Spet....pa ne no

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Ravno so pri nas neki znanci od staršev pa je njihovi hčerki pubec umrl! Punca je stara tlko ko jaz neki (24), pa bla sta baje ful zalublena pa ravnokar sta se baje preselila v svoje stanovanje ......

Jaz v bistvu ljudi poznam na videz samo, nikol se nisem z njimi družil al kaj podobnega! Zaj pa dela foter nek halo naj grem ven sožalje izrečt pa to! Saj nem reko, da ni boga punca pa itak da je to hudo če se ti kaj takega zgodi! Samo kaj pa vem, jaz nebi hodil tega nakladat nekomu, ker meni osebno se ni tega "jamranja" veni za poslušat, ker me samo v bad fukne. Itak pa mam svoje probleme in se moram z njimi ubadat! Pa mislim, da ni nič narobe čese temu izognem, bmk naj si mislijo kajsi čejo!
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
tisti 2 besedi boš pa že šel rečt. pač pridš tja, rečš da si prišel na hitro izrečt sožalje ker se ti mudi nekam ( to se sam odloči), rečeš moje sožalje... pa greš. in če tko poudarjaš da je nisi poznal pa take fore, nevem kaj to bo potem to v bed metalo.
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Nisem tega rekel!!! Ampak, nikoli ne ostane samo pri tem, ker se še ti pol razjoče pa še kak ji je hudo......Kaj ji naj rečem, ja saj je hudo čist te razumem?? Če je pa ne, če sem iskren! Pol pa me bedira....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
jah sej men je tud bedno sozalja izrekat, pa na pogrebe hodit... sam nekako pač to moreš narest! ker dejansko se spodobi! sam, je vem, da ne bi nikomur zameril, če mi ne prišel izrečt sožalja za smrt bližnjega. a ni že dost hudo, da nekoga izgubiš, pol pa še vsa tista ceramonija tam... zarad mene če jo sploh ni! pač se pokoplje pokojnika in to je to!

in ta punca, pač je le bila družinska prijateljica (tud tvoja) in bi bilo lepo če bi to naredu, če že cela družina namerava to narest... sej pol se nahitr umakneš pa greš naprej svoje probleme reševat!
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Te popolnoma zastopim. V taki situaciji jaz nocem met horde ljudi (katerih vecine niti ne poznam) doma, ki bi mi prislo izrekat "sozalje". Ne razumem pointa takega psihicnega mucenja. Ko mi je hudo, sem raje sam ali v krogu domacih, ne pa da se bi moral povrh vsega delati "lepega in prijaznega" pred ljudmi.
stupid-1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Se strinjam. Sožalje se spodobi vedno izreči. Razen, če ti je pokojni ne vem kaj hudega storil.

@sonick: vem, redko kdo uživa ob takih priložnostih in zna bit zoprno poslušat jamranje. Vendar vedi, da bo njej izrečeno sožalje pomenilo veliko več, kot pa bo tebi povzročilo nevšečnosti...
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Če punco poznaš in včasih tudi kakšno rečeta, potem to pride v poštev. To je isto kot za rojstni dan, ko ti pošlje sms čist vsak, ki te ma shranjenega v mobitelu pa čeprav si ga videl samo 1x mogoče. To je bolj osebna stvar in če s punco nista prijatelja ostani doma. Meni bi šlo tudi na jetra, če bi se zdej čist vsak primajal, s katerim sem mogoče 1x govoril.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
Nisem tega rekel!!! Ampak, nikoli ne ostane samo pri tem, ker se še ti pol razjoče pa še kak ji je hudo......Kaj ji naj rečem, ja saj je hudo čist te razumem?? Če je pa ne, če sem iskren! Pol pa me bedira....

Bodi človek pa reči ti dve besedi, ne rabiš nobenih litanij ji tam razlagat kak veš da ti je hudo oz. ti ni. Morda štanga za nasloniti niti ne boš ti. Pa kampirat ne rabiš tam, pač potem greš pa naj se dalje tvoji stari menijo. Foter pa ti jih je čisto prav napel če si tudi ti poznal akterje.
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
V službi delam tudi fotke za krste in pa albume od pogrebov. To je res bad, sicer že delam to rutinsko, tako da me res ne prizadene več. Ampak zadnjič je pa prišla po fotko mama od enega dečka, ki je komajda mel izpit, pa se je prevrnil z avtom in se utopil. Totalna žalost, tragedija skratka. Ženska se mi je začela jokat pred pultom, sicer je niti na videz ne poznam, pa je blo ful ful ful žalostno. Jaz bi se kar poleg jokala. Sem pa pubecu res poretuširala fotko, sem si vzela 2 uri cajt, tak,da tudi meni ni blo vseeno. Nič pa ne bo vrnilo dečka, to je je dejstvo.
frown-1.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Ljudem dosti pomeni, če nekdo pokaže, da mu ni vseeno. Sicer pa v tem času je to že bolj redko.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
odvisno

če bi meni kdo od znancev umrl... bi zahteval pogreb v ožjem krogu družine! in vsakega ki ga bežno (na videz) poznam bi samo streljal... (ja ja dramatiziram)

to se mi je najbolj pri babičinem pogrebu zamerilo! eno uro smo pred krsto stali da je vsa kurčeva kolona lahko rekla tisto "sožalje"... koji k. je to treba mi ni jasno... in čisto nič fajn mi ni blo tak kot tu eni pravite
stupid-1.gif


marš vsi skup u [censored]! nikoli več!

in tudi nobenemu ne grem sožalja izrečt razen če ga zelo dobro ne poznam!
zdaj pa če sem čuden sem pač čuden bmk
nahrung002.gif
 

nadi

Pripravnik
2. avg 2007
906
0
16
nisi čuden..tudi meni so zoprne takšne stvari, moraš pa razumet, da nisi ti edini žaloval za babico ampak tudi vsi njeni prijatelji in znanci itd.. in tudi tem ljudem je potrebno dat možnost, da se od nje poslovijo..
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
Citat:
Uporabnik tinekr pravi:
pa albume od pogrebov.

ok, kako lahko kdorkoli izrazi željo po tem da bi bil pogreb slikan? štekam da pač slikaš poroko, maturanca, 50letnico... ker naj bi bili to nekako veseli dogodki in bi rad da nekje ostane to zabeleženo. pogreba se pa vrjetno malo kdo rad spomina.pa kaj bi imel od fotk iz pogreba, razn to da bi lahko mama svoj plašč primerjala s plaščom sosede in ugotavljaa kateri je lepši, kateri novejši in kako zavraga si je Francka upala pridt na pogreb v istem plašču, kot ga je imela za 1. novembra dan.
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Še kar nekaj tega se pofotka. Jaz ne rabim pogrebov slikat, ker sem se večkrat zgovarjala na to, da on rabi avto, ker nimama dva in pol pač nisem rabla. Drugač pa mislim, da bi jaz tudi mela zdaj ene 10 pogrebov za sabo.
uf-1.gif

Meni je to absurdno, kaj boš s fotkami od pogreba. Pa še kaj- eni naročijo kar 10 albumov- vsaki pride 40 evrov s hudim popustom.
frown-1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Nobenem ni prijetno po pogrebih hodit pa sožalje izrekat ampak "man`s got to do what man`s got to do"... Pač izrečeš sožalje in tud kej poslušaš če jim je pol lažje. Saj se v življenju ne vrti vse okol tebe... Včasih morš it tud komu na roko pa mal potrpet.