Spet....pa ne no

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
to bomo pa še vidli
hysterical-1.gif
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
Ravno so pri nas neki znanci od staršev pa je njihovi hčerki pubec umrl! Punca je stara tlko ko jaz neki (24), pa bla sta baje ful zalublena pa ravnokar sta se baje preselila v svoje stanovanje ......

Jaz v bistvu ljudi poznam na videz samo, nikol se nisem z njimi družil al kaj podobnega! Zaj pa dela foter nek halo naj grem ven sožalje izrečt pa to! Saj nem reko, da ni boga punca pa itak da je to hudo če se ti kaj takega zgodi! Samo kaj pa vem, jaz nebi hodil tega nakladat nekomu, ker meni osebno se ni tega "jamranja" veni za poslušat, ker me samo v bad fukne. Itak pa mam svoje probleme in se moram z njimi ubadat! Pa mislim, da ni nič narobe čese temu izognem, bmk naj si mislijo kajsi čejo!

Sožalje se izreče znancu, ki kaj čutiš do njega (znanstvo, prijateljstvo, spoštovanje, itd). Vse ostalo je hinavščina, ki v bistvu naredi več škode, kot koristi. Lagal boš njej, še bolj pa sebi !
Če si zamisliš samega sebe v tej situaciji, ti je prav lahko razločiti pomen izrečenega sožalja od znanca ali od tujega človeka.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
e bravo!!! to je to

ampak eni bodo zdaj rekli da si: pussy, mamin sinček, človek ki beži pred realnostjo, se ne more soočit z nekaj normalnim (smrtjo)...... vstavljaj dokler ti je želja

bonk.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik creep pravi:
aplauz.gif


Vazno, da se gre na pogreb mucit svojce "ker tata tako ukaze", ane?
stupid-1.gif
Dobra krscanska vzgoja.press.

Točno to, neka puhla pravila, ki ne bazirajo na dejanskem počutju, sočutju...

Pri izgubi bližnjih je fajn, da ti pomaga kdo, ampak to je večinoma glede urejanja kakih formalnosti, pa da ti sozažlje izreče človek ki je poznal pokojnega/ico...

Sam se pa pač enkrat sprijazniš s tem da nismo narejeni za večno živet, jebiga. Za sabo pustiš samo spomine, ki jih imajo bližnji o tebi, pa malo futra za črve.