Štajerska vojska

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Kaj mutis zdaj, vprasal sem ali zdaj, ko je jansa, nismo nic zatirani? Ce je ze ultraboss komplet represivnega organa...

Jaz vardist? Haha ne me jebat. Clovek se vprasat nic ne sme, pa je ze negativec. Tak je to v nasi levi komunisticni drzavi.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Med vojno!

Če se začnejo neke vaške milice pojavljati v mirnodobnem času, jih je pa treba po hitrem postopku prizemljiti.
Ne da vardo zagovarjam, ker se ne znajo obnasat pa to, ampak ce ti tuja nacija vdira na tvoje ozemlje, lih ni mirnodobni cas, ne? Ajde ni lih vojna, ampak... vlada pa gleda ko bivsi zupan vijolcni...
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Kaj mutis zdaj, vprasal sem ali zdaj, ko je jansa, nismo nic zatirani? Ce je ze ultraboss komplet represivnega organa...

Jaz vardist? Haha ne me jebat. Clovek se vprasat nic ne sme, pa je ze negativec. Tak je to v nasi levi komunisticni drzavi.
hej.... a ne veš še, da je Janez na oblasti? Od kdaj je on levi komunist ;) (če spregledamo da je enkrat res bil)
 

superfly

Majstr
12. feb 2008
921
290
63
Denis

Torej ne razumeš napisanega. Naj pojasnim. Če Velikemu vodji vardisti ne bi ustrezal, bi jih po tem incidentu dal pozapret, jih zatrl v kali. Pa jih ni, ker NE spadajo v skupino, ki jih bi JJ zatiral. Ko so vardaši zaslišal policiste ... naj ponovim ... vardaši zaslišal policiste (in ne obratno), notranji minister Hojs ni niti trznil. Je pa napovedoval kazenske ovadbe zoper mirne protestnike. Zanimivo, ane?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Ne, huje je to, da neki zamaskiranci vdirajo na policijske postaje itd, minister Hojs se pa ukvarja s policistom ki se je z obcanom slikal.

Kokr mi je desna opcija blizu so s tem Hojsom zadevo zavozili v 3PM. Pa nobena leva vlada ni takih podkvalificiranih kadrov nastavila kot si je to privoscila ta v tej rundi.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
Točno. S policistom bi se morala ukvarjati zdravstveni inšpektorat. Ko pa je tam kaznovan, pa se v policiji odloči kako in kaj z njim. Mar ne? Saj so menda zakoni zato, da jih najprej spoštujejo uniformirane osebe vsaj v času, ko so v uniformi. Tako da se mi tisti policist nič ne smili. Če mu ni kaj všeč, verjetno ve, kako se da odpoved.
Tako kot vsi v realnem sektorju to vemo, če se s čim ne strinjamo.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Ja. Ker je dejansko zgledala kot neka rekreacija dedov, da pac ne slonijo za sanki po sihtu. Se pa eni zgleda tega bojijo in mi ni jasno zakaj. Ne bojijo se pa rezima. To pa
Denis

Torej ne razumeš napisanega. Naj pojasnim. Če Velikemu vodji vardisti ne bi ustrezal, bi jih po tem incidentu dal pozapret, jih zatrl v kali. Pa jih ni, ker NE spadajo v skupino, ki jih bi JJ zatiral. Ko so vardaši zaslišal policiste ... naj ponovim ... vardaši zaslišal policiste (in ne obratno), notranji minister Hojs ni niti trznil. Je pa napovedoval kazenske ovadbe zoper mirne protestnike. Zanimivo, ane?
No ja...njemu so grozili s smrtjo pa nic... kaj mora on poklicat hojsa pa rect, daj poklici ti nekaj ljudi pa dajte prijavo al kako...?
Policisti so tu bli cisto smesni. Ce bi poklicali nekoga, bi pokazali, da varda ne sme tega pocet, zdaj pa qrac...razen ce zdaj spisejo ovadbe.
Mirne protestnike...vceraj kazalo table ubi itd...pa onega starega "treba ubt pizdomater ubt"...
Kdaj ti bo jasno, da levi protestniki niso nikoli mirni?
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Ne da vardo zagovarjam, ker se ne znajo obnasat pa to, ampak ce ti tuja nacija vdira na tvoje ozemlje, lih ni mirnodobni cas, ne? Ajde ni lih vojna, ampak... vlada pa gleda ko bivsi zupan vijolcni...

Ne, ni vojno stanje, če ti 'tuja nacija vdira na tvoje ozemlje', ker to pač 'tuje nacije' počnejo že odkar je bila na zemlji postavljena prva ograja.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Točno. S policistom bi se morala ukvarjati zdravstveni inšpektorat. Ko pa je tam kaznovan, pa se v policiji odloči kako in kaj z njim. Mar ne? Saj so menda zakoni zato, da jih najprej spoštujejo uniformirane osebe vsaj v času, ko so v uniformi. Tako da se mi tisti policist nič ne smili. Če mu ni kaj všeč, verjetno ve, kako se da odpoved.
Tako kot vsi v realnem sektorju to vemo, če se s čim ne strinjamo.
Zaradi takega razmisljanja smo tok zabaceni kot smo in imamo najbolj brezzob kaznovalni sistem. Namrec kaznoval bi tudi staro mamo ki gre cez cesto v prazni ulici, ker pa kaznujemo vsepovprek so pa kazni nizke.

policist je tega protestnika ujel da ni padel z biciklom. Dotaknil se ga je. A zdej bi ga pa ti kaznoval ker se je slikal. Ce bi se pa s tvojim smrkavcem slikal ko bi sel mimo vrtca bi blo pa ok.

ma dej k s takimi budalastinami meces slabo luc na vse k ne podpirajo protestov.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
Zaradi takega razmisljanja smo tok zabaceni kot smo in imamo najbolj brezzob kaznovalni sistem. Namrec kaznoval bi tudi staro mamo ki gre cez cesto v prazni ulici, ker pa kaznujemo vsepovprek so pa kazni nizke.
Daj ne delaj se pametnega. Vsak, ki ima kaj izkušenj s policijo ve, da če jih kličeš, bodo prišli in poskušali nekomu uturiti kazen.
Letos je otrok padel s kolesom. V bolnici je sama sestra položila v usta: "na dvorišču si se peljal in si padel". Ker sicer bi morala narediti prijavo in fasali bi kazen, ko bi se policisti primajali. Vem za konkretnega odraslega ,ki je po padcu s kolesom zaradi luknje na cesti šel v bolnico in se narobe izrazil, da je za tolažbo dobil kazen zaradi "neprilagojene hitrosti". To sem ti pa že tako pisal, da so prišli krajo "preiskovat" dva tedna po prijavi. Za statistiko.
Tu se je policist sam izpostavil in ni upošteval razdalje med osebami, ki niso iz istega gospodinjstva. To je policija tiste dni kontrolirala. Zakaj točno ga ne bi kaznovali? Ostale smrtnika pa bi... Še v službi je bil, ko bi naj bil za zgled.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Tu se je policist sam izpostavil in ni upošteval razdalje med osebami, ki niso iz istega gospodinjstva. To je policija tiste dni kontrolirala. Zakaj točno ga ne bi kaznovali? Ostale smrtnika pa bi... Še v službi je bil, ko bi naj bil za zgled.
daj, ne kvasaj. A tistega na posnetku bi tudi morali vklepati z dveh metrov? :nigladek:
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.089
3.033
113
daj, ne kvasaj. A tistega na posnetku bi tudi morali vklepati z dveh metrov? :nigladek:
Tako nekako:
1589994516261.png