Spet....pa ne no

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Pa kaj vam ni jasno? Človek pozna punco samo na videz. A zdej moreš it pa na vsak pogreb od človeka, katerega poznaš smao na videz, tistega ki pa je pokojni pa sploh ne poznaš. Pa dej ne serite s takami, potem lahko celo življenje hodiš samo na pogrebe. Nič čudnega, da pride vsaka mamca potem na pogreb. Pogreb je za moje pojme bolj družinska zadeva in nočem da hodjo potem na pogreb ljudje, katerega sem 1x videl pri mesarju in rekel 2 besedi.

Pa tisti, ki govorite o nekih ramah. Jest nočem rame od človeka, ki sem ga poznam samo na videz. Za to so bližnji, ne pa neki poznanci, ki jih poznaš na videz.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Kaj naj ti rečem - ko te bo žvajznilo, boš že v nulo dojel vsebino vseh teh t.i. "klišejskih pogovorov".
Do takrat pa ni panike - sej gre za tvoje kolege, prijatelje,... in spoštovanje do njih tudi tako, da si z njimi v žalosti, ne samo v veselju in flancanju "globokih" misli, kot na primer "kako je dobra una pi.čka, ki sedi ob šanku".

Meni osebno je pa res popolnoma vseeno, ali ti prijatelje imaš ali ne.

pa daj no zakaj vedno v neke ekstreme vlečeš...
tema pogovora je PUNCA ki jo pozna samo NA VIDEZ
se pravi da jo sreča max 1 krat na mesec in reče samo "zdravo"

o tem se pogovarjamo in ne o bližnjih prijateljih ok?
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik tinekr pravi:
Ne se nene čisto strinjam. Čez ene stvari moraš it. Ker pol boš vedno zatrokiro pri takih zadevah, ki ti niso lih po godu in se boš izogibal. Na tak način pol vse rešuješ v lajfu.

če ti na tak način rešuješ vse zadeve je to tvoj problem....

jaz na tak način rešujem samo smrti in nepotrebna srečanja z žalujočimi....

mislim da me še dovolj čaka v prihodnosti glede žalovanja (mama, foter) ne rabim se zdaj vsako leto zaradi
določenih oseb ki jih na videz poznam nekaj obremenjevat...

Ne ni res, da gre samo za to.
smile-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
hysterical-1.gif


ja pa seveda
bonk.gif


p.s.: rajši mi pijačo enkrat plačaj ko pridem na kebab
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
No jaz nisem recimo babice od kolega poznal pa sem mu šel vseeno sožalje izrečti. Pač spoštovanje pa to. Če pa ne poznaš niti umrlega niti svojcev preveč dobro pa se meni tudi zdi brezveze svetit tam.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
hodim v Cheersa.... pa to je skoraj pri tebi... nič se zaj neja vun motaj !
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
jao! kako si pa ti to povedala?

a je tiste dve besedi kr tko izrečt??? če je teb to rutina, men ni! in mi je problem rečt nekomu sožalje, pa roko stisnt pa mu v oči pogledat, ko vidiš kako hudo mu je (že brez tebe) in z vsakim stiskom roke mu je bolj hudo... in zato se jest ne bom udeleževal več pogrebov!


neumna si ti, če ti je tok simpl izrečt "moje sožalje"?!

Jst še na svoj pogreb ne bi šel če ne bi blo glih treba...
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
dekca; sej si isto povedal kot una gor! "men's got to do what men's got to do"...

Ðizs Krajst! men's pomeni moško (men's toilet), prav je "A man's got to do.........."

Nisem si mislil da me bojo slovnične motile ampak tole se je pa prevečkrat ponovilo
grin1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
jah je bil copy-paste od tistega, k je prvi uporabu to (kavboj)...

verjetno bi pa jest isto napisal, če bi sam pisal!
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.358
9.778
113
kod Džej-Zija
ksz

Zanimivo je videti, kako je treba smrt in trpljenje v današnji družbi eliminirati iz vsakdanjika. Pa kako si je treba oči zatiskati, da to čaka vsakega izmed nas. Začne se že takrat, ko otroku umre domača živalca. Da bi mu "prihranili" trpljenje, potem starši manipulirajo z njim in ga prikrajšajo za resnico. Potem pa vedno sledi šok, ko otroci dojamejo, da ni nič večnega, tudi življenje ne.

Ko pa utrpijo kakšno resnično izgubo, recimo katerega od svojih bližnjih, se pa enostavno niso sposobni soočiti s tem. Zaradi tega pa lahko nosijo posledice celo življenje.

Zato res, bognedaj, da bi kdo pokazal kakšno sočutje in malo empatije. Očitno je preveč pričakovati kaj takega.
crazy1.gif

Tako, da se le zapirajte v svoje vatirane utice in upajte, da vas v življenju ne doleti nič podobnega.
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Ja vidim, da eni zastopite kaj sem pisal oz kje je keč vsega skupaj! Eni/ene "babe" pa so pač sitne in potem kr nekaj z njihovimi moralnimi načeli pa kr neke ..........blabla!

Eni pač podležejo pritisku družbe (naivneži)!!!
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
pa saj si ga prej tudi mela.....
pa saj ne rabiš hodit
ti samo pijačo plačaj
grin1.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
A ti pa iščeš mamico, ki bi ti pijačke, pa kebape plačevala al kaj ...opaa
cheer.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
ehehe.... jaz mam za kebak skoraj vsaki vikend
smile-1.gif


no... mogoče pa se kdaj srečamo tam
grin1.gif