Štajerska vojska

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

sass

Guru
1. sep 2007
5.108
752
113
članek govori o tem, kako je policija nekomu pokvarila božič. tudi jaz bi imel pokvarjen božič, če bi mi zaplenili neprijavljeno orožje ter vrečko petard, ki jih je žena nabavila za mojega mladoletnega sina.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.001
3.750
113
Ljubljana
hmpg.net
Kako bi šele mene prizadeli, če bi mi zaplenili vreč(k)o kokaina, ki jo šparam za novo leto, da bomo mi starci lahko zdržali do jutra, in kilo trave, da se bomo potem spustili dol.

Aja, je prepovedano to imeti doma?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.701
3.582
113
Lahko tudi z rabljenim motornim oljem. Sam v tem primeru moraš še pisano gledat.

Kakorkoli, ne poznam osebno tega kmeta pri katerem so bili, poznam pa precej drugih in nihče od njih v takem primeru ne bi klical policije, ampak zadevo rešil ročno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

B81

22. jul 2007
34.588
9.028
113
Imeli so hišno preiskavo, ker so sumili, da ima doma spravljeno neprijavljeno orožje.
Našli so ga.

Kdo ima sedaj problem?
Policija, ki je (očitno upravičeno) naredila hišno preiskavo?
"Varuh meje", ki je imel nedovoljeno orožje doma?
Kaj hoče Nov24 s tem člankom pravzprav?
Kako so pa to sumili? Zgleda, da jim dobro sledijo :) mislim kako se jih rezim boji, ne mores verjet.
Sicer so kazni ka posest orozja prav smesne, neki euri pa to...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey
I

Izbrisan uporabnik #9334

Nič bat, čisto vsak ki je star danes čez 60 let, ima nek tandžar nekje. Pa papirji gor ali pa dol.
Če si mlajši - nič bat. Počakej da boš preko 60. To je fiziološka potreba na balkanu.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.001
3.750
113
Ljubljana
hmpg.net
Kako so pa to sumili? Zgleda, da jim dobro sledijo :) mislim kako se jih rezim boji, ne mores verjet
Pa ni jim treba slediti, preberejo njihove izjave, pa ga grejo iskat:
Na vprašanje, ali je strelno orožje, ki ga imajo pripadniki enote, pridobljeno zakonito, je odgovoril: "V zgodovini je bila vedno osnovna stvar svobodnega človeka, da ima vsak pravico do nošenja ali uporabe orožja. Če mu kdo to pravico omejuje, pomeni, da ni svoboden. Po stari pravdi imamo to pravico tudi mi."
 

B81

22. jul 2007
34.588
9.028
113
Pa ni jim treba slediti, preberejo njihove izjave, pa ga grejo iskat:
Na vprašanje, ali je strelno orožje, ki ga imajo pripadniki enote, pridobljeno zakonito, je odgovoril: "V zgodovini je bila vedno osnovna stvar svobodnega človeka, da ima vsak pravico do nošenja ali uporabe orožja. Če mu kdo to pravico omejuje, pomeni, da ni svoboden. Po stari pravdi imamo to pravico tudi mi."
A tako. Nismo lih v zda :)

Nič bat, čisto vsak ki je star danes čez 60 let, ima nek tandžar nekje. Pa papirji gor ali pa dol.
Če si mlajši - nič bat. Počakej da boš preko 60. To je fiziološka potreba na balkanu.
Upam da to ni res....
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Oh, je. Kar našega Johana poglej, biba se je povesila, sedaj zadeve ureja s tisto kljukasto drenovo palico, ki jo mora vlačiti s seboj, ko so tačke že bolj tako - tako.

Spada k odraščanju, tja do stotega leta. Potem si pa že malce bolj odrastel. Amerikanci so pa itak svetovni prvaki, čudno da se še niso iztrebili. :zavijazocmi:
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.494
3.097
113
Lej ti to. Skrajni levičarji limajo Nova24 na Alter :fredi::aplauz::valjamse:Sploh ni potem čudno da je najbolj bran cajtng:evil:
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.497
5.488
113
Na Nova24 niso napisali vsega:

34f729f451_62364842.jpg



Skupaj so tako zasegli 129 kosov prepovedanih pirotehničnih izdelkov (petard) različnih proizvajalcev oziroma blagovnih znamk (Megatron, Topovski udar, Nato, Velika Mega, Magnum in podobno). "Ker gre za prepovedane petarde, bodo zoper 37-letnico uvedli postopek o prekršku zaradi kršitve 1. odstavka 48. člena zakona o eksplozivih in pirotehničnih izdelkih," pojasnjuje Robert Perc s PU Novo mesto.

Pri hišni preiskavi so zasegli še pištolo in brzostrelko z dvema nabojnikoma z naboji ter več kot 350 nabojev različnih kalibrov (za avtomatsko in polavtomatsko orožje). Odkrili so tudi prirejen prostor za gojenje konoplje in zasegli 22 rastlin konoplje, skupaj z opremo (laboratorij). Zaseženo konopljo so poslali v analizo na nacionalni forenzični laboratorij.

37-letnici so metliški policisti sicer nekaj dni prej, 17. decembra, v večernih urah že zasegli 1401 kos prepovedanih pirotehničnih izdelkov – petard. 37-letnico so policisti kontrolirali med opravljanjem nalog varovanja državne meje v bližini Rosalnic. Zaradi kršitve zakona o eksplozivih in pirotehničnih izdelkih so že takrat zoper njo uvedli postopek o prekršku.
 

B81

22. jul 2007
34.588
9.028
113
Haha petarde, pa kdo danes dila petarde j3bote? :) skatla je koliko?
Tole sta bila "vardasa"?
 
Nazadnje urejeno: