Stara oblačila

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Jaz tudi, jaz tudi.
Kaj več?

Hm... zdaj, ko je korona, bo težko/nemogoče...
Recimo, v Bodoncih je bil sejem, pa je bila ena stojnica za zbiranje starih oblačil. Samo to je bilo pred korono...
Zvedla sva od kolega, ki ima žlahto v Prekmurju.
Tudi na vinski vigredi v Metliki je bila stojnica...
Drugače pa lokalne spletne strani - dogodki...
Zdaj zbiram, zlagam v vreče, v klet in čakam, da se bodo sejmi spet začeli. Potem pa na izlet, pa kaj videt, pojest, popit in oddat stara oblačila...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Sem zbiral in nesel v Sevnico. Mi zaprli pred nosem in ne vem, kaj je bilo s tistim.
Bi se pa fajn počutil, če bi na takem Prekmurskem sejmu - kamor zelo rad hodim - enemu iz mojih rok dal(!) mojo puhovko. NE PRODAL!
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Danes sem poskušal najti dva zabojnika v Lj na Rudniku in Štepanjskem, pa nobenega ni bilo tam. Na njihovem zemljevidu sta še kao tam, samo fizično pa jih ni.
A sploh še so postavljeni kje?
 
Nazadnje urejeno:

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113

Sodeluj pri recikliranju mode!

Vsako leto pristane na tone oblačil na odlagališčih za smeti, medtem ko bi lahko kar do 95 % teh materialov in oblačil ponovno uporabili.

Lahko pa nam pomagaš to spremeniti! Prinesi svoja stara oblačila ali oblačila, ki jih več ne potrebuješ, k nam in nam pomagaj pri recikliranju mode. Za vsako oddano vrečo z oblačili prejmeš bon za 15 % popust na poljubni kos oblačila.

Tvoja oblačila bodo poslana, skupaj z našo redno dostavno službo, v zbirni center, kjer bodo oblačila sortirana glede na kvaliteto. Cilj je vse ponovno uporabiti. Oblačila, ki so preveč poškodovana, da bi jih lahko ponovno uporabili, bodo reciklirana in tako predelana v surovine za nove izdelke.

Več informaciji lahko najdeš na spletni strani: www.hm.com/si/longlivefashion

Stara oblačila ali oblačila, ki jih več ne potrebuješ, lahko prineseš v naslednje trgovine v Sloveniji:
- Ljubljana, Šmartinska 152g
- Celje, Mariborska 100, City Center Interspar
- Maribor, Pobreška c. 18
- Nova Gorica, Cesta 25. junija 1A