steklo suho, ko rikvercaš s hitrostjo 5km/h. Hvala.

Ker med vožnjo naprej je zadeva še približno sprejemljiva, ko si pa enkrat na mestu ali rikvercaš, si pa fertik.