Stalno prebivališče?

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Lastniki najraje naredijo tako, da najemnika niti začasno ne prijavijo, ampak je na črno not in plačuje najemnino na roke.Če pride do problemov, pa pride 5 goril in ga izselijo.Potem pa naj dokazuje, da je bil not in da so ga na silo ven vrgli.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Pri takem zakonu se ne čudim več situacijam
crazy1.gif
 
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Lastniki najraje naredijo tako, da najemnika niti začasno ne prijavijo, ampak je na črno not in plačuje najemnino na roke.Če pride do problemov, pa pride 5 goril in ga izselijo.Potem pa naj dokazuje, da je bil not in da so ga na silo ven vrgli.

No sej o tem govorim. Jaz prodam svojo hišo, kjer sem imel stalno prebivališče in je ni več opice da bi me kje prijavila za stalno. Moram biti prijavljen v svoji hiši, ki ni več moja, pa če se novi lastnik strinja ali ne. Če mu uspe najti novo stalno prebivališče zame - super, če pa ne se pa lahko sladko jebe.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ampak recimo primer, ki si ga navedel...človek proda, načeloma sploh ne paše več na tist naslov. Tam, kjer je najemnik, mu nočejo dat soglasja za stalno, niti začasno bivališče. In če bi se on lahko kar odjavil s stalnega bivališča, brez prijave novega, bi bil tako rekoč izbrisani
grin1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Točno tako, ampak lastniki tega ne delajo radi, ker če pride do frke, potem ne morejo folka spravt s svojega naslova.
Hebemu, dobro da vem.
confused-1.gif


Kje imajo pa brezdomci stalno prebivališče?
confused-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Znanka je pred več kot 10 leti dala enemu odvetniku stanovanje v najem, po letu ali dveh ni hotela podaljšati pogodbe z njim in hotela da gre, še do danes ni šel, kljub temu da je lani tudi na sodišču dosegla da se ded more izseliti. Skoraj ne morem da verjamem
bonk.gif
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.661
501
113
41
povsod malo
Če nimaš kje prebivati ti stalno bivališče napiše socialna služba in kao živiš pri njih amapk v resnici ne; pri njih imaš samo naslov, da pride pošta in podobno.
Njih pa skoraj ne briga ali živiš pod mostom v kartonasti škatli stalno bivališče imaš.
Druga opcija so pa socialna stanovanja teh naj bi vsaka občina imela za 5% prebivalcev.

Ne dam pa za nič zgoraj napisanega roke v ogenj.