Šoping v Bosni

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
No to pa je taprava! Moja izkušnja z Kitajci v Trstu je odlična! Kavbojk, zimskih bund, vetrovk, potovalnih kovčkov ženskih torbic pa še bi lahko našteval sem v Trstu do sedaj kupil ogromno! Kavbojk si v sloveniji nisem kupil že najmanj 7let! Vse kaj takega kupim ta močno zdilamo še na nižjo ceno in vedno kupim kaj! Tudi v domačem mestu gledam po trgoviah pa prodajajo njihovo robo RE&X jeans (pa še druge) V bosni pa še nisem bil pa se verjetno bom spravil počasi dol! Kar sem kupil v kitajskih trgovinah mi do daneš še ni razpadlo! Kaj pa mislite kje noke chapion pa še ostali šivajo,
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Saj ni fora kdo pa kje šiva. Fora je glede uporabe materialov, zahtevanih standardov, krojev, šivov in še kaj bi se našlo!!!! Pomni to! Ko sem jaz dobil kaj od Kitajcev je bila le svila ali neko umetno usrano blago. Sploh kakšne trenirke za športat, elastika popustila, neke zadrge po nogah...Ma mejte si to robo, dam tistih 10-15 € več in imam kvaliteto na sebi, trenirko narejeno po telesu.
Kar sem bil še zadovoljen so kakšne kratke majčke. Pa še na teh so popustili vsi šivi na rokavih in na spodnjem robu majice, da je je rob ubrnil ven. Kam češ pol it s tako majico?!
Se je pa eni družinski kolegici, ki ne pozna dobro italijansko zg. zanima reč. Kitajska na blagajni jo je okradla za 20€, ker je Kitajka trdila da ji je dala drug bankovec. Dobro, bi rekel ajde zmotijo se povsod, samo kaj ko je začela prodajalka histerično zijat in se neki dret. Una itak ni znala jezika, ma če bi bil recimo jaz tam bi samo rekel naj kliče policijo in bi tkoj vrnila denar...
Saj jih štekam, da jih je preveč in da je lakota itd. samo kar se v zadnjih letih dogaja je pa višek. Preveč so se razpasli, trpijo pa zato NAME firme. Jebot ga!
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Ma dajte no dajte. Tlele o raznih znamkah kupljeni v offical trgovinah govoriste kot da so neprebojne neuničljive in nasploh odlične. Meni najkice za 150 evrov niso zdržale čist nič več kot ene no name telovadne copate oz. ene prinešene iz bosne. Je pa res da je bla ena ful velika razlika in sicer cena. In z cunjami je podobno. Ena beneton majčka iz trgovine je ravno takšna kot ena nike iz bosne. In kar se tiče kvalitete robe, pri nas čez mejo je v četrtek in petek kitajski trg. In zanimivo je da prodajajo iste cunje kot v naših trgovinah, samo cena je nižja, oblika barve modeli vse isto. A ni to zanimivo. Jst sm dal enkrat za srajčko pri nas 40 evrov, cimr si je kupil isto pri kitajcu za 15, povdarek na isto, vsi našitki dekleracije ipd. isti.
 

TheAnswer

Dvojček št. 1
7. avg 2007
3.732
0
36
39
Tud jst sem mnenja, da če kupuješ v Bosni, Srbiji nimaš kaj falit pri kvaliteti, vendar moraš pa gledati med dražjimi stavrmi.

Poudarit je pa treba da je to še vedno 2 x ceneje kot pri nas.

Sploh pa tud pri nas za majhen denar dobiš totalen krš. Saj je povsod tako.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
Kot sem rekel sam že vrsto let kupujem pri Kitajčkih v Trsu do sedaj me niso nikoli okrog prinesli glede denarja pa ne zanm besedice italijansko!!! Vedno smo se vse zmenili glede količine in cene!!!
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
vaginko pod tvojim postom podpis, se čisto strinjam s teboj, niti nimam pritožb, da bi se mi karkoli zmanjšal na tako velikost, da bi bila majčka samo še za dojenčke. Konec koncev pa gledam tudi skoz to, da mi ni želja puloverja nosit 5 let, ampak mi je dovolj sezona ali dve, ker se cujn pač naveličam.

no pa še primer, nekdo je nekaj podobnega napisal z našitki, 3 leta nazaj mati kupila krilo pri kitajcih za 15 EUR, enako krilo, vzorec, barva in dolžina videno v clarku - 2 meseca kasneje (takrat še v tolarjih) 9.900 SIT
 

TheAnswer

Dvojček št. 1
7. avg 2007
3.732
0
36
39
Sej ni fora v tem a je sinonim za kvaliteto ali ne. Ampak v tem da je bila ista stvar 3 x dražja kot pri kitajcih.

Potem pa nima veze a se gre za kvalitetno zadevo ali ne. 3 x dražje je 3 x dražje.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik vejca pravi:
No v New yorkerju dobiš dokaj poceni in kvalitetne stvari,pa tudi v kakem 5 eurov shopu dobiš robo ki je nosiš več kot kako leto.

New Yorker ma specificno klientelo tko grem 2km okoli
bonk.gif