Star cayenne

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kaj je potem premijskega pri teh kantah, ki so nove 100k, ce se vse zjeba v roku 3 let?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Par let stare premijske kante se prodajajo za tretjino cene novih. Kar je bilo novo 75 jurjev, gre 3 leta staro za 25.
Bogatuni si kupijo nove, ne glede na izgubo vrednosti, pametni se držijo stran vsega dragega premijskega, kar nima več garancije, ostane raja, ki misli, da je zmagala, če vzame za tretjino cene. Potem pa je na kruhu in vodi, ko pride prva okvara. Ki pri teh kantah pride kmalu. :)
Tebi res vse škodi.
No, dej najdi mi fully loaded sedmico tri leta staro staro za tvojih 25 jurjev. Ker zanimivo, da ti kosovarji nimajo sedmic z volanom in štirimi kolesi ampak mit alles. In taki avti so novi po 150+ jurjev. Ampak ti vse veš in se tolažiš, kaki čefurji so, ker imajo zjahano sedmico za isti denar, kot ti tisto Toyoto. Kar je pa najhuje je pa to, da ti imaš zadevo na fafing, oni so pa keš ruknali na mizo. Kar tolaži se še naprej z zjahanimi premijci.
Pa še to: dva meseca nazaj sem videl, da je lokalni pekar nabavil čisto novo (tik pred faceliftom) sedmico, staro 1 leto. Ja, je skeširal 25 jurjev zanjo, v zmešani glavi ogota. In ta premijc s prevoženimi 40 jurji je itak le še za na odpad ali pa da stoji pred blokom, da lahko ogoti pametujejo nanj, kak so oni ''pametni'' in ''racionalni''. Kosovar se pa vmes vozi v popolnem luksuzu in z zadevami, ki jih bo Toyota imela tam čez ene 20 let noter ali pa še to ne.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Kaj je potem premijskega pri teh kantah, ki so nove 100k, ce se vse zjeba v roku 3 let?

Od kje ideja, da se vse zjebe v roku 3 let? :sprasujemse:

Sam vprašam, ker sem po bolj kot ne neproblematičnem večletnem lastništvu ravno prebil to magično starost in me zanima kaj zdaj pričakovat :cheer:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Tema je drugače o 15 let starem cayennu za 6k. Teh albanci ne vozijo. In hvala sajkeku da je temo spet speljal na premium in fovšijo. :bruh:
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
za odpiralca teme, da ne bo samo vaših nebuloz bral.

pa še nekaj bolj svežega iz vw ekvivalenta


seveda bojo pa znali alter znalci povedat, da touareg niti na pločnik ne pride.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in BornSkeptic

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
nisem čist vsega gledal ampak hoovie je mel cca 1k+ v prvem letu izrednih popravil. še precej solidno zanj