Star cayenne

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ajde, ena zgodbica za petek, delno povezana s Cayennom, komur se da brat:
pred leti stojim v vrsti za plačilo na eni Petrol pumpi v LJ, pred mano zapečen, nekako nabildan tip, starost od oka ene 35 let. Plačuje za gorivo, seveda s tavijoličnim. V tistem pride zraven uslužbenec Petrola, tisti študent, ki peče burgerje. In ta študent nabildanemu tipu: " Ej, zadnjič s prijateljem nista plačala burgerjev, a veš, par dni nazaj". Nabildani se najprej dela, da ga ni slišal in gleda stran, študent je kar vztrajen. Po kakšni minuti ali dveh mu nabildani pribije, da ga je študent zamenjal z nekom drugim. Potem mu študent reče nazaj: "Ne, se te spomnim, še pohvalil si burger, da je bil res dober. Ampak sej ni panike, sem že sam plačal iz svojega žepa, samo tolk da veš."
Nabildani ne ve več kako bi se izmotal (v vrsti za njim nas je bilo še ene 5), totalno znori kaj mu študent teži in od vrnjene vijolice dobesedno fuk.ne 20 evrov na pult kao "tukaj imaš pa nehaj težit in me spravljat v zadrego". Dejansko pa je izgledalo nekako tako, da ga bo kljub belemu dnevu, prisotnim in kameram navkljub ravnokar potegnil čez pult in mu jih naložil okol kepe.
Kako se je potem končalo ne vem, ker sem vmes plačal svoje gorivo in odšel.

Uganete kateri avto je vozil nabildani?
Črnega Cayenna (če me spomin ne vara, je bila celo verzija GTS).
Recimo, da je bil takrat še vreden okrog 30 k €, mogoče 5 gor ali dol.

Nisem dajal nobenih sodb, samo zgodba iz prve roke.

A ti jaz povem eno zgobico še za soboto nedeljo pa vse to petka? Udeleženi so Subaru Legacy, Ford Fiesta, Maserati Quattroporte ter Kia Ceed? Saj bi ampak ne vidim smisla in nauka teh zgodb, ne vem kaj bi naj z vsemi temi zgodbami sporočal? :) Skratka osebno plačujem hamburgerje okoli in če bi si lahko privoščil bi zagotovo razmislil o novi Panameri, se je ravno 20min nazaj peljala za pred menoj po AC.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
No evo, v takih znamkah pa ponavadi ne sedi naduvanec, razen, ce je sposojen. Ker tisti, ki imajo res veliko pod palcem so dalec od tipicnega voznika voznika nemskih kol.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Tukaj je jasno, da se ne išče mejnika v litrazi. Če za 200L dobiš kafe, ne moreš za 20€ kot ponavadi tankajo taki pacienti (seveda ne zaradi manjka denarja ampak da se večkrat lahko na ogled dajo) dobiti dveh burgerjev. Ti se "dobijo" na značko najbrž. Pa spet ne na mercedes ker vsak ta drug kamionar dobi samo kafe pa je značka pa se 200L goriva.