stari pisker?

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.234
131
63
Celje
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
...zato tudi nimajo urejenega parkirišča, etc...

Kako to misliš? A bi morali na javnih parkiriščih okoli centra vsi lastniki lokalov v centru mesta imeti svoje parkirišče, da bi gostje vedeli, kje parkirat?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Smo potem zavili v Picikato...odlična zadeva, priporočam!

Ne..nisem se vpisal med tiste, ki so v 30min uspeli pojest XXL pizzo
wink-1.gif
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
545
25
28
hraše
Bil pred 10 dnevi. Parkiras lahko tudi zraven železniške postaje. Kratek sprehod do oštarije cc 5min. Hrana OK. Porcije dovolj velike, cena primerna. Postrežba pa slaba. Najprej pozabili na del pijače, nato pa sem ostal še brez novozelandca. Prijatelja ostala tudi brez solate, kljub 2x prošnji. Ko smo/so že vse pojedli, mi pa le prinese moj burger. No v pohvalo, pa so nas v opravičilo častili z eno rundo. Vzemite si čas to ni fastfood restavracija.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Smo potem zavili v Picikato...odlična zadeva, priporočam!

Ne..nisem se vpisal med tiste, ki so v 30min uspeli pojest XXL pizzo
wink-1.gif

kolk je to xxl, kakasna cena in zadeva okusna al kwa?


Pisker je pa samo za pohvalt, ce bi mel kej takega v LJ bi bile cene x2
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Pozabil sem slikat, pa sem mislil...ampak glede na napisano je bolj kot ne "navadna", le da ima duplo testo in cca 1.8kg skupne teže.

Navadna pica, navadne velikosti je sicer kar široka, pomoje blizu 40cm, ampak je hudo tanka, tako da dve navadni ne bi bil problem...ampak dve navadni nista 1.8kg tako da se raje nisem lotil tega podviga, se pa verjetno kdaj vrnem in spopadem s tem
smile-1.gif


Pri vhodu v to picerijo imajo "wall of fame" in so njem imena vseh, datumi in čas porabljen za pojest, katerim je to uspelo pod 30min. Mislim da je XXL pojedlo samo 4-5 ljudi, medtem ko recimo extra pekočo pa več kot 20...beležijo pa to od leta 2013...
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Velika pizza, premera okoli 35-40cm, ima od cca. 750g do 1000g odvisno od vrste in količine nadeva. Tako, da ja; 1,8kg sta dve pizzi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Aja, zanimivo, se mi ni zdela tako težka...to je potem za 3-4 big mace teža

Potem pa se je bom lažje lotil, pa tudi pretirano lačen nisem bil včeraj, tako da bo potrebno enkrat splanirat vse skupaj
smile-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ali pa 3 horse burgerje na primer, če poješ si tam tam s težo. Povprečna teža horse burgerja je 650g, vem, ker sem enkrat na njihovi FB strani ugotovil povprečno težo in dobil bon.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ja sam da je pizza testo ponavad se ne cist speceno pa bolj ostra moka in je pomojem tezje jest to kot horsovo bombico.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Malce je problem zaradi testa ja, če bi bilo meso bi bilo verjetno lažje..ker pač testo te napihne + žen si, itd...

Če ve kdo koliko tehta od mcdonaldsa big tasty bacon, potem lahko ocenim, če bo šla pica po grlu ali ne
wink-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Sicer pa pejt v bohinj v emo pa bos mel ornk velko pico za normalen cca 8eur denar pa se na nivoju je z okusom. Zatos em te spraseval kaksna je to xxl pica kir tista v emi kr je
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
666
7
18
bostjan.muha.cc
Bila s kolegom cca 1 mesec nazaj. Hrana ql, porcija kar ogromna, omaka (poprova) malo nepraktična ker je bil zrezek na vročem kamnu.
Je pa tako da če nisi hiter se steak še kar peče na kamnu. Sam sem imel medium in na koncu je bil že well done, ker sem bolj počasi jedel.

Še slikce:
https://www.dropbox.com/s/xmwwn8dqp98z3c4/2015-09-02%2015.40.39.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/epotgtqov4cxdo0/2015-09-02%2015.40.46.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/fa62x7tkc4okbsd/2015-09-02%2016.39.50.jpg?dl=0 (jaffa tortica)
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Pred časom sem jih lajkal na FB, slike so take da dol padeš. Tudi novozelnec in holesteroluša na odprti kuhni sta mi bla dobra.

pred cca. 1mescem sem pa šel v Cjel in sem šel jest.

Ura je bil cca. 16-17h polno je bilo nekje 1/3 gostilne, jedilni list je bil strgan, na določenih straneh je mankala folija.. nevem iz kje so ga potegnali.

na hamburger sva cakala 45min ... wtf?
jedu sm ne spovnem se točnega imena, neko žensko ime hamburgerja.. nič posebnega, za moje pojme sem jedu velik velik boljših, tud od punce ne spovnem se kerga je jedla ni bil nič posebnega. Suho meso, preliv in ostalo ni bilo nič posebnega... tudi pomfri ki ga dobiš zraven je bil mrzu.

Potem sva iz fore uzela še sladico, js sm jedu to jaffico, tud nič posebnega na sliki je za pojest v živo pa tk tk, tisto kar je zravn sledice, en dodatek mi je ful grenil.

Punca je jedla nek čokoladn mus ne spovnem se imena, morš čakat 20min da ga nardi... tud tu ni bilo nekega presežka...

skratka to je moje mnenje....
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Se strinjam, pisker je ena izmed bolj nahypanih stvari zadnji čas, razen če še dlje kot do mc donaldsa nisi prišel v lajfu.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Citat:
Uporabnik THEDuke pravi:
Pred časom sem jih lajkal na FB, slike so take da dol padeš. Tudi novozelnec in holesteroluša na odprti kuhni sta mi bla dobra.
pred cca. 1mescem sem pa šel v Cjel in sem šel jest.
Ura je bil cca. 16-17h polno je bilo nekje 1/3 gostilne, jedilni list je bil strgan, na določenih straneh je mankala folija.. nevem iz kje so ga potegnali.
na hamburger sva cakala 45min ... wtf?
jedu sm ne spovnem se točnega imena, neko žensko ime hamburgerja.. nič posebnega, za moje pojme sem jedu velik velik boljših, tud od punce ne spovnem se kerga je jedla ni bil nič posebnega. Suho meso, preliv in ostalo ni bilo nič posebnega... tudi pomfri ki ga dobiš zraven je bil mrzu.

Potem sva iz fore uzela še sladico, js sm jedu to jaffico, tud nič posebnega na sliki je za pojest v živo pa tk tk, tisto kar je zravn sledice, en dodatek mi je ful grenil.
Punca je jedla nek čokoladn mus ne spovnem se imena, morš čakat 20min da ga nardi... tud tu ni bilo nekega presežka...
skratka to je moje mnenje....

alzhajmer
confused-1.gif
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Kaj pol je za it al je bolj bogo ratalo? Kaj naj narocim? Kje majo pa dobre pice? Sem ravno v Celju..