Športna ura

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Torej katero športno uro (univerzalno):
- barometer za višino
- pas za srčni utrip (merjenje na zapestju ne odgovarja)
- senzor za hitrost kolesa (pričakuje se, da podpira enostavno izbiro med več shranjenimi kolesi)
- enostaven prenos logiranja na PC
- dobra baterija in robustna izdelava !!! mora delat od krepkega minusa, do slane vode

ni nujno, bonus;
- prikaz kdo kliče (za android)
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
382
123
43
Garmin instinct 2 bo kar dobra izbira. Še vedno imam fenix 3 in po šestih letih še vedno ne vidim razlogov menjave. Dobim vse podatke, ki jih rabim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: uuuu123

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Hvala za nasvete.
Garmin Instinct 2
Garmin Fenix
Polar Grit X

Uporablja kdo katerega? Kaj ga najbolj moti?
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
382
123
43
F3 imam na roki vsak dan od prvega dneva nakupa in nobenih problemov. 2x sem menjal pašček, ker je počil pri luknji, to je pa to.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Fenix 5 plus pri meni deluje po 3 letih kot prvi dan. Brez polnjenja zdrži 2 dnevni pohod, kjer sem imel vklopljen GPS, dodatni pas preko prsnega koša, pohod je trajal cca 11 ur dnevno. Dodatne pase sem naročil pri Kitajcih...
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
vau, za enduro 2 sploh nisem vedel. gledal sem samo na hudaura, kjer ga pa nimajo v ponudbi in sem zato spregledal. sem do zdaj mislil da bom vzel feniksa, zdaj pa mi je enduro2 bolj všeč.
hvala za tole
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
Kaj pa pravite za uro Huawei Watch GT 3 Pro? Ura mi je všeč, tako po dizajnu, kot po tem, da ni prevelika in tudi po precej dobri avtonomiji baterije. Ampak nevem kakšne so kaj praktične izkušnje uporabnikov.
Zraven vzdržljive baterije, mi je pomebno tudi, da ima soliden HR senzor, saj bi jo uporabljal za občasen tek in analizo spanja. Za kolo imam itak edge 530.
Vem na primer, da se ne sinhronizira s Stravo, ampak ali je vsaj možno izvoziti .gpx?
Če si jo kdo lasti, naj malo poda mnenje o tej uri.