Star cayenne

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.343
9.077
113
Od kje ideja, da se vse zjebe v roku 3 let? :sprasujemse:

Sam vprašam, ker sem po bolj kot ne neproblematičnem večletnem lastništvu ravno prebil to magično starost in me zanima kaj zdaj pričakovat :cheer:

to je ta fama, predvsem voznikov toyot in kij (opažam vsaj na alterju), ker moraš novo vzet da ima tiste 3-5 let garrancije, ker po izteku je vse samo za v jamo in prešo. Sreča, da je resnica zelo drugačna in imamo drugi dalje veselje. Oni pa dalje suh kruh in rižoto.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.343
9.077
113
aja? ne zenim si k srcu tvoje komentarje...me pa res zanima kako gledaš na to ko cigo vozi 3leta staro 7ko? Te ne briga, ali pa imaš pomisleke in hitro napišeš na alter.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Lej, ne vem, albanci, ki jih jaz gledam delajo 3x toliko kot janezi, pa ne jamrajo, brez ibercuga jih vidim samo ob nedeljah popoldne, pa še to ne vsako nedeljo. Nekateri od njih vozijo sedmice, tudi kakšen mb cl se najde. Nekako pa ne najdem skupne točke z njimi in tole temo in 15 let starim cayennom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in VAG

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.903
4.960
113
Tebi res vse škodi.
No, dej najdi mi fully loaded sedmico tri leta staro staro za tvojih 25 jurjev. Ker zanimivo, da ti kosovarji nimajo sedmic z volanom in štirimi kolesi ampak mit alles. In taki avti so novi po 150+ jurjev. Ampak ti vse veš in se tolažiš, kaki čefurji so, ker imajo zjahano sedmico za isti denar, kot ti tisto Toyoto. Kar je pa najhuje je pa to, da ti imaš zadevo na fafing, oni so pa keš ruknali na mizo. Kar tolaži se še naprej z zjahanimi premijci.
Pa še to: dva meseca nazaj sem videl, da je lokalni pekar nabavil čisto novo (tik pred faceliftom) sedmico, staro 1 leto. Ja, je skeširal 25 jurjev zanjo, v zmešani glavi ogota. In ta premijc s prevoženimi 40 jurji je itak le še za na odpad ali pa da stoji pred blokom, da lahko ogoti pametujejo nanj, kak so oni ''pametni'' in ''racionalni''. Kosovar se pa vmes vozi v popolnem luksuzu in z zadevami, ki jih bo Toyota imela tam čez ene 20 let noter ali pa še to ne.

Kupil je čisto novo sedmico staro eno leto.... Čaki malo a sem jaz nepismen al meni tukaj nekaj ne štima.

A je to ono, ko je Chuk Norris enkrat dvakrat prišel?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.343
9.077
113
aktuala je nova... a se bos zapenjal na vsako besedo? vejico? dajmo te.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Sem tudi jaz opazil ta stavek, nov avto star 1 leto, ampak nisem nic pripomnil, ker se mi ni dalo prerekat.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Nov je samo iz salona, 1 leto star pac ni nov. 1 leto star je lahko bil ze totalka, bil poplavljen, ima lahko ze 150.000km...itd, nov tega nima. Zato nov ni enako 1 leto staremu.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ma to si vzel iz konteksta, fovsija je za 20k take kripce, za tegale res vsak ve da je izredno star in zjahan, novejsi za 15keur je pa ze soliden lahko vizuelno...

Meni je dost vseeno, ce bi kupil 3 leta staro sedmico za 30-40 mi pa zaradi fovsije ne bi blo prijetno. Ce bi bil sam ali privatnik bi zanalasc to kupil.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.084
854
113
aktuala je nova... a se bos zapenjal na vsako besedo? vejico? dajmo te.

Valda, da se bom zapenal za vsako vejco. Pis tako kot je treba. In leto staro je pac leto staro. Pa slikaj kakor ces.

Nov je samo iz salona, 1 leto star pac ni nov. 1 leto star je lahko bil ze totalka, bil poplavljen, ima lahko ze 150.000km...itd, nov tega nima. Zato nov ni enako 1 leto staremu.

To so te novodobne prodajne fore, hehe :)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.271
5.823
113
pri taščici
Jeba, jaz sem pa mislil da sem kupil nov avto. Pa sedaj vidim da ga nisem, ker ni bil nikdar v salonu. Imel je kljub temu samo 12km.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Nisi kupil novega...ce je imel ze 12km, je roko na srce rabljen, saj jih je nekdo moral naklepat.. :evil:
Mojga sm tud kupu rablenega...imel je celo 1km. Ma sej sm dubu popust, tko, da nej jim bo :jok:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
rabljen suv kupiš samo, če imaš prostor in čas kjer boš šraufal sam. vse ostalo je metanje denarja skozi okno in mazanje ritke z lubrikantom, ker te vsak nategne pri bilokakšnem servisu. če kupuješ suv kupi novega pa magar low budget, več se boš vozil kot rihtal.. starih jajc se pa itak ne rešiš drugače kakor na dinos/razgradnjo.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Prostor rabi, da ga bo na koncu lahko po delih prodajal. Ne bo pa na zgubi, ker deli gredo za med.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Kupil je čisto novo sedmico staro eno leto.... Čaki malo a sem jaz nepismen al meni tukaj nekaj ne štima.

A je to ono, ko je Chuk Norris enkrat dvakrat prišel?
To je to, ko Alteraši ne razumete več normalnega jezika.
Nisem napisal, da je kupil nov avto, ampak eno leto star (in to je bilo zelo jasno napisano), je pa kupil čisto novo generacijo sedmice, evo beri: https://en.m.wikipedia.org/wiki/BMW_7_Series
Ampak to v glavo omejeni ne razumete —-) velja tudi za vse pametnjakoviče, ki so se “pametno” navezali na tvoj komentar in dokazali svojo inteligenco. Bedaki, ki ste tako dobri in nad vsemi, da normalne komunikacije ne razumete več in s svojimi komentarji lepo pokažete svoj intelektualni domet.